Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o powazna rozmowe

Macie jakies dobre pomysly na gre wstepna?

Polecane posty

Gość prosze o powazna rozmowe

Mamy z partnerem problem na tym poziomie... Ja jako kobieta bez gry wstepnej - wiadomo... ciezko o prawdziwa radosc z sekesu. A on - zaczyna od macania mojej pupy i mysli, ze jest ok. To znacyz - doskonale zdaje sobei sprawe z tego co ja czuje - rozmawialismy o tym wielokrotnie. Jednak - wziac nasza gra wstepna jest zbyt uboga. Macie jakis dobre pomysly - jak skutecznie zaczac? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakiś nastrój świec, musyczka, apaszki i streaptease z wiązaniem, muskaniem dotykaniem - delikatnym kuszącym, potęgowanie napięcia ... związanie delikatne partnera, zeby nie miał swobody ruchu owymi apaszkami, wylanie, skapanie różnych rzeczy (sok, czekolada, śmietana, szampan) na partnera i zlizywanie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o powazna rozmowe
DZIEKI :-) wiecej tego poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kwestia wyobraźni i uczucia do drugiej osoby. Uczucie podsuwa pomysły.Kazdy jest dobry,który dązy do rozkoszy partnerki.Tutaj reguł nie ma.Twój men po prostu nie zna ciala kobiety,nie zna miejsc erogennych,nie wie jak dotykac etc.Dlatego ogranicza sie do ugniatania pośladków.Gdyby podzielał Twoje pożadanie i chyba uczucie,stanął by na głowie,aby sprawić Ci przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o powazna rozmowe
a czy el diablo to nie przypadkiem marcin*in*love ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o powazna rozmowe
a tak osbie - skoro to nie ty, to niewazne :-) ale nie mozna calej winy na neigo zrzucic... ja tez nie jestem dobra w grze wstepnej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dobrym\" jest się wtedy, kiedy wie się co i jak sprawia partnerowi przyjemność. Proponuję szczęrą rozmowe a następnie eksperymenty oparte na wyobraźni. Obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni tematu
Na gre wstepna najlepszy jest lodzik.Ściagasz spodnie i kobiete sprowadzasz do parteru ,zeby ci loda robiła,najlepiej głeboko,az po jajka. To swietny sposób na gre wstepną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×