Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koziolek

zapach kutaska

Polecane posty

Gość koziolek

lubicie dziewczyny jak kutasek ma taki lekki swoisty zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolek
no wiecie jak ma taki lekki przyjemny waniliowy zapach, zapach ciala, a nie jakiegos mydla, bleee lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.m.m.m.
koziolek- jasne zwlaszcza taki od tygodni nie myty ma cudowny zapach ..a te robale co po nim laza to juz sama rozkosz...LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaa
głupi jesteś. Nie myjesz sie po prostu i szukasz od kogoś potwierdzenia, że twoje nichlujstwo ma jakiś sens. Bleee...żadna nie lubi nie umytego. A zapach mydełka to jest to...! Przynajmniej wtedy mam pewność że koleś dba o higienę i nic od niego nie złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolek
ale ja myje myje, tylko moja woli jak z godzinke po myciu odczekam, wtedy podobno nabiera aromatu i prosze mnie nie obrazac! ja was nie obrazam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko świeżo umyty
czysty, cieplutki po kąpieli, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaa
..tak, tak....a z ta wanilią to juz lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna dziewczyna20
kochana to czy od niego nic nie zlapiesz wcale nie musi zalezec od higieny, jesli koles ma np hiva to niewiadomo jakby szorowal sobie kutaska to i tak sie zarazi. a tak wogole to chcialam napisac ze rozumiem pytanie zalozyciela topiku i raczej nie chodzi mu o niemytego tygodniami kutaska, tylko takiego ktory troche przesiaknie swoim naturalnym zapachem (i to wcale nie oznacza ze musi byc brudny) i ja wlasnie takiego wole, a nie zapach jakiegos mydla ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu 20
buhahaha To co moze majtek nie zmieniasz ze po 1h nabiera aromatu!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię zapach tylko mojego mężczyzny!!!!!!Zawsze, ale najbardziej mi sie podoba po kąpieli, wypachniony i nasmarowany oliweczką...Choć czasem spocony, też jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu 20
Taka jedna jak moze nabrac wlasciwego zapachu!!Przeciez po umyciu zawsze bedzie swierzy!!I pachnacy!!Raczej kazdy koles sie myje, jesli nie to wspolczuje partnerka!!Ja sam w zyciu nie dal bym swojej jesli wczesniej nie zadbal bym o jego higiene!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaa
..dokładnie Zdzichu 20. Co ma znaczyć ten swojski zapach to też nie rozumiem. a godzinkę po umysiu jeszcze zalicza się do czystych 9tak na marginesie i żadnej wanili ani swojskiego zapachu tam nie ma !) A do poprzedniczki: owszem po czystości hiva nie rozpoznam (tylko tak na marginesie ja mam jednego, stałego pratnera) ale gdybym zauważyła, ze przestaje dbać o higienę iintymnych misjsc miałabym sporo watpliwości. Przecież duzo chorób bierze się własnie z braku higieny ! (Nie miałam wcześniej na myśli chorób wenerycznych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna dziewczyna20
jejciu, chodzilo mi o to ze po umyciu fajnie iles odczekac, tak jak napisal koziolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolek
zdzichu ale tu nie chodzi o brak higieny czy zmienianie gaci!! tylko o to zeby byl czytsty ale nie walil tak tym mydlem tylko mial tej unikatowy zapach mezczyzny,eee, nic nie rozumiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaa
a ile to jest to wasze "trochę" ..bo nawet po godzinie nie ma jakieś innego zapachu, za to po kilku można się już spodziewać nieco innego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaa
w takiim razie koziołek myj sie samą wodą i będzie po problemie. Boshe co za durna dyskusja. Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna dziewczyna20
aha, no chyba ze nie mialam na mysli takich chorob to masz racje jesli chodzi o higiene. wiec w sumie wszyscy doszlismy do porozumienia:) ze po godzince od umycia kutasek jest siwerzy alle juz nie tak bardzo przesiakniety mydlem albo jakims plynem do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko świeżo umyty
swoją droga ten nick to nie przez przypadek? Bo przecież kozioł(ek) -cap jest synonimem okrutnego smrodu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolek
widze milkaaa ze to Twoj facet ma jakis problem skoro po kilku godzinach jego sprze smierdzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erni
ja tez wole jak koziolek, pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralatjanuszkowski
a mój ma zapach pistacjowo-orzechowy z lekką domieszką awokado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipsy
taki po mydle ma obrzydliwy zapach, to mydło chyba wchodzi w jakąś reakcję z wydzieliną i daje to tak obrzydliwie śledziowy zapach, jak kobieca cipka :-0 Najlepiej jak umyje płynem do higieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipsy
znaczy kobieca cipka tez nabiera tego wstrętnego zapachu śledzia dopierwo po kontakcie z mydłem ... :-0 po płynie do higieny ma przyjemny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharp
A ślub wziąłeś ? Jak nie to masz grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajer odbytowy
szczególnie jak go z dupala wyjmę po analu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma być czuć czystość i tyle, A nie że szczypie aż w oczy z ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×