Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kosmetyczka Warszawa

Dobra kosmetyczka w Warszawie

Polecane posty

Gość Kosmetyczka Warszawa

Polecacie w Warszawie jakąś dobrą kosmetyczkę? Chcę iść na oczyszczanie twarzy 1 raz- mam tłustą cerę, skłonną do podrażnień, i wszystko trudno się goi, dlatego nie chciałabym trafić gdzieś, gdzie mogą pogorszyć mój stan :D Gazety polecają zakład Sharley, ale tam brali kiedyś 250 zł :O Na razie w sprawdzanych cennikach wychodzi, ze kosztowac mnie może taka przyjemność 200 zł, no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodamaja
Polecam Ci salon Gnatyshyn, który jest z klasą, profesjonalnym personelem i cenami przystającymi do naszych realiów. Mieści się on na Warszawskim Ursynowie przy al. KEN 36A. Pracuje tam super kosmetyczka Pani Ania, niesamowicie dokładna i delikatna osoba, znająca się na swojej profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kosmetyczki znajdziejsz na stronie www.dobrakosmetyczka.pl i nie tylko z Warszawy ale i z całej Polski. Ja często podróżuję po Polsce i z czystym sumieniem mogę Ci polecić 3 miejsca: Mezoskin w Warszawie, Kaszmir w Rzeszowie i Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra kosmetyczka? Ja mogę polecić Agnieszkę Kurpias. Brak kolejek, dobry parking i przede wszystkim świetnie wykonany zabieg powiększania ust. Moje zdjęcia można zobaczyć na fanpageu kliniki urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest kosmetolog Zuzanna w gabinecie Mezoskin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala99
Szukam salonu kosmetycznego na terenie Warszawy, który za opłatą wystawi zaświadczenie o odbyciu praktyk. Kontakt: anilo.aniloo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio chodzę do Esthetic SPA na Chłodnej. Panie, które tam pracują są bardzo profesjonalne, dawno nie miałam takiej obsługi w żadnym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wizytą w salonie kosmetycznym sprawdź, czy salon posiada autoklaw. Tylko sterylizacja w autoklawie daje 100% gwarancję posiadania higienicznych narzędzi do zabiegów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam p.Bozenę z salonu Bądź piękna. Pomogła mnie i moim koleżanką w walce z uciążliwym trdzikiem. Moja mama tez mega zadowolona z zabiegów. W salonie przyjmuje dr.Maciej Panek zrobił mamie usta.Są boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_Frączak

Ja korzystam wyłącznie z pomocy specjalistów z https://www.beautyaddress.pl/ - ostatnio poddałam się mezoterapii igłowej, która rozświetliła i odżywiła moją skórę. Ceny ma niewysokie, co dodatkowo zachęca do regularnych wizyt, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mogę pozytywnie się wypowiedzieć na temat centrum Beauty Skin -beautyskin.com.pl. Mam do nich duże zaufanie jeśli chodzi o epilację Thunderem. Sprzęt high technology bardzo precyzyjny, szybki, tak naprawdę na zabieg muszę się umówić raz na rok i mam problem z głowy, a włosy z nóg 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja wiele razy korzystałam z usług gabinetu kosmetycznego Monic Studio  na Warszawskiej Sadybie. Najczęściej korzystam z usług zabiegów masaży banką chińską. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAsia

Ja spokojnie mogę polecić świetną kosmetyczkę - Panią Urszulę Ifkowicz. Ma gabinet na ul Żytniej 18.  Robiłam u tej Pani też makijaż permanentny i jestem bardzo zadowolona. Pani zna się na rzeczy ma spore doświadczenie i chętnie doradzi. Bardzo fajny gabinet. Polecam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny gabinet kosmetyczny jest w Józefowie - Magnific Clinique. Mają szeroki zakres usług. Pani Marta jest bardzo miła i profesjonalna. Korzystam z jej usług już od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam ostatnio na oczyszczaniu twarzy w Magnific Clinique w Józefowie. Jestem mega zadowolona. Zabieg pierwsza klasa. Widać ze dziewczyny znają się na rzeczy Można się u nich zrelaksować i upiększyć. Spokojnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×