Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalona mimi

kurcze

Polecane posty

Gość szalona mimi

Dziweczyny czy jezeli zrobiłam test ciążowy tydzieN przed okresem i był negatywny to tak na pewno jest ,że nie jestem w ciązy? A może za wcześnie zrobiłam ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe że zrobilaś
za wczesne.poza tym testy nie dają 100% pewności wyniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkanta
a ile dni minelo od stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes w ciazy to fakt
gratulacje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za roznica...
...ile dni minelo od stosunku? zaplodnienie nie jest w momencie stosunku, tylko od kilku godzin po do kilku dni - nawet do 5 zakladajac, ze owulacja nastepuje od 16 do 12 dni przed okresem, to za wczesnie, zeby test cos pokazal najbardziej wiarygodny jest test wykonany w dzien spodziewanego okresu lub pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkanta
a wlasnie ze to istotne. zaplodnienie nastepuje w ciagu 72 h (stad postinor) ile dni po stosunku byl robiony test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
wolałabys nie byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za roznica...
nie, nie nastepuje 72h po stosunku plemniki moga przezyc w kobiecie nawet do 5 dni w zaleznosci od tego, kiedy nastepuje owulacja, plemnik moze dotrzec szybciej do juz wyklutego jajeczka, badz czekac sobie na nie w drogach rodnych ile kobiet zachodzi w ciaze pomimo brania postinoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona mimi
Ostatni okres miałam 31 grudnia 2005 a cykl mam 26 dnoiwy więc okres wypada na 26.Bardzo chciałabym być w ciąży.Caly czas po okresie wspozylam z mezem bez zabezpieczenia .test zrobilam jakies 3 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za roznica...
mimi - poczekaj te kilka dni jeszcze wiem, ze cierpliwosc wystawiona jest na powazna probe, ale w tym momencie nie ma co zalamywac sie, ze sie nie udalo, ani tym bardziej robic sobie nadzieje tylko spokoj dasz rade do czwartku (a dla poprzedniczki chcialabym jeszcze dodac, ze w pochwie jest srodowisko kwasne, ale dalej robi sie zasadowo i plemniki moga przezywac dluzej... gdyby nie to, wszystkie ginelyby natychmiast w pochwie i do zaplodnienia by w ogole nie dochodzilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×