Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alienor

KOCHAJMY FACETÓW, TAK SZYBKO GŁUPIEJĄ.

Polecane posty

Gość ha ha ha ha
bo się może złamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelasia jasia
nie ,bo mozna go nie znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - takie rasowe klacze a pensetką nie umieją robić. I z czym do ludu? Jakie 3 minuty? Hahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha
wiesz cynick nigdy nie miałam faceta, który by miał aż tak małego dlatego nie umiem posługiwac sie pensetką do szukania. Ale nie zamieram sie też tego uczyć bo nigdy bym nie chciała miec takiego partnera, który nie dośc że 3 minutki to jeszcze czymś czego się nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guapo moreno
Do facetów: nie odpowiadać!!! W tym topiku zbierają się wszystkie kobiety/dziewczyny, które mają okres i stąd ta nienawiść. Olać je i przeczekać ten dzień, dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie.......
I pewnie podczas seksu zwykle patrza na zegarek az facet skonczy, oczywiscie w podwojnej gumce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz. Tobie się cały czas wydaje, że ja ci składam propozycję. I usiłuję coś udowodnić. Nic bardziej błędnego. Niczego się uczyć nie musisz. Bo i tak to by było ponad twoje możliwości. Szkoda mi czasu na to odbijanie piłeczki, wiec pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha
Cynick.. skąd Ci sie wzięło że ja niby czekam na TWoją propozycję? Chłopie kto by oczekiwał do Ciebie jakiś propozycji? Masz chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie.... jakies kompleksiki sie odzywają? Jeździsz duuuuuużym samochodem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś w tym jest
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę średnią wieku tutaj, to chyba mój czas już nadszedł :-) , ale faktycznie, masz rację, może mi się tylko wydaje, w końcu nie jestem obiektywny wobec siebie. Hmmmm, przykro pomyśleć, że może jednak jestem głupi :-( , pocieszam się jednak tym, że może nie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×