Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

zgadzam się z wypowiedzią "xxxxxxxxxx" sprzed paru stron. Żal i nic więcej. Apeluję po raz koeljny - nie reagujcie na te zaczepki, nawet jak macie podejrzenia że ona pisze pod innym nickiem, nie warto, bo widzicie co sie robi z forum :(((( Nie dajcie się prowokować komuś, nie warto zniżać się do kogoś poniżej poziomu. Tyle ode mnie. Jak jutro zobaczę kolejne 5 czy 10 stron tego samego syfu - odechodzę z forum, bo to się robi nie do zniesienia :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
same narobiłyście syf, podszywać się pod czyjś email to ławto, ale przyznać nie ma komu, naiwniaczka myśli że po IP sie jej nie znajdzie , ale bedzie wstyd jak pojda tu dane firmy i nazwisko co ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszę się przyznać
Muszę się przyznać że to ja wykorzystałam ten email z tego forum , nie było to celowe poprostu bezmyślnie skopiowałam email z forum które akurat czytałam, nie pomyślałam nawet że przyjdzie jakieś potwierdzenie na ten email. Czytając ten temat zbulwersowałam się z eurolifestyle nie wysłała Betinie towaru za który zapłaciła, chciałam zrobić jej złą opinię i bezmyślnie wkleiłam pierwszy lepszy email. Bardzo przepraszam włascicielkę tego emaila że spotkały ją przeze mnie przykrości i oskarżenia. Napewno tak głupio już nigdy nie postąpię, czytając to całe zamieszanie które się tu na forum rozpętało jest mi okropnie wstyd i przykro. Przepraszam też panią Katarzynę z firmy Eurolifestyle że przez to co nieumyślnie zrobiłam ją posadzono o ten czyn. Nigdy nic nie kupowałam od tej Pani, poprostu czytam to forum i się rozłościłam na jej postępowanie no i pomyslałam że trzeba innych przestrzec przed nią. Teraz jak się dzisiaj okazało że jednak pani z eurolifestyle wyslala paczke Betinie i że jednak nie oszukała (może miała jakies problemy o których nie chciała pisać) tym bardziej jest mi głupio że się w tą sprawę która mnie osobiscie nie dotyczy zaangażowałam. Najbardziej teraz mi zależy żeby mi wybaczyła właścicielka emaila którego bezmyślnie użyłam. Jeszcze raz przepraszam obie panie i juz napewno nie będę się udzielała w temacie który mnie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
dloa uściślenia paczkę wysłałm miesiac temu nazwiska osob wycinam zeby nie było ze szafuje Data Godzina Zdarzenie Oddział Dane dodatkowe 2010-10-29 13:18:37 Zlecenie zostało wprowadzone do systemu i czeka na realizację 010-11-23 08:44:31 Przes. załad. na samochód dystrybucyjny Katowice XXXXX 2010-11-23 18:42:00 Przesyłka dostarczona do Odbiorcy Katowice XXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe oj Ty nie grzeczna jak mogłaś :] musisz jeszcze podać imię nazwisko i nip bo P. E,nie daruje i dalej będzie się temat ciągnął na 10 stron że jesteś tchórz i że już idzie do ciebie policja jak się nam nie przyznasz boże co się tutaj wyrabia telenowele brazylijskie wysiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
IP już mam nie musi podawać znajdziemy i bez tego , skoro jest taka bezmyślna to pewnie myślała że może to zrobić bezkarnie i nikt sie nie dowie, co za pustota, nie pomyśli że na necie kazdy krok jest rejestrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszę się przyznać
Miałam się juz tu nie wypowiadać, ale chcę zaznaczyć że przyznałam się bo mi głupio że przez moją bezmyslność była oskarżana i zaskarżana boguducha winna właścicielka emaila A to ze nie lubie pania Katarzynę za jej arogancję to inna sprawa, ale nie chcę żeby jej niesłusznie w tej sprawie oskarzano, bo to akurat nie jej wina a tylko i wyłacznie maja. MAM NADZIEJĘ ŻE PO TEJ BURZY ZAPANUJE POKÓJ NA FORUM I WSZYSCY BĘDĄ PISAĆ TYLKO NA TEMAT. JA W KAŻDYM BADŹ RAZIE JUŻ W ŻADNE KONFLIKTY WTRĄCAĆ SIĘ NIE BĘDE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BLUEBERRY BARON
śmiechu warte...chyba wszystkie chwyciłyśmy o co chodzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy wszystkie macie klientki w ktore sie ubieraja w stylu klasycznym? i czy wszystkie sprzedajecie tylko odziez damska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///...789
"ktoś" sraczki dostał i tyle. Myślę,że hasło Urząd Skarbowy pomogło. Najważniejsze by teraz dotrzymać słowa ,bo zaszło to wszystko za daleko. Nie można pozwolić by "ktoś" bezkarnie szarpał tu wszystkim nerwy. miłej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej bardzo proszę skończmy już te tematy bo naprawdę zadaję się tutaj konkretne pytania i nie można uzyskać odpowiedzi bo każdy kto wchodzi na to forum przewija po 5 stron patrzy o znowu kłótnia związana z Pani osobą za 5 stron znowu to samo to już naprawdę staję się nudne i nikomu nie potrzebne proponuję Pani wie kto to bo ma dobrą pamięć więc proszę napisać maila do zainteresowanej ,z betiną tez ma Pani kontakt mailowy i omijać to forum w swoich prywatnych konfliktach i kłótniach bo nie do tego ono zostało stworzone ,ma Pani ojca policjanta dziadka prawnika wielkie znajomości z dzielnicowym na pewno gdyby nie katastrofa 10 kwietnia miała by Pani znajomości też w pałacu prezydenckim ale cóż nie wyszło ,Rutkowski zapewne pomaga Pani wchodzić na trop złych ludzi więc z takimi plecami wierze ze się uda posadzić za kratki na dożywocie każdego kto naruszył Pani dobre imię jeżeli jest Pani tak uczciwa jak Pani mówi i pisze i to klientów swoich Pani nie straci na razie zrobiła się z tego jakaś istna paranoja i tak przeglądając to forum Pani je wywołała bo betina tylko w jednym wpisie się spytała normalnie jak człowiek czy ktoś miał jakiś kontakt z Pani hurtownią bo czeka na towar i sama powiem jakbym ja zapłaciła z swoich pieniędzy na początku swojego biznesu za towar gdzie wiadomo ze każdy grosz jest na wagę złota i czekała na paczkę od 10 października do 23 listopada ojjjj to raczej szybkie zakupy nie są i powinna Pani przeprosić za zaistniała sytuację a nie tutaj straszyć urzędem skarbowym i czuć się nie winna i tak jak pisałam to Pani zrobiła z tego wielką aferę tak samo jak z tym całym mailem i po co żeby klikać sobie z innnymi w klawiaturę i przelewać swój jad na kogoś innego widzę że życie musiało dać Tobie nieźle w dupę że tak go nie nawidzisz ale nie wyżywaj się na innych osobach bo ty jestes chora kazdy ma jakies problemy mniejsze i wieksze ale czy ja mam przestac byc mila dla kogos nie czy musze komus robic na zlosc nie betina tutaj do ciebie fakturę która zapłaciłaś 10 października masz możliwość rozliczyć tylko w dochodowym do 20 listopada wiec już ci przepadło a w Vacie do 25 listopada i naprawdę Pani E proszę stworzyć sobie nowy wątek i może tam wszyscy co się nudzą w domu będą do Pani pisać bo tutaj nie ma miejsca na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagriffeoutlet lagiffe@tlen.pl'; dziewczyny czy wy wszystkie macie klientki w ktore sie ubieraja w stylu klasycznym? i czy wszystkie sprzedajecie tylko odziez damska? Powiem tak taki styl jest najbezpieczniejszy bo Polki niby szukają czegoś innego ,ale i tak jak przymierzają coś innego to mówią eee jednak nie i biorą mała czarną itd Ja przywoziłam ubrania z Primarku gdzie były różne fikuśne rzeczy i to nie szło dopiero jak zrobiłam przeceny poniżej kosztów schodziło więc też zależy w jakim mieście u mnie jak dziewczyny szukają coś innego to idą do lumpeksu i tam kupują albo dają sobie coś zaprojektować jak mają kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
chyba widać kiedy wysłalam paczkę, wina kuriera jest ewidentna, ja i tak bogu dziękuje chociaż jestem niewierząca ze doszła ze ją oddali w koncu, bo poszłam juz po bandzie i na chama , odmówiłam im zapłaty za pazdziernik , cztery razy kuriera za drzwi wyrzucilam z faktura powiedzialam ze nie przyjme faktury jak paczka sie nie znajdzie albo nie oddadza za nia kasy, juz mnei nawet straszyc zaczal ze musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że temat zbyt Euromaniacki się zrobił a forum zaśmiecone ! Nie butikowe - śledzie z Białorusi przywiezione lepiej smakują - niż jak czyta się większość tych stron ! Zgodzę się tu z racją : Do Wszystkich A ilu osobom na tym forum pani z eurolifestyle ubliżała, obrażała publicznie, wyzywała itp. ? Ciagle się podszywa pod kogos innego publicznie zaprzecza a email z oferta przychodzi od niej, jakby tak każdy jej załozył sprawę to sady miałyby mnóstwo roboty. Proponuję odpuscić wszystkie animozje i zaczać pisac na temat czyli Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ... oraz powyżej to forum nie służy do niezwykłej nienormalności ! :) *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
bluubery sorry ale dzisiaj nie zwalaj na mnie , to jedna z Was dziisja usiłowała się mścić jak ostatnia kretynka myśląć że po IP nikt jej nie znajdzie, błyskotliwy plan zdechł, bo prawda wyszla na jaw , i winny zostanie ukarany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra karaj sobie kogos ches ale po h nas o tym 100 razy dziennie informujesz pamietaj ze zlo wyrządzone komus wraca z zwiekszona sila a ja nie wiem juz w co wierzyc bo widzisz po raz kolejny czytam twoje wypowiedzi i cos mi nie gra eurolifestyle chyba widać kiedy wysłalam paczkę, wina kuriera jest ewidentna, ja i tak bogu dziękuje chociaż jestem niewierząca ze doszła ze ją oddali w koncu, bo poszłam juz po bandzie i na chama , odmówiłam im zapłaty za pazdziernik , cztery razy kuriera za drzwi wyrzucilam z faktura powiedzialam ze nie przyjme faktury jak paczka sie nie znajdzie albo nie oddadza za nia kasy, juz mnei nawet straszyc zaczal ze musze kilka stron wcześniej pisałaś ze boisz się wchodzić w konflikt z koloporterem bo masz paczki za ileś tyś i boisz się je stracić a oni tobie rzucali słuchawką teraz znowu piszesz cos innego oki odcinam sie od tego bo to jak z nożyczkami trzaśnij a na pewno się odezwa uważam tylko jak wszyscy na tym forum żebyś poprostu skończyła pisać jak dla nas o niczym bo nas to nie interesuje interesują nas inne rzeczy a przez twoje kłótnie nie możemy o tym rozmawiać bo gdzieś w tych wpisach z waszymi oskarżeniami wsiąkają nasze wpisy i są nie zauważone pozdrawiam ciepło święta niebawem czas pojednania i wybaczenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
skoro ktoś zawinił to należy na to zwrócić uwagę, wybacz ale ja nie przechodzę jak ktoś pluje i nie udaje że deszcz padał, ta osoba celowo to zrobiła, celowo się mściła żeby mnie zniszczyć , więc sorry nie miej do mnie pretyensji ze o to sie zrobiła afera tylko do tego kto zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jeśli Pani z Wrocławia mysli że tym rzewnym przepraszam zakonczyla sowja sprawe to sie myli, udowdnie Pani ze takie bezczelne pomawianie i szarganie po necie kogos nie jest bezkarne, nie wiem kim trzeba byc zeby na coś takiego wpasc, i jak głupim zeby przy tym podac swoje własne IP, po ktorym mozna kogos ustalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizia01
o boże..czy ONA właśnie pisała sama do siebie a potem sobie odpisywała i się sama przepraszała?! hihi czegoś takiego juz dawno nie widziałam. PS. aktualnie nie da sie do końca sprawdzić IP w warunkach domowych gdyż niektórzy tak jak ja mam w UPC mają IP zmienne ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
niestety nie , mylisz sie , można sobie mieć zmienne, ale sieć została ustalona po IP ewidetnie i miasto a to wystarcza żeby polcja sie dowiedziała reszty o tej pani co się dobrze bawiła cudyzm kosztem, swoją drogą ciekawa jestem ile ma lat ktoś kto wierzy że go w necie nie znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
No no macie zdrowie :-) Jak tak dalej pójdzie to do sylwestra będzie 500 strona :-) Mój mąż chciał wiedzieć co ja tak tu czytam, chyba by się załamał jakby to zobaczył... A co z tym przepraszaniem? Nie mam czasu dziś, aby to wszystko przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejko nie sprzedaje kolczykow na paletkach o ile dobrze pamietam to wlasnie takich szukalas, nawet sama szukalam takich biedroneczek, ale nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blubery moje pytanie ...bylo zwiazazane z moimi wlasnymi przemysleniami w ubieglym tygodniu klient zamowil stock na tysiac sztuk odziezy damskiej i udalo mi sie znalezc i wynegocjowac dobra cene na taki stok,ale jest to stok odziezy dosc powiedzmy skierowanej do kobiet ubierajacych sie w spiosob sportowo mlodziezowy-w wieku od 25 do 40 lat-firmy jak NOLITA,RARE,sma bralam juz od nich stki ,ale duzo mniejszei w wyzszych cenach biorac pod uwage ilosci-ale-sezon sie konczy-jestesmy juz prawie o krok od przecen wiec--- wczoraj wieczorem po 2 dniach telefonow do klienta poniewaz czekalam na potwierdzenie zamowienia-- swoja droga musze stock zatrzymac w czawartek i zaplacic-a 1000 szt to nie jest malo-i....niespodzianka-klient mi napisal sms-nawet nie odpowiedzial na tel-ze jego klient nie odpowiada a on za klienta reczyl nie bedzie a ryzykowal tez nie bedzie- wow i waw siedze i mysle szkoda mi ten stok stracic bo marki sa fajne,ale zdaje sobie sprawe ,ze jesli go nie zbede na biegu to zostane z reka w nocniku-bo na zime juz jest nie pora- a moja obawa to ze na polskich klientow te marki beda za odlotowe-wlochy juz zimy nie kupuja-mamy juz "saldi"prawie wszedzie-tu zima to zadna zima. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też zima już zaczyna być przeceniana ,kurtki w niektórych sklepach do - 70 % ,swetry do minus 30 więc w tym roku wysprzedaże tak jak w poprzednim ze względu chyba na kryzys lub zmienna pogodę zaczęły się o miesiąc wcześniej ,Ja już też zimówkę przeceniłam tydzień temu żeby z tym nie zostać a tą kasę zainwestować w sukienki na sylwestra święta i studniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz może dostęp do butów BIANCO ?? brałam kozaki od nich w sierpniu były super mam zamówienia na jakieś 30 sztuk ale niestety hurtownia od której zamawiałam wycofała się a mieli bardzo dobrą cenę na tę buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5
Zadam pytanie odnośnie odzieży, może kogoś to zaskoczy bo jak widać to forum chyba już nie nos tytułu >Mój butik z odzieżą" tylko "Konflikt z Euro...";)) Czy któraś z szanownych Pań sprzedawała bądź sprzedaje odzież takich marek jak: COCONUDA, GUARAPO, SusyMix badx ROSSODISERA? Jeśli tak to może chcecie podzielić się obserwacjami oraz jakimś dobrym adresem;) A może jest ktoś kto ma bezpośredni dostęp do tych marek? Z góry dziękuję za uwagę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×