Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość według
dobra niech pani już skończy z tym bo staje się nudne, chce mnie pani podać do sądu napisałam przecież ze ok, nie ma problemu ale nie rozumiem co jeszcze pani chce od mnie, zapytałam, powinno i panią to interesować jeśli to nie pani i nie ja kto podkłada świnie a nie wyżywanie się na mnie, bo w biznesie trochę inaczej się załatwia sprawy , a mnie stać na adwokata i to najlepszego, bo nic nie zrobiłam zapytałam tylko i chciałam to wyjaśnić, myślałam że i pani na tym zależy, nie długo za to że tu w ogóle oddychamy na tym forum to będziemy zlinczowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , że nie mogę zwrócić :( ale ja Beata nie jestem podmiotem gospodarczym , więc ochrona moich danych powinna być zachowana i tego nie daruję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do według
przestań sie kobieto tłumaczyć , w razie czego masz tu wielu świadków ,poprzemy cię z przyjemnością. ja nie widzę tu znamion przestępstwa z twojej strony. to ty jesteś zastraszana .pozdro - Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:] hehhe jestem tylko ciekawa co sędziowie robią jak czytają takie pozwy ,bo Pani W obraziła mnie na kafeterii a Pani E napisała tak a Pani T powiedziała że ja napisałam maila hehe a Sąd się cieszy bo ma 300zł za sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Art. 212 Kodeks Karny to napisalam o przestępstwo z tego paragrafu 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 3. W razie skazania za przestępstwo określone w 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. 4. Ściganie przestępstwa określonego w 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wypisz , wymaluj dla mnie o mnie Pani pisze w internecie z imienia, nazwiska podaje Pani mój adres po prostu narusza Pani moje dobra osobiste i będę żądać zadośćuczynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja używalam danych firmy, nie moja wina że posługuje się Pani róznymi danymi, a tak wogole to nie wiem co na to prawoo, pisze Pani ze swojego nazwiska używa cudzych danych, jest Pani zatrudniona w tej firmie, ma Pani papiery na tą firmę, podatki Pani placi od zatrudnienia, skoro to nie Pani firma, a Pani sklep prowadzi, może to tez trzeba sprawdzic , skoro Pani mi mówi ze teraz to nie Pani , a Pani występuje jako osoba reprezentująca ta firme ciekawe ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
w takim razie ja nie rozmawiam z Panią faktura jest na firmę Betina Pan Grzegorz Skibiński więc Pani nie jest stroną w tej sprawie, no chyba że jest Pani tam ofcicjalnie zatrudniona, ja moge rozmawiac co najwyzej z włascicielem firmy a nie pokatnymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Betina
o ile to tyczy ciebie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Wszystkich
A ilu osobom na tym forum pani z eurolifestyle ubliżała, obrażała publicznie, wyzywała itp. ? Ciagle się podszywa pod kogos innego publicznie zaprzecza a email z oferta przychodzi od niej, jakby tak każdy jej załozył sprawę to sady miałyby mnóstwo roboty. Proponuję odpuscić wszystkie animozje i zaczać pisac na temat czyli Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
a kto później publicznie przeprasza to odwołuje , mówiąc że jeśli nie ta osoba to przepraszam , więc już nie ma mowy o pomówieniu, a osoba ma prawo się pytać że z nieba przychodzą jej emaile, Wiec jeszcze raz publicznie przepraszam za mój post o wykorzystywaniu emalia przez firmę Eurolifestyle , i zapytuje kto w takim razie używał mojego emaila dla celów pani firmy, skoro nie ja to kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
niech Pani porówna komu dawała e-maila stąd albo kto do Pani pisał i będzie jasne , i proste , wiadomo bedzie kogo pozwać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wystarczy sprawdzić te emaile po IP, co Pani ma bo każdy email ma w nagłówku IP, z którego wyszlo, i zaraz ustalimy przestępcę , który teraz siedzi tu i jest wśród tych osób które tu piszą, ale sam sie oczywiscie nie przyzna ale to proste do ustalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po cholere przepraszasz
boisz sie czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Wrocław IP jest z Wrocławia zaraz ustalimy kto jest z Wrocławia stad 78.8.109.67 = dynamic-78-8-109-67.ssp.dialog.net.pl Nazwa sieci:DIALOGNET Kraj:PL Pula adresów IP:78.8.108.0 - 78.8.109.255 Opis sieci: Dynamic Broadband Services Telefonia Dialog S.A. - Dialog Telecom DIALOGNET Dane adresowe sieci: Telefonia Dialog S.A. pl. Jana Pawla II 1 50-136 Wroclaw Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
o i jets telefon do operatora internetowego to juz sie ustali tą osobę bez problemu policji beda musieli ujawnić czyj to adres IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
no przykro mi to mówić ale podawałam swojego emaila na zamieszczone tu propozycje i dzień wcześniej od pani dostałam emaila z ofertę, dlatego stad było moje pierwsze podejrzenie, ale tak jak mówię jeśli to nie pani to ok, to panią przepraszam ale do osoby która to zrobiła pisze w tej chwili że w każdej chwili może być namierzona znając jej IP, już w tej chwili wiem z jakiego internetu korzysta wiec reszta to pikuś,i tak się nie robi bo jeśli komus chce podkładać świnie to niech robi to w swoim imieniu a nie posługuje się czyimś mailem, a swoja droga to jestem ciekawa czy był to pozytyw czy negatyw, bo ja nie aktywowałam i w tej chwili nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to niech Pnai aktywuje przekonamy sie co pisze ten ktoś, ja wiem kto tu jest z Wrocławia, kto pisal, jedna osoba, juz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
no właśnie ja to tez juz sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
nie to nie ma sensu aktywować go skoro wiemy że to nie pani ani ja to wiemy że ktoś życzliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ale moze po sposobie pisania zobaczymy kto pisał, na pewno ktoś stąd więc po stylu się dojdzie bez problemu, zersztą pamietam ze tylko jedna osba tu pisała ze jest z dolnego ślaska i ja wiem kto bo pamiec mam dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
nie uaktywnię go bo to nie ja pisałam , i tak naprawdę mogłam emaila wczoraj skasować i byłoby po kłopocie a tak straciłam wieczór na kafie, a mogła być kawa i m jak miłość:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ok, to poprosze policję o sprawdzenie przy okazji , kto już wiem skad, że Wrocław, namiary na sieć internetową mają, będą musieli podać dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj Boże , aby nigdy już nie mieć styczności z taką osobą jak Pani Katarzyna mam propozycję nie odpisujmy jej to może się odczepi niech pisze pozwy , skargi , może to podniesie jej ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
pewnei że napsize, ta dowcipna z Wrocławia stąd niech już wie że ie jest anonimowa że polcija ją dorwie za to , myślała sobie że mi dołoży, i cichaczem się anonimowo zemści a tu chała nkt nie jets w necie anonimowy, już wiemy skąd jesteś i skąd piszesz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
ale tak swoja droga na zakończenie to osoba która to zrobiła to jest naprawdę naiwna iż myślała że to nie wyjdzie , internet to nie zabawka i przychodząc na to forum myślałam iz dowiem sie czegoś nowego i ciekawego, a tu takie świństwa raz podałam swojego emaila i tyle szumu się zrobiło , tylko jak coś miała do firmy euro.. to sie inaczej to załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Ja bym euro zbanowała,tak sie robi na innych forach tematycznych.Kurcze,tu sie nie da konstruktywnie dyskutować.Kto ma IQ powyzej 75 niechze zakonczy tę jałowa dyskusję,bo tematyka FORUM jest oczywista, a nie urzadzanie pyskówek z nieodpowiedzialna i niezrownowazoną osobą Eurolifestyle.:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×