Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość czar_maaa
Zawsze jest pusto po świętach. My na giełdzie w niedzielę zarobiliśmy 18 zł!!! :-) Znowu pogoda nie dopisała, godzinę czasu byliśmy i do domu musieliśmy się zabrać. Deszcz i zimno. A dziś kilentka zakupiła coś na allegro za 45 zł, 1 sztukę i zażądała jeszcze rabatu 5 zł. Żarty się tych ludzi trzymają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
to to jeszcze nic:) ja mialam klientke, ktora zakupiła wózek dla dziecka w innym sklepie i w innym miescie i po kilku dniach chciała zamienic ten wózek u mnie na inny wogole, bo w tamtej spacerówce jej synek nie chce jeżdzic:/ i tu nie wiedziałam czy ona ze mnie sobie jaj nie robiła - ale potem okazało sie ze faktycznie ona powaznie tak chciała zrobic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
No to mamy dzień narzekań na klientów :)) Ja kiedyś miała klientkę, dla której byłam bardzo miła, skakałam przy niej i w ogóle, ona była trochę gburowata i wychodząc nie powiedziała "do widzenia' co mnie osobiście wkurza, bo jak ktoś wchodzi i mówi dzień dobry to powinien powiedziec również do widzenia:), ona tego nie zrobiła wyszła, więc ja głosniej "do widzenia" na co ona wróciła i powiedziała do mnie, że ona wie co to jest kultura a chamstwem są takie ceny na takich szmatach" :/ No ale dobrze, że taki klient trafia się raz na rok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
witam u mnie jakieś dwa tygodnie temu zaczął się sezon , trochę w tym roku później niż zwykle bo święta bardzo późne . taki stan jak teraz powinien trwać do końca sierpnia . potem stopniowo do końca listopada będę notowała stopniowy spadek obrotów . grudzień , wiadomo , jak u wszystkich , wielkie żniwa . na początku roku trochę bałam się efektów kryzysu , ale widzę , że niepotrzebnie bo średnia obrotów jest znacznie wyższa niż w najlepszych latach . nie ubyło mi konkurencji , raczej przybyło . może więc kryzys nie dotknął moich klientek . z tego co widzę robią drogie zakupy , nie liczą się z wydatkami tak jak w 2010 roku . chyba idzie na dobre , czego i Wam życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilazawiła
orientujecie się czy vila z wałcza jeszcze w ogóle istnieje? Ostatnio polecała mi ją znajoma - kiedyś się tam zaopatrywała, ale coś strona nie działa i mało ich w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzież ciążowa?
Witam.Szukam dobrych producentów odzieży ciążowej również zagranicznych. Czy ktoś ma namiary? Chcę otworzyć butik z odzieżą ciążową i akcesoriami:-) Odzież dla eleganckich kobiet( pracujących w biurach ,korporacjach itp) kostiumy.marynarki .koszule ,sukienki,płaszcze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o odziez dla kobiet eleganckich to moge wysunac nasza kandydature...ale niestety albo przed,albo po ciazy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w ciąży???
A w ciąży kobieta nie moze być elegancka? Kobieta z klasą zawsze bedzie pieknie wygladać,nawet w ciuchach z lumpeksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
polecam www.piekielni.pl oj idzie sie usmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do lagriffeoutlet jakiś czas temu mój wspólnik pisał do ciebie z niemieckiej poczty .trochę mi szkoda , że korespondencja się urwała , bo nasze możliwości tu i gdzie indziej i Twoje tam i pewnie jeszcze gdzie indziej , mogłyby pewnie zaowocować obopólnymi korzyściami . nie chodzi mi o naciąganie cię na współpracę czysto handlową , finansową między nami , raczej o wymianę informacji , o pomoc w kontakcie z firmami handlowymi , klientami , wymianę pomysłów itp. napisz może czy handlujesz tylko we Włoszech , jaką grupą towarowa głównie handlujesz , czy znasz dobrze język ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23agatha84
Mam pytanie do osób które prowadzą lumpeksy na kg. Czy wystawiacie faktury VAT jeżeli klient poprosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowesnymam mieszkam we Wloszech a handluje roznie-z polska,francja,grecja,irlandia.Jesli dobrze pamietam to kontakt sie urwal z jednego jedynie powodu-owszem twoj wspolnik poczatkowo wspamnial o pomocy w nawiazaniu kontaktow w branzy bielizniarskiej i ja jak najbardziej odpowiedzialam,ze nie ma problemu-mialo chodzic o tlumaczenie i pomoc w konkretnych sytuacjach-w ciagu wymiany6 maili wyszlo na to,ze potrzebowal kogos kto mu wyszuka tutaj hurtownie internetowe. Ja nie mam takiej mozliwosci przede wszystkim handluje odzieza i nie mam dostawcow ani kontaktow w dziale bielizny-z drugiej strony nie mam na tyle czzasu,zeby szukac dla kogos towaru nie wiedzac nawet czy jest realnie zainteresowany-poniewaz uwierz mi juz kiedys to zrobilam-stracilam kupe kasy na wyszukanie dla jednej z niemieckich firm-dyrektorowanej przez polaka tkanin-potem okazalo sie,ze dlatego ze DHL policzyl mu wiecej za przesylke probek tkanin potraktowal mnie jak debila-nie odebral probek i zostalam z przymusem zaplacenia za przesylke 900 euro wydanymi na koszty przejazdow nie liczac mojego czasu i wlozonych staran i twarzy jaka postawilam ludziom przed oczami za faceta,ktorego na oczy nawet nie widzialam. Wiec podchodze sceptycznie do szukania towaru dla innych-chyba,ze jest mi po drodze i nie mam z tym zwiazanych wlasnych kosztow-poprostu inwestuje i ryzykuje na tym co jest moja firma i moim zarobkiem-Nie mowie,ze nie podejmuje wspolpracy,ale konkretnej-Prosze o wybaczenie jesli korespodnencja sie urwala,ale naprawde nie wiem jak mu pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wspolpracy jestem zawsze otwarta na wymiane pomyslow czy obserwacji i napewno nie wzgardzilabym wspolpraca na terenie Niemiec. Napisz do mnie na mail to pogadamy jak dwie baby przy kawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
lagriffeoutlet...dzięki , mail poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje producentów eleganckiej odzieży damskiej dla kobitek po 40 stce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa40 jaki typ odziezy cie interesuje-napisz do mnie na maila to wysle ci kilka naszych propozycji-kto wie,moze ci sie spodobaja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy po 14 dniach
czy po 14 dniach pwinnam przyjać zwort towaru, klientka nie zna się na towarze, przekręca nawet jego nazwę, a mówi że to ma niższą jakośc, towar jest na licencji , markowy, czy w tkaim wypadku moge odmowic przyjecia zwrotu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwroty towarów: Kupiony poprzez licytacje - dobra wola sprzedawcy. Kupiony poprzez internet - 10 dni od dnia wydania przedmiotu. Kupiony przez internet - kupującym jest firma - dobra wola sprzedawcy. Kupiony w sklepie stacjonarnym - dobra wola sprzedawcy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie narzekania na klientów. Kiedyś przyszła do mnie Pani. Wybierała sobie odzież rożną w rożnych rozmiarach troszkę damskiej troszkę męskiej. kładąc mi ja na biurku powiedziała, że jeszcze wybierze sobie parę rzeczy. Wbiłam na kasę pani wyciąga portfel a tam pusto. Tłumaczy, że wyszła za szybko i pieniądze zostawiła w pracy. Pyta mnie czy może zapłacić jutro ja mówię, że tak. "To niech mi Pani zapakuje ja jutro zapłacę bo jadę dziś do dzieci to im dam prezenty ;]". Pani myślała, że ja jej dam odzież na krechę :). Pierwszy raz kobietę na oczy widziałam :). Bardzo zdziwiona była, gdy powiedziałam, że mogę zostawić do jutra ale nie ma takiej możliwości by dostała towar bez pieniążków. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykłe naciągaczki, nic więcej. Miałąm taki przypadek u siebie w sklepie z dwa razy. Identyczna sytuacja i to samo tłumaczenie. Zapomniałą wziąść pieniądze, a dziś idzie do kogośtam i musi mieć prezent... bla bla bla. Ale ona przyjdzie jutro i zapłaci. Ito wszystko się tak szybko dzieje żeby tylko człowiek nie miał czasu do namysłu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwoiedzcie mi
pwoiedzcie mi jak kulturalnie trłumaczyć zę w hurtoni nie mogą kupić detaliści, bo mnie juz brakuje kulturalnych słów tłumaczę, wyjaśniam, zparaszam do internetowego sklepu detalicznego i cisza, w hurtowni złoża zamówienie ale w sklepie internetowym już niechcą, bo licza że kupią sobie jedną ceną jak hurtownik , no ręce opadają, przecież jak na to pozowlę to strace odbiorców hurotowych, a jak nie pozwalam to nie zarabianam, bo hrabiostwo już detalicznie nie kupi , roznosi mnie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udostępniaj ceny hurtowe i możliwość składania zamówień w hurtowni tylko dla zarejestrowanych klientów, posiadających firmę. Status klienta hurtowego nadawaj dopiero po przesłaniu wpisu do działalności i masz problem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czesto ten problem-bo kazy mysli ze jak cena jest hurtowa to taka sama ma byc dla detalisty-wiec zrobilam odwrotnie-wstawilam ceny detaliczne-a kazdemu odbiorcy hurtowemu mowie jaka jest cena hurtowa. Cene zawsze latwiej jest zmniejszyc niz podwyzszyc-kazdy kreci nosem jak mu muwisz ze kosztuje drozej w detalu. Dla nas to jest sprawa bardzo istotna bo sprzedajac stock-i nie moge pozwolic sobie na to zeby detalisci przebrali mi towar za cene hurtowa z najlepszych produktow bo to sa zawsze pojedyncze sztuki-jak chca dobra cene musza kupowac ilosc-wtedy moge im zrobic znizke-live ist brutal,ale dla mnie klient to hurtownik-poniewaz wchodzi-kupuje ilosci -duzo wieksze i zostawia kase i nie pozwole sobie,ani zeby mu robic konkurencje,ani zey dla niego miec juz przebrany towar. Tyle...cena jest deetaliczna i kropka-cena hurtowa jest dla hurtownika jak mi pokaze ze jest hurtownikiem. Unikam dyskusji-ewentulamnie jak jest dobry klient to moge mu zrobic znizke,ale napewno nie hurtowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwoiedzcie mi
w tym sęk że mam hurtownie w której nie mogę zablokować , ech no nic trza będzie chyba cały hurt przeprowadzić na inne oprogramowanie, bo już mnie nerwy bolą, jak wchodzę widzę zamówienie w hurtowni a tam czytam dwie sztuki z dopiskiem ino szybko i z darmową wysyłką najlepiej, bo mi się spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlacz mnimum zakupu,albo zrob ceny takie zeby bylo mozna sprzedac i dwie sztuki a przy wiekszych rob poprostu rabat. Wazne jest zeby klient mial jasno cene wyzsza,zawsze rabat to rzecz pozytywna-zacheci twoich hurtownikow do wiekszych zakupow-wiem,ze to moze dzialac na dwie strony i zrazac potencjalnych hurtownikow-bo wiadomo jak widza niska cene to sie zachecaja-ale musisz sam wybrac co cie interesuje-czy handel za wszelka cene z zachowaniem aktualnych cen-czy handel hurtowy gdzie klient widzi,ze ty sprzedajesz hurtownikom po cenie hurtowej detalistom po cenie detalicznej. Dla mnie osobiscie to wazne-nie zrobilabym zakupow w hurtowni ktora proponuje te same ceny kazdemu-bo to jest konkurencja nie do obalenia-jak moze sprzedawca zaproponowac w swoim sklepie cene detaliczna skoro u ciebie jest ona duzo nizsza-wyglada totak jakby chcial kogos okrasc-bo zdzierca. Osobiscie jak ci napisalam wstawilam ceny detaliczne a darmowa przesylka jest ustawiona w zaleznosci od wielkosci zakupu-kupujesz tot masz wysylke bezplatna,kupujesz mniej niestety placisz za przesylke-koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwoiedzcie mi
dzisiaj to mnie kobieta rozbroiła, pisze wielce zaoferowana bo znajoma jej u mnie kupiła i pyta o pakiet za kilka tysięcy , jak mówię że tak jest nadal, ok, i za minute mi składa zamówienie na dwie sztuki z tego , no ludzie to nie znają juz za grosz umiaru i kultury i jeszcze się ze mną kłoci że znajoma tak kupowała jedna sztuką, no przecież tak było, tyle że ja alzheimera to jeszcze nei mam i wiem co r robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×