Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość jeśli chodzi o maki
i inne bluzeczki z krótkim rękawem to myślę, że ruszy się teraz po świętach jak sie zrobi słonecznie i ciepło. Przynajmniej zwykle tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23agatha84
Zakładam sklep odzieżowy i niektóre ciuszki nie mają woreczków foliowych. A że to będzie tylko sprzedaż przez internet to trochę głupio wysyłać w zwykłej reklamówce jednorazowej. Powiedźcie gdzie kupię takie woreczki do pakowania odzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuss
Do:23agatha84 jak rowniez innych osob prowadzacych sklepy internetowe, rowniez mam sklep internetowy jednak nie w Polsce,wiec chcialbym zaproponowac wspolprace,na zasadzie wymian odziezy na przyklad:sztuka za sztuke oczywiscie to tylko przyklad mozemy to jakos dopracowac,jezeli jest ktos zainteresowany moglibysmy rowniez robic zakupy hurtowe itp.. interesuje mnie odziez dla kobiet wylacznie. osoby zainteresowane prosze o kontakt mariuss7@spray.se Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio_nio
czy ze Szwecji klikasz? tam ciuszki chyba drogie są...bardzo powiedz jak ci idzie sprzedaż przez net ,jakimi markami handlujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuss
Tak,Szwecja.ciuchy raczej rozne,sklep mam dopiero w budowie do tej pory robilem rozpoznanie na aukcjach,rynek jest dobry,mozliwosci sa tym bardziej ze nie istnieje takie cos jak allgro a i szwedzi nie sa raczej narodem handlowcow wiec i konkurencja raczej niewielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio_nio
allegro nie ma ale jest Tradera właśnie przejrzałam oferty rzeczywiście marny wybór i chyba Szwedzi tam nie wchodzą tłumnie może nie lubią kupować przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuss
obroty sklepow z Top 10 pokazuja ze troche kupuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio_nio
skoro tak ,to ruszaj z tym sklepem w necie az sie roi od hurtowni online poszukaj odpowiedniego towaru i zaczynaj do odważnych świat należy tu to bezkonkurencyjna w temacie jest /eurolifestyle/ ona wie gdzie co najtaniej i najlepiej jak tu zajrzy to ci wszystko wyłoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likwidacja outlet
Witam, likwiduję sklep z odzieżą outletową, pierwszy pakiet http://allegro.pl/pakiet-100szt-outlet-stefanel-i-inne-i1578024606.html - średnio 1000netto mniej niż zapłaciłam, odzież polecam, bardzo udana. Wszystka z metkami, większość sprowadzona z UK. kolejne pakiety właśnie pakuję Niestety wybierałam kiepskie lokalizacje i chyba się udam do szwecji starty odrabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tu czytam
A ja tu czytam że dużo butikow sie likwiduje ,a ja właśnie myślę o otwarciu swojego.Bo tam gdzie pracuje to chyba się butik zamknie a ja zostanę na lodzie.Mam trochę swojej kasy odłożone i może coś z dotacji dostanę.Praktyki troche zdobyłam pracując w butiku.Jestem pewna że każdy kto chce otworzyć coś swojego to powinien najpierw popracować na etacie w tej branży by potem samemu błędów nie popełniać .Teraz kryzys się kończy i ludzie coraz więcej zarabiają więc to dobra pora na otwieranie swoich biznesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaeeee
taaa, szczegolnie dobra pora.... gratuluje optymizmu. Kazdy go ma przed otwarciem. Potem jest tylko coraz gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi.d
A ja uważam,że jest to dobry czas na handel, tylko trzeba trochę głową ruszyć. Jeśli teraz będzie szło jako tako, to jak kryzys się skończy będzie szansa na to,że rynek będę miała opanowany. Mam sklep już półtorej roku i nabyłam doświadczenia . I uważam,że trzeba ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
@aleksa może tak podaj maila może wymienimy się miejscami fajnymi z towarem a skad jestes ??? ja tychy woj śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
czy ktos wie gdzie mozna kupic sukienki firmy Justyna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -> Blueberrya
sukienki firmy Justyna najpewniej można kupic w firmie Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
oooo no co Ty dzięki bez Twojej pomocy na pewno bym sobie nie poradziła,teraz wiem że sukienki firmy Justyna można kupić w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
Pomocy?:) Doradzcie - powiedzcie - ile można zapłacić koleżance ( bardziej to znajoma niż koleżanka) za posiedzenie w sklepie "dzieciowym". Piątek -10-17 i sobota 10-14??Nie wiem jaką stawkę zaproponowac:( Prosze o rady tak ""na prędce"" bo czas goni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5zł/godz
zalęzy skąd jesteś, ale u mnie tyle się własnie płaci za dorabianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
okolice wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
kurcze 5 zl to chyba u mnie nie przejdzie, zwlaszcza ze juz mi zapowiedziala ze ma plany finansowe i ile jej zaplace.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
ecie plecie ja bym zaproponowała x% od utargu . ekspedientka miałaby motywacje i wpływ na zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacą
w gdańsku na czarno 7-10 zł h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sobie podczytuje
Czy ktoś otrzymał już dotację z up? Ja wynajęłam już lokal bo przyszli oglądać, minęły trzy tygodnie i zero odpowiedzi. A za lokal muszę płacić. Dodam,że odpowiedź miała być do 30 kwietnia a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba iść zapytać lub zadzwonić skoro termin był podany. Może nie informują tych co projekty nie przeszły. U mnie w Łódzkim już dostali dotację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sobie podczytuje
Byłam i pytałam się to mówią,że jeszcze nie dostali środków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sobie podczytuje
w ptaku kupisz odzież tych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
berge na ptaku 2 stoiska sabre juz zlikwidowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×