Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość do olympiastyle
mozesz podac link do sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Reguły siedzą na tym portalu osoby które prowadzą lub prowadziły sklep z odzieżą ... Można wiedzieć gdzie najbardziej opłaca się jeździć po towar ? A może zamawiacie u hurtowników internetowych ? Mnie interesuje teraz towar sylwestrowy cekiny i te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ludzie! Naprawdę bywacie niepoważne, sorry :/ Ja prowadzę sklep internetowy i sprzedaż stacjonarną- szukałam hurtowni przez 3 miesiące! A Wy idziecie na łatwiznę i myślicie że ktoś Wam napisze gdzie robi zakupy... Rozumiem, że się lubimy, ale jesteśmy w końcu konkurencją... Co innego sprzedaż stacjonarna, a co innego internetowa! Skoro ja tak długo szukałam hurtowni bo nikt mi nie pomógł to czemu mam komuś za darmo moje kontakty zdradzać, aby potem ze mną konkurował na necie? Jeszcze czego. Inna sprawa że skoro wymiękacie na tym etapie to co będzie dalej... Cwaniary, dotacje dostała a teraz podajcie im na talerzu swoje kontakty... Nikt Wam nie da! Same trochę wysiłku włóżcie w to, to Wasz biznes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[DO Ewelina_snk WITAM ja osobiscie boje się kupować przez internet ponieważ trafiło mi się kilka przykrych wpadek tzn.towar byle jaki.Najlepiej zobaczyc dotkńąć i wtedy kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xxyyy NIE CHCESZ NIE POMAGAJ I SIĘ NIE WYMĄDRZAJ JAK NIE CHCESZ POMÓC.KAŻY MA PRAWO DO SWOJEGO ZDANIA{TEN PROSZĄCY O POMOC TEŻ).JUŻ NIE RAZ CZYTAŁAM JAKIE TO PIENIĄDZE INNI CHCĄ ZA PODANIE KONTAKTÓW A MOZE TOBIE TEŻ CHODZI O KASE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO xxyyy NA poprzedniej stronie pisałaś ze masz gorączke może z tego wynika Twój atak .Poleż wypoć swoje bolączki i chorobe JUTRO będzie lepiej .Spokojnych snów życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego czasu jeździłam do wólki kosowskiej - ale to nie jest to czego szukałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Proszę mnie tutaj nie atakować bo siedzę tutaj dłużej niż Pani! To, że mam gorączkę (37,5) spowodowaną przeziębieniem nie powoduje u mnie dysfunkcji mózgowej ! Po prostu denerwuje mnie to, że księżniczki oczekują od innych że kontakty dostaną na tacy... Widziałyście wy kiedyś że konkurencja podaje swojej konkurencji własne kontakty?! Każda z nas musiała tracić czas, dużo czasu, na znalezienie fajnych hurtowni, a wy tu wpadacie i oczekujecie Bóg wie czego... Takie rzeczy to ja mogę przyjacielowi dać co najwyżej, a nie obcej osobie. Sklepy stacjonarne to co innego, bo jak ja mam sklep w Zakopanem to mi wisi że ktoś w Sopocie ma ten sam towar. Ale nie w internecie gdzie nasze aukcje są obok siebie! Gorączkę to bym miała gdybym Wam podała to czego ja tak długo szukałam :D p.s. Nie, nie chodzi o kasę, nie jestem pasożytem. Nawet za tysiąc złotych ! Chodzi o takt i zdrowy rozsądek- prosić konkurencję o kontakty, to trzeba mieć tupet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam tego dość !!!
Kurcze skończył się dym z eurolifestyle to teraz nowa się znalazła... Dziewczyny co z Wami ? Grzecznie się zapytała, chyba ma prawo do tego ? Nie chcesz pomóc to nie pomagaj, ale po co ten atak ? Sama sprzedaje miedzy innymi w internecie i napewno nie podam nikomu moich kontaktów w Anglii, ani zadarmo ani za kase... Bo wiadomo że mogę na tym stracić. Ale nie naskakuje jak ktoś się pyta, ma do tego prawo. A swoja wiedzą np. na temat hurtowni w polsce mogę się podzielić, bo i tak juz nie zamawiam niczego w kraju. Wiele dziewczyn już tu podało rózne swoje kontakty, ponieważ mają sklepy stacjonarne i raczej ich konkurencja na tym forum nie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Nie zaczynam żadnego dymu, ale mam prawo wyrazić swoje zdanie :/ Jeśli coś mnie denerwuje to zdrowiej jest o tym napisać niż dusić to w sobie. Nie będę tutaj słodzić pitu pitu... Uważam że to nie ja jestem bezczelna zwracając komuś uwagę że nie ma taktu, tylko osoby proszące swoją konkurencję o kontakty są bezczelne. I mam prawo im to wytknąć, to nie jest dym czy kłótnia tylko zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info baza
posiadam do sprzedania bazy kontaktów odzieżowych hurtownie tylko zagraniczne, oferta po podaniu e-maila, sprzedaje w pakietach po 10 kontaktów minimum, baza sprawdzona tworzona przez ponad 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie-jedna
xxyyy zacznijmy od tego ze twoja oferta na allegro jest uboga ,sorki nie chce cie urazic ale sie az prosi zeby tak napisac,nie weim gdzie te twoje wyszukane kontakty bo na aukcjach tego nie widac :P.. ale racja jest taka ze nikt dobrych kontaktow nie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam tego dość !!!
Jakiego nicka na allegro ma xxyyy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchajcie rady Olgi 0831 ma rację :) Beatrycze mam ciekawe dzianiny - atrakcyjne modele - więcej wysyłam na e-mail Troszkę spokojniej się zrobiło odrazu można odetchnąć na forum :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Pewnie że jest uboga a jaka ma być skoro 1/10 aukcji mam wystawionych obecnie?! Zacznijmy od tego że mam z 50 nie wystawionych aukcji bo muszę rachunek wobec Allegro uregulować a najpierw muszę jechać do wpłatomatu aby przelew zrobić! Tutaj pojawiają się schody bo jestem chora i czekam aż trochę mi przejdzie i będę mogła z domu wyjść! Nie mam jak aukcji wystawić chociaż mam masę dużo rzeczy do wystawienia! Więc nie pitol mi tutaj o ofercie mojego sklepu bo chwilowo jest niedostępna przez moją niedyspozycję! Aukcje będą pewnie do weekendu wystawione i wtedy zapraszam do oceniania! :///// I nie życzę sobie aby ktoś tutaj wklejał linki do mojego sklepu- wystawię aukcje to wtedy sama Wam podam, na razie jest tam PUSTO mam zaległy rachunek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
NIE ŻYCZĘ SOBIE WKLEJANIA LINKÓW DO MOJEGO SKLEPU PRZEZ OBCE MI OSOBY, BĘDĘ CHCIAŁA TO SAMA TO ZROBIĘ! SKLEP JEST PUSTY PONIEWAŻ MUSZĘ UREGULOWAĆ RACHUNEK WOBEC ALLEGRO- WIĘC NIE MA SIĘ CZYM PODNIECAĆ! BO ŻE JEST PUSTO TO JA WIEM, NIKT MNIE NIE MUSI UŚWIADAMIAĆ. WYSTAWIĘ JUTRO AUKCJE TO WTEDY ZAPRASZAM DO OCENIANIA MOICH HURTOWNI CZY TOWARU, TERAZ NIE MA CZEGO OCENIAĆ, WIĘC CHĘTNYCH DO PODNIECANIA SIĘ ŻE JEST PUSTO MUSZĘ ROZCZAROWAĆ- TAK, JEST PUSTO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
p.s. I nie traktujcie mnie jak wroga, zwróciłam komuś uwagę i zaczynają się skoki na mnie! Przecież mam prawo wyrazić swoje zdanie, nawet jeśli jest inne niż ogółu. Linków do sklepu nie ukrywam, bardzo chętnie każdemu je podam, ale wkurza mnie że ktoś mnie w tym wyręcza- nie życzę sobie tego. Wystarczy napisać a sama link podam, nie jestem niepełnosprawna i znam obsługę komputera! Wytykanie mi że mam pusto w sklepie też jest nie na miejscu w sytuacji, gdy komuś nie spodobało się moje zganienie kogoś. Nie było innych argumentów to trzeba było uderzyć w sklep? Nie będę się więcej tłumaczyć, muszę jechać do wpłatomatu żeby zapłacić rachunek na Allegro a jestem chora i nie mogłam tego zrobić ostatnimi dniami, więc mam przyblokowaną funkcję wystawiania a aukcje mi się pokończyły. Leżącego się nie kopie, więc zapraszam do oceny jak już uzupełnię towar! Z mojej strony koniec dyskusji. Amen. p.s. żeby nie było że nie śpię po nocach tylko na forum siedzę- wyspałam się w dzień i nie mogę zasnąć teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. a kontaktów też bym w życiu nie dała nawet za 500 tyś. Co to za pomysł w ogóle ? ;) Dać komuś gotowca ? I połowie Polski co czyta forum ? :) SZOK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czego sie pultasz?
przeciez sama to wkelijlas na stronie bodaj 151 ? chora na głowę jesteś ? amnezję masz? wystarczylo pare stron sie cofnąć żeby to znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czego sie pultasz?
klienci ci też przez wpłatomat płacą, konta nie masz ? ale ściemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CO ZA DYSKUSJA SIE ZROBILA DO PANI KTORA TAK NASKOCZYLA TO JA NIE CHCE ABYS MI PODAWALA SWOJE HURTOWNIE (WYSTARCZY PRZECZYTAC TO CO NAPISALAM) TYLKO SPYTALAM GDZIE LEPIEJ PO TOWAR JECHAC. ZADAŁAM TAKIE PYTANIE BO MOZA KTORAS Z PAN BYLA JUZ I W PTAKU I NA WGO. WIEC PYTAM Z CIEKAWOSCI GDZIE LEPIEJ (GDZIE LEPSZY I FAJNIEJSZY TOWAR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam tego dość !!!
Czyli jednak dobrze kojarzyłam, że to ta dziewczyna którą nawet troszę podziwiałam że z taka małą kasą którą posiada próbuje rozkrecic interes... Myślałam nawet sobie żeby mi się tak chciało jak jej... Ale widzę że szybko w piórka obrosła i naskakuje na innych jakby była rekinem biznesu. Jesli mnie pamieć nie myli to niedawno sama pytała o kontakty gdzie kupować itd. chyba nawet pytała o lego eurolifestyle jak się udzielała w nowym wcieleniu, sama podawała rady namiary a tu nagle taka metamorfoza naskoczyła na pytającą jakby nie wiadomo co zrobiła. Oj dziewczynko, dziewczynko jeszcze musisz sie wiele uczyć i wiele pracy przed Tobą, sprzedaż miesięczną na allegro masz taką jak ja czasami w kilkanaście minut, a to nie moje główne źródło dochodu. Pisałaś że na Twoją stronę internetowa trafiaja ludzie z linków które rozsyłasz i z google, bo pozycjonujesz tą stronę. Przyjżałam się temu no i faktycznie z kilkanascie linków umieściłas, ale żeby Ci one wygenerowały ruch na stronie to droga jeszcze bardzo daleka, a o Twoim pozycjonowaniu w google to szkoda wspominać na żadne słowa kluczowe które masz podane w kodzie żródłowym strony nie znajduje Twojej strony google, nawet w top 500, a jak wiadomo liczy sie tylko top 10 a najlepiej top 5 czy nawet top 1-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
do olimpiastyle zależy czego oczekujesz po zakupach i czego poszukujesz. Największe centrum handlowe to ptak i głuchów i tam w zasadzie jest wszystko tylko w większości utrzymuje się jeden trend-to dobrze jeśli o to chodzi kupującemu a jeśli chce się wypatrzeć coś naprawdę fajnego to trzeba się nachodzić i znać miejsca. A na to potrzeba czasu. Niewątpliwie mozna wyszukać perełki jeśli perełek szukasz:-) Wiem jedno że dużo sklepów zapomina a przemyślanych zakupach i to później je gubi. Jeśli ktoś chce robić zakupy na święta i okres sylwestrowo studniowkowy to lepiej niech robi je teraz kiedy nie ma jeszcze tłumów na ptaku i można to zrobić z glową na spokojnie. Te Panie które prosiły mnie o maila mam nadzieje że go odebrały pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olga 0831
proszę o ofertę na carmen60@wp.pl dzięki:) sklepowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
do olga0831 ja również bardzo proszę o ofertę odzieży świąteczno-sylwestrowej na maila: butik_laurel@wp.pl dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez prosze o oferte borozumiem ze pani sprzedaje hurtowo na meila olimpiastyle@op.pl z gory dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizia01
do olga0831 poproszę o ofertę na frizia01@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×