Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość agniesia0588
Styczeń i luty? Masakra! Czekam na wiosnę, jak się nic nie ruszy to przenoszę się to centrum. Znajdziesz tą halę na pewno, jest cała oszklona i jest tam jedyną taką. Ja sobie takie przejściowe kozaczki kupiłam już za 20zł i tak mniej więcej zaczynają się ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agniesia
Sądziłam, że masz dobre utargi po tym co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
A tam dobre utargi. Gdyby nie to, ze mama daje mi na chleb to zdechlabym z glodu. Czasami robie laske wujkowi stefanowi to tez cos rzuci. A tak to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Heh aż śmieszna/y jesteś. Takich ludzi jak Ty powinno się za skórę wieszać jak w dawnych czasach. Ty to pewnie nadal u rodziców na garnuszku jesteś, bez żadnych perspektyw na przyszłość. Twoim głównym zajęciem jest obrażanie ludzi, szkoda tylko, że za to nie płacą byś był/a najbogatszym człowiekiem na świecie. Żal mi takich ludzi jak Ty co to siedzą całymi dniami z d..ą przed komputerem i nic nie robią tylko się obżerają i tyją. Może kiedyś usłyszymy o Tobie w wiadomościach pt "Najgrubszy człowiek świata". A jeżeli jednak jesteś zwykłą osobą prowadzącą sklep to chyba nic Ci nie idzie i z nudów piszesz takie bzdury i się wyżywasz. Weź lepiej skocz na inne forum do dzieci z Twoją inteligencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykalska
Wydaje mi się, że 15tys to troszeczke mały budżet, na wysposażenie sklepu będzie Ci potrzebne znacznie więcej. Oraz pokrycie wszelkich podatków z tym związanych... Tu możesz znaleźć sporo pożytecznych informacji: http://www.podatnicy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic zz tego
Agniesia nie odpowiadaj, nawet nie czytaj takich wpisów. Życzę tej osobie, żeby wreszcie dowiedziała się co to prezerwatywa czy robienie laski to może przestanie się tak tu tym podniecać. :-) Powiedzcie mi czy w wólce są kosmetyki również? Palety cieni np: 120 kolorów lub większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Kosmetyków masz całe mnóstwo. Jedna hala to prawie same stoiska z kosmetykami, świeczkami itp rzeczami. Kupisz 12szt lakierów a nawet i 100szt w słoiku (po 1zł). Jak jadę z Łodzi i wjeżdżam do Wólki to są to te pierwsze hale po prawej stronie. Po lewej masz same ciuchy, zabawki i buty, no i kwiaty sztuczne a po prawej jest bielizna i kosmetyki. Cienie do powiek, szminki, całe mnóstwo perfum (podróbek), lakiery i inne kosmetyki do makijażu również akcesoria typu pędzelki, gąbki. I akurat po to naprawdę warto tam jechać. Ostatnio nawet zaglądałam na tą stronę: http://www.mawo24.pl/ i mają oczywiście taki asortyment jak w Wólce tylko, że mają tego mało i jest o kilka groszy droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak som kosmetki
kupowalam tam sama rużne cienie perfumy i kosmetyki. Faktury nigdy nie biere tylko pierwszy raz a potem na podkladkie tylko. Muwie wam dziewczyny tylko sie tak oplaca chandlować. Trzymta się dziewczyny i nie wieszcie innym rze się nie da zarobić pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic zz tego
raczej nie opłaca, przecież z faktury odliczysz vat, podatki, a tak co? zawsze biorę faktury i wrzucam w koszty, prowadzić firmę żeby była zawsze na minusie to bez sensu, do większej kontroli us i możesz się zdziwić nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Popieram osobę powyżej, zawsze warto jest brać fakturę - płacisz podatek, wrzucasz to w koszta i później w razie czego nie musisz dodatkowo płacić podatku. A i podczas kontroli się nie doczepią, bo wszystko co jest na sklepie jest udokumentowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale pszeciesz
jak na fakture kupuje to płacem wiencej no nie? A wiecie gdzie idzie kupić fajnom bielizne we wulce? mam 1500zł i pragne otforzyć stojisko jeszcze z bieliznom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
1500zł to trochę mało jak na otworzenie stoiska z bielizną, gzie powinien być przecież duży wybór od małych rozmiarów po duże. Staniki, majtki, skarpetki itp. A co do faktury to co chciałabyś otworzyć takie stoisko, sprzedawać w nim ubrania i nie mieć na nie żadnego dowodu zakupu? Komisja jak do Ciebie przyjdzie na zwiady to nie będzie czekała na Twoje tłumaczenie tylko jeszcze da Ci taką karę, że będziesz musiała ją spłacać bardzo długo a stoisko na pewno zamkniesz. Ja nie wyobrażam sobie otworzenia sklepu bez brania faktur. Jeżeli bierzesz fakturę to płacisz podatek +23% od kwoty za którą zakupiłaś towar. Czyli kupujesz za 100zł płacisz 123zł (w tym vat). Tak czy tak jeżeli nie będziesz brała faktur a będziesz się rozliczała ze sprzedaży to i tak będziesz musiała w końcu odprowadzić ten podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia u chińczyków kupujesz buty w detalu? a pamiętasz stoiska? albo mniej więcej w którym miejscu, bo ja nigdy nie mogę dostać jednej pary Macie już w sklepach kurtki wiosenne? co myślicie o tych kolorowy albo o pikowany, całych takich przeszywanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Kupuje w detalu, ale tylko te które mają wystawione w koszach na zewnątrz, ewentualnie jest taki jeden sklep, gdzie jest sprzedaż hurtowa, ale jak się do niego wejdzie to jest kolejne pomieszczenie ze sprzedażą detaliczną. Trzeba dobrze się rozglądać po sklepach, bo ja od razu tego nie zauważyłam. Jest nad wejściem w środku sklepu napis "detal" i tam są tanie buty. Jest to w tej oszklonej hali na górze, ale nie pamiętam który boks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty nie bąć taka
mondra. to ze robie blendy to mnie nie przekresla. nie chcesz nie pisz mondrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
No, ale może te posty przydadzą się chociaż komuś innemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakom dajecie marże na buty?
Myśle ze 150% bedzie okiej czy za durzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa kasa kasa
czesc dziewczyny czy czeba kase fiskalnom jak robie 5 tys obrotu na miesiąc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Jeżeli w ciągu całego (pierwszego) roku od otworzenia sklepu zarobisz 20tys to dopiero wtedy musisz obowiązkowo mieć kasę fiskalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubranka z koniczynki
są fajne. odpowiadam bo ktoś wczesniej pytał:). ja sama kupowałam swojemu synkowi i bylismy bardzo zadowoleni. Ale niedawno zamkneli u nas boks z tą odzieża i teraz w poblizu nie mamy QF.:( Ale ogólne fajne te ubrania, fajnie dziecko wygląda... tylko ceny:( hmmm... do dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale te
20 tysiency to jak uchandluje czy po podatku bo tak agniesia napisalas ze nie rozumię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
20tys całkowitej sprzedaży w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytalam o Koniczynke ,bo dostalam od nich propozycje wspolpracy i zaczelismy rozmawiac.Najpierw myslalam ,ze nakrecaja bo za granice i z tego powodu ceny maja takie odjechane. Dlatego pozwolilam sobie zapytac jak ceny wygladaja w detalu,bo powiem szczerze mi rowniez kolekcja sie spodobala,ale ceny maja "nie z tej ziemi" jak zerknelam w cennik i zobaczylam,ze koszuklka dla malucha kosztuje w hurcie ok 10-12 euro plus transport i Vat....to bardzo wysoka polka cenowa jak na obecny rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mój nick
Zgadza się, a na pewno nie na obecny czas, kiedy cena jednak spełnia istotną rolę. Jestem zaskoczona, że w ogóle utrzymują się na obecnym rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauracoco
Jak Wam dziś idzie? Macie już ubrania wiosenne ? Niby koniec miesiąca, święto matki boskiej pienieżnej a u mnie najgorszy dzień w lutym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpex
też nie kwitną , u mnie w mieście pada jeden po drugim , łącznie z moim - niestety też zaliczyłam zgon . Koszty przewyższają obrót . Martwe miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Nie przesadzajmy - nie jest chyba aż tak źle, z dzisiejszego artykułu na forsal.pl: "W grudniu 2012 r. funkcjonowało w Polsce 318 tys. sklepów, o ponad 2 tys. więcej niż pół roku wcześniej wynika z raportu przygotowanego dla DGP przez Soliditet Polska. Najwięcej sklepów przybyło w branży odzieżowej. Ich liczba w ostatnich sześciu miesiącach zwiększyła się o ponad 300 do 30,6 tys. Nowe placówki zyskały też segmenty wyposażenia wnętrz, ogólnospożywczy, mięsny oraz alkoholowy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
No u mnie dzisiaj sie w koncu ruszylo ale tylko dlatego ze bylam po nowy towar dalam wiosenne ciensze rzeczy i poszlo nawet duzo bluzek z zeszlego roku ktore wisialy w magazynie.Babeczkom chyba sie juz przejadla zimowa kolekcja...takze polecam odswieżyc sklepik:)pozdrawiam Ps:A przy okazji ma ktos dojscie do internetowej hurtowni z torebkami w niskich cenach bo duzo kobiet pyta i tak mysle zeby cos przywiesc,jestem z dolnego slaska takze chyba nikomu nie zagroze:)dobranoc a raczej dzien dobry:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kupię końcówki serii sukienek polskich producentów , duże rozmiary , szyfony itd najlepiej mixt z likwidacji sklepów - proszę o oferty : muflon82@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tesz
troche ruszylo ale nie zarabiam tyle ile chce. Brakuje mi troche pieniąszków. Morze macie dziewczyn coby jeszcze dołorzyć do mojego butiku 30m kwadratowych. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×