Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Dlaczego jestes taka
Hamska do mnie? Czy morze sie uwazasz za lepszom? Nie musisz tak komentowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
No cóż ja tam mam na uwadze swój sklep i to nim się przejmuję i zastanawiam się co by tu jeszcze kupić i nie chciałoby mi się jeszcze myśleć o tym co mogłabyś Ty zakupić do swojego sklepu. Ja mam wolne 5m i nie pytam każdego co by widział w tych 5m. Kombinuj sama i realizuj pomysły. Nie napisałaś co już masz w sklepie, mamy Ci zagospodarować całe 30m??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agniesia
ktoś sobie robi jaja, pisząc tu z wypiekami na twarzy i wyższym ciśnieniem a ty odpowiadasz niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Ale mnie to głównie bawi, więc jest ok:) W wolnej chwili lubię się "zrelaksować" na tym forum przy niektórych osobach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam 5m
wolnego miejsca i tak myśle coby tam dać zeby zwienkszyć sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo smieszne
Nie wiem po co takie komętarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy błędy
ortograficzne są zamierzone ? Jakoś inaczej sobie nie mogę wytłumaczyć .Wydaje mi się , że jeżeli się robi błędy to powinno się korzystać ze słownika. To tylko tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsajvsyuf
On lub ona wchodzi tu i myśli, że sobie z nas jaja porobi, chociaż tak odrobinkę, żeby dowartościować swoje niskie poczucie własnej wartości. Pewnie zaraz znowu napisze coś i pomyśli radośnie: ale im dowaliłam/dowałiłem. Dojrzali umysłowo ludzie nie potrzebują takich rozrywek. :-) Ale cóż nikomu nie można zabronić rozrywki, nawet jeśli jest ona nie najwyższych lotów. Jak tam u Was? U mnie luty pobił rekord sprzedaży, był lepszy niż grudzień. Teraz muszę szykować z 10 tyś na podatki, i to jest ta zła strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sjsajvsyuf
to czy ty handlujesz, że masz taki ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Wow aż 10tys podatku? :o To za co aż tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergano
witam. czy ktoś wie gdzie w głuchowie ma swoje stoisko firma bergano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubranka w hurcie
Witam.Sprzedam piekne dzieciece ubrana sortowane,bez plam i dziur.Wszystko ladne zadbane w stanie idealnym w roznych przedzialach wiekowych od 0-2 i od 2 do 6 lat. Kurtki plaszcze spodnie bluzki sweterki dzinsy body spioszki,pajace,komplety desiki i td w worku znajduje sie 200sztuk cena 900zł Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauracoco
nie wiem co jest , ruch znikomy :/ jak ktoś juz wejdzie to popatrzeć, to straszne :/zaczynam się martwić. Choć luty był dla mnie bardzo dobry. Marzec zaczyna sie fatalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotutaj
Może przyczyna twoich niskich utargów leży w tym, że nie masz jeszcze kolekcji wiosennej, albo masz jej za mało? W marcu zawsze widać ożywienie, ale pod warunkiem, że w porę wprowadzi się kolekcję wiosenną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Popieram osobę wyżej. Ja mam kilka wiosennych modeli i ludzie i tak pytają o coś innego i kiedy będzie nowa dostawa. Już im się przejadły swetry, sweterki i kurtki. Chcą czegoś nowego, kolorowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak samo. w jednym sklepie mam tylko większy ruch a tak ogólnie to utargi gorsze niż w lutym( w tym roku ten miesiąc miałam dobry) a wiosennych rzeczy już mam pełno, duże zainteresowanie mam kurtkami wiosennymi, ale ludzie mierzą i odkładają, kręcą się i nie wiedzą czego chcą. Ja myślałam,że tak będzie- może trochę po 10 się ruszy ale to też w zależności od pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar JOLKA
powiedzcie proszę,jest cos fajnego teraz na Ptaku albo w głuchowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar JOLKA
możesz sobie mieć nawet dwa ptaki płytki durniu i pokazuj w cyrku jako atrakcję wybryku natury.....spłyń w końcu z tego forum bo smrodzisz.Masz totalny kompleks osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
No u mnie też się pytają o wiosenne kurtki, ale jak na razie nie mam zamiaru ich wprowadzać w sklepie. Kupię kilka fasonów a nikt nic nie wybierze, bo będą woleli kupić na rynku albo w Centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam to forum i
i w tym temacie są same frustratki co chcą się pocieszyć albo coś sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsajvsyuf
Mam inne ceny, i to jest poniekąd przyczyną dobrej sprzedaży. Właśnie szykuję się do Bożego Narodzenia, będę co miesiąc odkładać część towaru, żeby znowu przed świętami nie było zaskoczenia, że zabrakło. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahahahhaha
doskonały pomysł, a jak se już tego dużo na zbierasz na święta po podpal te łachy w pizdu i daj se spokój z handlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniajulcia
Omyłkowo wpisałam swój pseudonim w adres tlen. Nie posiadam takiego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Witam wszstkich powiedzcie mi czy w całym kraju jest taka kiepska marcowa sprzedaz czy to tylko na slasku...chcialam zmienic lokal na wiekszy i dodac meskie rzeczy ale sie naprwde zastanawiam bo to co sie dzieje w ostatnim roku to jakas tragedia...w zeszlym roku np w marcu mialam ok 12000tys a w tym miesiacu nawet nie weim czy bede miec 2000...w sieciowkach z tego co widze tez pustki wiec nie wiem o co kaman nagle ludzie nie chca sie ubierac czy co?Pogoda pogodą ale nic nie schodzi ani kurtki ani swterki ani wiosenne ciensze rzeczy.Rece opadaja Ps:Do nowo otwierajacych naprawde szczerze polecam zastanowcie sie nad innym interesem bo szkoda tracic kase na taki niewypal jak ubrania dawno bym zrezygnowala ale co z tym wszystkim zrobic,gdyby nie to ze mam malutkie dzieci dawno bym chyba wyjechala bo u Nas to tylko garba sie dorobisz,nie dosc ze niska sprzedaz to dobijaja wysokie zus-y i reszta rachunkow Mimo wszystko milego dnia zycze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowa tu
wszędzie... niestety, ja jestem w w-wie, ten marzec to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssvbsgtyshaas
w sieciówkach prawie wszędzie -20% lub więcej, dużo promocji, na najnowsze kolekcje wisona/lato 2013, widać też mało sprzedają bo w innym wypadku nie byłoby już przecen tak szybko. pogoda też robi swoje, za oknem prawdziwa zima a w sklepach lato. nawet na święta nie opłaca się nic kupować, bo na pewno trzeba będzie się ubrac jak na boże narodzenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Spokojnie - to tylko pogoda :} Odbijemy sobie w kwietniu :} Jest słabo, ale nie dramatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co ciotki?
Lipa. I lepiej nie bedzie. Dobrze, ze tyle biedronek buduja to moze robote tam dostanieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Dokładnie dokładnie tylko wspolczuc jak trzeba byc samotnym zeby dziennie sprawdzac czy ktos cos wpisał i odrazu szukac zaczepki...No ale tak trzymajmy kciuki za szybka wiosne moze pani w koncu kogos pozna i w koncu zajmie sie czyms bardziej pożytecznym:)mimo wszystko pozdrawiam i uszy do góry złośliwcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j. 23
bardzo slaba sprzedaż jestem z podlasia u naas na rynku to tragiedia ludzie załamani ZERO LUDZI . co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×