Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z poświęcenia

sex analny z punktu widzenia faceta

Polecane posty

Gość z poświęcenia

czy sex analny z punktu widzenia faceta rzeczywiście jest taki odlotowy.Dlaczego faceci to lubią i sie tego domagają.Poprostu interesuje mnie męski punkt widzenia żeby zrozumieć swojego faceta.Ja nie bardzo to lubię.Ale zależy mi na tym by bylo mu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge przelamac sie do seksu analnego z roznych powodow.. nie wyobrazam sobie ze mialabym to robic dlatego ze moj facet chce, jesli jest to niezgodne z moimi pragnieniami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibo
To pytanie do mezczyzn, a nie o wrazenia kobiet. Czy chodzi o to, ze inna jest stymulacja, ze jest ciasniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z wibratorem
ja sie pytalam swojego, mowil ze tam jest calkiem inaczej , ciasniej, bardziej sucho (w cipce idzie jak po masle) no i ogolnie sama seiadomosc tego ze wsadza do pupci jest podniecajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jataman23
moja dziewczyna sama chciala sprobowac i sie jej spodobalo. a sex analny jest przyjemny bo dupcia jest ciasniejsza, a wiadomo, im ciasniej tym przyjemniej choc nic nie zastapi cipki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytajniczek
no facet poszuka gdzie indziej,nie pomyślałaś o tym czy jesteś aż tak naiwna.Poto właśnie to robimy aby miał wyrafinowaną dziwkę w domu a nie szukal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziele
do tej wyżej ......ja rozumiem, że twój facet jest kurwiarzem i zawsze będzie takiej szukał jak nie spotka jej pod swoim dachem ? strasznie ci współczuję..tak się starasz i tylko po to, żeby kiedyś stwierdzić, że jesteś na tyle dobrą kurwą, ze twój chłop nie będzie już chciał innej...kurwy bleeeeeeeeeee Jesteś wstrętna...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi26
Potwierdzam - ja lubie, wiekszosc moich znajomych lubi...Sama mysl o pupci podnieca - albo chociaz wlozenie paluszka. A Mialczydelko ma racje - moja kobieta ma najsilniejesze orgazmy kiedy lechtaczke pieszcze ustami wsuwajac jeden palec do pochwy... a drugi do pupci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o ja pierdziele
niezle cie pojebalo, pierdolisz jak potluczona, walnij sie garem w ten glupi leb, cmoknij w pompke ojca dyrektora i lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z wibratorem
a skad jestes?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooo
jestem kobieta i zgodze sie ze najbardziej mnie podnieca w analu swiadomosc ze moj mezczyzna wchodzi mi w pupe-taka jakas perwera czy co:) samo w sobie to az takie przyjemne nie jest jak w cipke:) ale jest niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z wibratorem
ufff no to nie ten sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka na ziarnku grochu
nie wiem jak tam z punktu widzenia faceta, różne panie wybrzydzają, chciałam coś dodać jako doświadczona mężatka: długo próbowaliśmy z mężem, dopiero sex analny doprowadził mnie do orgazmu. Co wy na to Panny obrzydliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
na facetów działa bardziej psychika, nie jest to codzienne doznanie, i wierzcie mi panie i nie bójcie się, facet nie wchodzi tam po to by mieć ciaśniej. Słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
po to by spełnić fantazje sexualne swoje iswojej partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam....
co się psychicznie przygotuję, że to zrobię to boli mnie za chwilę brzuch i mam wrażenie jakbym połknęła... balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka na ziarnku grochu
to go nie połykaj, a on połknie ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
sex analny jest preludium do sexu zbiorowgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe rajstopki
i co jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotko bedzie
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważny członek
Teściu, moja żona kazała mi napisać, że masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotko bedzie
A ja nie cierpie lezenia po obiadku! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjhghgj
nie wiem jak to wyglada z punktu widzenia faceta, ale sadzac po jego minie mysle, ze jest mu calkiem niezle :P Tylko z poczatku troche bolalo. Ale po paru razach jest ok i calkiem milo czuc go w srodku (tylko nie za gleboko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdziwcie się dziewczynki jak zaczną zawodzić Was Wasze zwieracze :D hihihi :) ja myślę żeto nienormalne.. fuj!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnalia
Nigdy tego nie robilem ale zastanawia mnie smrut odbytu...nie moge sobie wyobrazic jak musi smierdziec wyjety palec z odbytu...!!1 A co dopiero penissss ..fujjj .jak sobie z tym radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlot....
uważam!!!!!!!! że anal jest odlotowy!!!!!!! ale tylko za zgodą dwóch stron i to ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×