Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana_totalnie 40

załamana TOTALNIE 40

Polecane posty

Gość załamana_totalnie 40

postanowilam,z e dzis po pracy pojde gdzies przed siebie, siade pod drzewem, i zasne; mam juz dosc tego parszywego zycia; mam dosc; ani dnia dluzej... :(( nic mi nie wyszlo, NIC... zycie od lat daje wszystko na NIE... DLACZEGO ? PRZECIEZ STARALAM SIE NAPRAWDE; MAM JUZ DOSC... ZYCIE , CO ZA ZYCIE, DO DUPY...BEZNADZIEJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co czekać
aż skończysz pracę idź teraz!! skoro.... a co ci nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_totalnie 40
fajnie, ze nikt niczego nie napisal... wlasnie tak jak myslalam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_totalnie 40
ide teraz, masz racje, po co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra mow o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tu pisac
?? :O nie ma osoby, ktorej wszystko układa się po jej myśli. Zycie to pasmo wzlotow i upadkow. Ja jeszcze tez niedawno myślałam, ze to juz kres mojej wytrzymałosci, ze przegrałam zycie :( Ale koleje losu , zdarzenia ktore wysteoują jeden po drugim otworzyły mi oczy, ze jednak nie jest tak tragicznie, NIe nalezy się poddawac, nalezy walczyc i zawsze szykac jakiego wyjscia, nawet gdyby wydawało się to absurdem. Wyplacz sie , wyzal komus bliskiemu zaufanemu, albo nawet komus kogo mniej znasz , wyrzuc z siebie te teksoczne myśli, a zobaczysz ze jest szansa i dla Ciebie na pokonanie trudnosci. Wierze ze Ci się usa , powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_totalnie 40
pol roku temu dalam sobie jeszcze jedna szanse, ...sama wychowuje 3 dzieci, klopoty z funduszem, brak kasy, klopoty z dziecmi, brak pomocy od kogokolwiek, brak wsparcia rodziny, w czerwcu zeszlego roku mialam dosc, sytuacja jest od lat patowa, nie mam juz sil, dzis rano myslalam, ze byloby fajnie zachorowac, isc do szpitala na kilka tygodni, mija czas, a ja mysle,ze mam juz dosc, tak na maksa, mam 40 lat i od zawsze mam popd gorke, DLACZEGO? gowno prawda, ze bedzie lepiej...prosilam w modlitwach o chwile wytchnienia, NIC, NIC, po prostu coraj bardziej do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zamknij oczy. Ale nie umieraj, masz prawo do płaczu. A potem wstań i walcz o następny dzień.\" Anna Kamińska Ja wiem ,że to ciężko.Wiem ,że pewnie nie potrafie Ci pomóc,chocbym chciała.Jedno co mogę to ogrzać Cię słowem,przytulić myślą,pogłaskać tchnieniem. Nie załamuj się . Chciałabym przekazać Ci życie chciałabym przekazać Ci radość chciałabym Ci pokazać jasne barwy świata promień światła we mgle ale... to nie stanie się nagle to nie stanie sie już na to potrzeba czasu więc ... chodź pokażę Ci życie chodź pokażę Ci radość... czy widzisz wyciągniętą dłoń? czy widzisz śmiejące do Ciebie się oczy? zobacz... Szkoda twych 40 lat dziewczyno żeby zostawić je na ławce pod drzewem żeby zostawić je na pastwę mrozu żeby zmarnować ten przeżyty czas Dla ciebie uśmiech :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D kwiatek🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 buziak👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 i pocieszenie❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×