Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fetyszytsta damskich stopek

FETYSZ - ma ktos jakis?

Polecane posty

Gość hihi haha
aha i lubię gdy facet jest bardzo zdecydowany na seks. gdy poprostu zachowuje się jak zwierzak, oczywiście delikatnie się ze mną obchodzi. Ale gdy mnie przytula lubię gdy ma już erekcję, a później taki mocniejszy seks. hmmm rozmarzyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
skuter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosiona jak dzika świnia
fetysz: łańcuszek na szyi faceta okulary (kocham facetów w okularach - wyglądają tak inteligentnie ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez ale narazie jeszcze prawka nie mam , ale juz niedlugo i bede jezdzila czyms co ma 4 kolka a nie dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmmm na poczatek , tak na rok , zanim dojde do wprawy , to jakis z 4 lub 5 drzwiami , a potem mercedesik A albo cos fajniejszego , szczerze to jeszcze nie wiem , lubie duze auta , takie jeepowate ale chyba dla mnie za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosiona jak dzika świnia
przestańcie chrzanić! miało być o fetyszu a nie samochodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se BMW M6 a nie mercedesik
A :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki :) do tego wlasciwego wyboru mam jeszcze czas , wiec sie zobaczy co to bedzie :) a teraz nie zasmiecam tematu 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosiona jak dzika świnia
zasmiecacie topik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
disel odpada bo az tak duzo nie bede jezdzila a podatek drogowy za disla jest wiekszy niz za tego na benzyne , taniej mnie na benzyne wyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
juz nie bede sorry 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale to nie w Polsce :) za benzynowca placi sie u nas co 3 miesiace okolo 70-80 euro , zalezy jaki samochod i rocznik i ciezar , a za disla wiecej dobra naprawde juz nie bede 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu - staroświeckie nylonowe pończochy z pasem nie tam żadne modne samonośne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnidelko
zapach faceta, ale nie taki z perfum, czy mydla, tylko zapach faceta lekko spoconego..moglabym wtedy bez konca lizac jego skore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veiny
Ja uwielbiam dłonie i stopy kobiety z ekstremalnie wystającymi żyłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie kręcą rajstopy, pończochy, nawet przeźroczyste podkolanówki. Poza tym wszelkie koronkowe i półprzeźroczyste ubrania. U samych kobiet to kręcą mnie strasznie zadbane i ładne stopy, nogi, napinające się łydki podczas chodzenia (\"pęciny\") lekko zadarte nosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plujek
stopy są cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Zory
Mam takie marzenie aby wylizac stopy jakies fajnej lasce a potem spuscic sie na jej stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest dla was takim antyfetyszem. Z gadżetów to ja nie mam nic takiego złego. U kobiet to mam antyfetysz a nawet kilka. Brzydkie i zaniedbane zęby mnie odpychają. Jak ma nieświerzy zapach z ust. Śmierdzi kwaśnym potem czy coś takiego. Brzydkie stopy. Kiedyś w mlodości latałem za fajna laseczką 3 miesiące (wiem, że dlugo i proszę sie nie śmiać ale miała innego i musiała sie przelamać). W końcu była już cala moja. I doszło do tego dziwnego spojżenia na jakiejś randce. Odleglość osobista. Przemrużone oczka i lekko rozchylone wargi. Zbliżyłem sie i.... Nie mogłem się przełamać - śmierdzialo jej z buzi. I nic nie było. Wszystko sie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×