Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pan25

samotne znudzone mezatki??

Polecane posty

Gość czys Ty
zdurniał, jak mężatka może byc znudzona, ma wspaniałego męża o którego musi zadbać w kuchni i w łóżku, zapomniałem o praniu nie, meżatka nie może być znudzona, samotna może jesli mąż tyra po 12 godzin dziennie, ale za to powinna być wdzięczna, że mąż wybawił ją od staropanieństwa i mieszkania z rodzicami do później starości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie za mlody jestes
kurwa na zdrady ? Co ty możesz wiedziec o znudzonych mężatkach parweniuszu ? Kozy dymaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazasz ze ta perspektywa ktora przedstawiles jest raczej malo budujaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda koza znudzona
Poznam pana 25 byle szybko :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czys Ty
no jasne, staropanieństwo i mieszkanie z rodzicami dlatego powinny byc bardzo wdzięczne swoim mężom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za mlody jestes - Twoja wypowiedz prezentuje Twoj poziom inteligencji tylko tyle mam do powiedzenia na Twoj temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALanunio
z ciebie przez duze P!!!!!!!!!!!!!! wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czys Ty
a do ilu lat koza jest młoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALanunio
a co chcesz dupczyc na konto męza? Nie mozesz sobie znalezc cos wolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem strasznie znudzona moim małżeństwem mąż zamiast spędzać czas w domu woli kolegów i piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami znudzona
ech ..meżatki tez moga byc znudzone...mąż w pracy zgoda my mamy tez swoje obowiazki..ale popołudnia i wieczory juz jest czas na pogadanie a mężuś...komputer gierki itp !!to jak tu sie nie znudzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rostbeff
hmm może Cie jakos rozerwać-chocby rozmową? :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegdyś wzorowa
Oj można być znudzoną mężatką, można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawra
oj można i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony mąż
skoro można być znudzonym mężem, to dlaczego żony nie mogłyby być znudzone. Temperament nie zależy od płci... jedni uważają seks za rozładowanie napięcia i stresu w ciągu dnia, inni za akt bliskości, czułości i namiętności. Jedni trzy razy w ciągu dnia inni raz na trzy miesiące, ale czemu to generalizować wg płci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mezatki znudzone spodkam sie 40latek fajny opolskie dyskrecja100% .695 837 306.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bb33
Kielce 28.06.18r. Witajcie dziewczyny z Kielc. Będę jutro przejazdem w Kielcach. Będę miał wolny czas od około 10 do 13-14 . Mam 33 lata ,185 cm wzrostu, waga 85 kg / 18+. Jeżeli któraś z was ma ochotę pifiglowac w hotelu to zapraszam do kontaktu. bbkros@Interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34ona
ha, kiedyś miałam taką fantazję, że poznaję w necie faceta, umawiam się z nim w hotelu, zostawiam w kopercie na recepcji kartę do pokoju i tam na niego czekam. Wcześniej wysyłam mu na emaila instrukcje co wolno, a czego nie. Czekam z opaską na oczach i warunek jest taki, że nigdy go nie zobaczę, tylko ten jeden jedyny raz. Oczywiście fantazja, nigdy nie zrealizowana. Ale tak jutro być w tych Kielcach, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
340na a te Kielce to jest warunek konieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34ona
wiesz, zaznaczyłam fantazja. Czasami mam tak, że myślę o takich ostrych akcjach, ale tylko myślę. Zatem Kielce, czy nie, pozostaję na takim etapie na jakim jestem, może kiedyś, może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
34 ona rozumiem Cię dokladnie. Ja ze wzgledu na charakter pracy dużo jeżdże sluzbowo i bywa że jestem w kilku miastach w miesiacu. Też miewam rózne fantazje ale jak do tej pory to mialem tylko "wirtualne" przygody czy na odległość. Nie wiem jak bym sie zachował w takiej sytuacji choć czasem myślę o tym jak by to było np w takim hotelu jak wcześniej pisalaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34ona
też nie wiem, bo fantazja to fantazja i w niej można przekroczyć granice, spróbować tego, czego w realnym świecie z różnych powodów nie próbujemy, w fantazjach przynajmniej moich wychodzi ze mnie bardzo niegrzeczna dziewczynka, przynajmniej tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
34 ona widzę że masz podobnoe jak ja z tymi fantazjami. Co innego w domu przed komputerem a co innego w realnej sytuacji. A może pogadamy o tych fantazjach na priv ( przez @)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34ona
kusisz, teraz to muszę się już zająć rzeczywistością, mąż za chwilę wraca, więc może jutro, ale nic nie obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Podasz @ albo odezwiesz sie do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34ona
nie wiem, możesz zostawić, zawsze będzie kusiło, ale nic nie obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×