Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najbardziej nielubiani

Kto Was dwkurza na kafe ?

Polecane posty

Gość najbardziej nielubiani

kogo najbardziej nie lubicie , kto Was drazni , kogo z checia omojacie na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrr
podszywacze hehe, ale tylko czasem bo przeważnie sa za..ebiści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerny grattt
nie znosze UNDER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej nielubiani
a tak na marginesie to sorki za literowki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nicpoń niemota sąsiad mój Rolnik. co mi samogonu beczke ukrod i miedze mi zawianówoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj ble
nie znosze UNDERTAKER i LEK MED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta pryt
jasiu śmietana... nie cierpię go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffrtyka
smietana jest splesniała i cuchnie, a feee:o i wkurza mnie!!!! o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa tuś mi niezguło skramencko!! Kto ci bimber ukrod - sameś wychloł łońskiego tygodnia... A miedza była, jest i bedzie moja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa miedza bedzie twoja! Jak sie cioci spoci! :classic_cool: Beczulke samogonu żes zwędził jakżem zadawoł gadzinie. Przyznoj sie nicponiu jeden tyyyy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoi cioci to się co dzień poci ;) A bimber sameś wychloł - a i dobrze, bo jakeś spał na kupie gnoju - to na trzeźwego tobyś na tym mrozie uświrk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie czasem denerwuje
Primi tymi swoimi chwalebnymi i pelnymi troski tekstami dotyczacymi goracej .Do goracej nic nie mam .Ale wierze ze ona sama potrafilaby napisac to co trzeba w odpowiednium momencie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kocham wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to...
ze nie mam nic do Was...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci ktorzy
zbyt czesto naduzywaja wulgaryzmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilku takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa.
tego, który zajebał mi mój nick i musze teraz pisac z kropką 😠 alke da sie przezyc, jak co bede pisala z jedna kropka, dwoma, trzema albo wymysle inny nick, a złodziej jest na tyle żałosny i tchórzliwu, ze sie nawwet nie przyzna, jak to kurwa każdy złodziej ... no i sie wcale nie dziwie, gdybym znałą te osobę to wiedziałabym żeby nie zostawiać koło niej nic cennego bo zajebałaby od razu, skoro zwykły nick kradnie :O Undertaker i Cyniczna Onserwatorka - nie powiem by mnie wkurzały tylko zwyczajnie piszą takie pierdoły, bez ładu i składu, że aż czytać się nie chce, a z tej Cynicznej jest taka cyniczka jak z koziej dupy trąba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasem denerwuje jak ktoś nie ma odwagi powiedzieć mi czegoś wprost tylko ukrywa się pod czerwonym nickiem - bez mejla , bez odpowiedzialności - tak najłatwiej , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primi jaka jest roznica w tym
czy ktos pisze pod pomaranczowym czy czarnym nikiem? przeciaz i tak wszczyscy jestesmy anonimowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blahh
raz ukradniesz i złodziejem pozostaniesz do końca życia :O jesteś nikim złodzieju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do primi jaka... wbrew pozorom róznica jest - wiele osób zna się długo , mamy swoje adresy (nie tylko mejlowe) nry telefonów no i niekiedy znamy się w realu. Tak wiec denerwuje fakt , że niektórzy (często posiadacze czarnych nicków) wyrażają swoje opinie nie ujawniając swego prawdziwego oblicza.to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primi ....do Ciebie ani pod czarnym ani pod zoltym nic nie trafia ...nieraz juz ta uwage do Ciebie kierowalam ....ale Ty niektorych osob nie zauwazasz ...lub nie chcesz zauwazac .... Goraca to bystra kobietka i sama potrafi bronic swojego dobrego imienia ....ty swoimi tekstami tylko budzisz niechec do jej osoby ... teraz mozesz mniew zjechac ...powiedzialam prawde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia nie mam zamiaru cię zjeżdżać - nie przypominam sobie jednak abyś coś do mnie kierowała - może faktycznie cię nie zauważyłem... a - fajna stopka... pomyśl o niej w moim kontekście... pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primi czytalam jakis topik o fotkach forumowiczow ....szukalam ...i znalazlam fotke goracej ....nie dziwie sie teraz Twoim uczuciom ....a tak na marginesie to jestem tu krotko ....wiem ze cenicie sobie zwiazki bez zobowiazan itp .... ale czy Ty naprawde nie kochasz jej ? ....ja nie mam zielonego pojecia o zwyczajach tu panujacych ...nie znam was ....ale wiem tylko tyle ze Goraca ma w Tobie wiernego przyjaciela i nie tylko .... to tyle ....niech teraz posadzaja mnie wszyscy o lizusostwo i wazeliniarstwo ....:D no i sklonosci les ...po tej opinii na temat goracej ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia - jak widzisz czasem do mnie coś trafia jednak - a co do posądzeń to miej to w dupie jeżeli się pojawią. Jak chcesz wiedzieć coś więcej to adresy masz . hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściBskie
Mnie najbardziej wkurza CHUJNIA. Wiecznie zmartwiona i skwaszona i na koniec każdej swojej wypowiedzi wstawia ten magiczny emotek: :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściBskie
mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×