Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kompletnie zalamana

5 lat razem i ani jednego orgazmu..!!! Nawet oralnie

Polecane posty

A ja lubię dreszcze kobiety... gdy krzyczy, gdy się wije. I reklamacji do tej pory nie miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka__
Wczoraj miałam taki orgazm az mi cisnienie podskoczyło hehehheh,az głowa mnie rozbolała. jestem z meze od 6 lat i zawsze jest nam świetnie:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo on jest kiepski i nie
potrafi cię dopprowadzić do orgazmu, albo z tobą coś nie tak :o Jestem meżatką od 7 lat i orgazm mam zawsze .A próbowałaś sama? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dashiki
i ja tam mam :( zero orgazmu mimo wszelkich moich staran:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dashiki
pewnie juz jej tu nie ma.... ja napisalam bo znalazlam wreszcie topic z moim problemem...;(:(:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dużo zależy od faceta. Miałem kilka stałych kobiet w życiu przed małżeńskim i wszystkie miały ten sam problem. Problem z osiągnięciem podniecenia i orgazmu. Nie chodzi oto abym się wychwalał, ale wszystkie stopniowo przezywały sex ze mną coraz namiętniej i bez problemu miały orgazm. Każda dziewczyna inaczej do tego dochodzi i ma ulubione zachowania. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Po prostu nawet bardzo oziębła rozpalała się przy mnie niesamowicie ( z biegiem czasu). Po upływie jakiegoś czasu robiliśmy niesamowite historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam facet
Zgadzam sie ze wiekszosc zalezy od partnera U faceta prostata produkuje wiecej spermy podczas podnieceniai im wiecej tym lepszy jest u nas orgazm Podniecenie musi wyplywac ze stymulacji kobiety i to mi sprawia najwieksza przyjemnosc kiedy czuje ze u niej narasta podniecenie az do orgazmu wowczas czuje sie spelniny.Tego trzeba sie nauczyc najlepiej ze starsza doswiadczona kobieta ktora okazuje narastajace u nie podniecenie mlode dziewczyny same nie bardzo znaja reakcje swojego orgaznizmu na stymulacje erotyczna wiec najlepiej winic partnera ktory tez nie bardzo sie w tym orietuje i ktory tylko chce jak najszybciej sie spuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik.
mój tez tylko mysli o spuszczeniu sie ale nie o mojej przyjemnosci.a ja tak bardzo pragne odleciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×