Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35

Dziewice po 30-stce

Polecane posty

Gość aster29O jest dziewica!!!!!!!!
nigdy nie uprawiala seksu, ale uwaza, ze sama sie rozdziewiczyla wibratorem :D:D:D🖐️ ona ma 33 lata!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro ;)
Witam panie :) Jeśli jest jeszcze chętna dziewica z podlaskiego i okolic Białegostoku to Spotkam się z gorącą dziewczyną spragnioną męskich czułości szukam zadbanej szczupłej zmysłowej chętnej chcę dać masę Miłości i figlarnych przyjemności dla spragnionej, samotnej, zielonooki przystojny apetyczny seksowny wesoły brunet, 30 latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemik pogromca blondynek
Taaaa... Kresowiak szuka darmowej ku..wy. I to jeszcze zadbanej szczupłej zmysłowej chętnej dziewicy... Oto działanie ciśnienia spermy na mózg ubogiego nieudacznika. Dziewice do boju - jedyna szansa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż dziewica
Mam 27 lat, jestem dziewicą. Dlaczego? Nikt nigdy nie był mną zainteresowany, zawsze byłam powietrzem dla facetów. Nie siedzę w domu, mam wielu znajomych, cały czas coś się dzieje,pracuje, skończyłam dwa kierunki studiów na dwóch roznych uczelniach (to w ramach tego, ze wielu ludzi poznałam), chodziłam na rózne kursy, poza tym byli znajomi i koledzy brata, ale nigdy faceci nie zwracali na mnie uwagi. Nic, zero, ściana. Nigdy nie bylam w zadnym zwiazku. Stali znajomi wiedzą o moim odwiecznym statusie bycia samej, ci ktorych spotykam po długim niewidzeniu oczywiscie pytaja co slychac i czy np wychodze za maz:) i troche ich zatyka i mina im rzednie jak slysza znowu po 5, 8, 10 latach kolejny raz ze nie mam nikogo (przy poprzednim spotkaniu mowilam przeciez to samo). Co bedzie dalej? nie wiem. wiadomo, ze nie kazdemu pisane, czasem trzeba sie z tym po prostu pogodzic a nie szarpac bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrześniu skończę 25 lat i wciąż jestem dziewicą. .. i szczerze nie wiem co o tym myśleć. .. nie jestem z tych co pójdą z byle kim miałam chłopaka przez 2,5 roku i nie bylam w stanie się przełamać. .. wiec jedyne co mogę powiedzieć to to ze jest coś ze mna nie tak... czuje się jak dziwolag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 26 lat i jestem dziewicą. Nigdy nie miałam chłopaka, nie byłam w żadnym związku. Nie czułam takiej potrzeby, może wyniosłam takie wzorce z domu. Nie jest to wina religii, nie dorabiam żadnej ideologii do tego. Może mnie nikt nie chciał, może nie widziałam że chce. Trudno, tak wyszło. Teraz z kimś się spotykam, ale nie czuję potrzeby zmiany tego stanu, raczej przekonanie, że powinnam i żeby korzystać z nadarzającej się okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ,te odwieczne pytania co u Ciebie i wiecznie ta sama odp. Czy to po 2,5,8 latach. Aż wstyd odp. ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasilek890
Zapraszam wszystkich chętnych panów sex pogaduchy na darmowym portalu www.sexpogaduchy.pl darmowa rejestracja dla każdego,czekam :) Mój nick to kasia89 napewno mnie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze kiedyś to było fajne forum, ludzie pisali ciekawie i można było sie coś nauczyć. Teraz to tylko reklamy i pary napalonych nastolatków. WIem że nic nie trwa wiecznie, ale szkoda że dobre rzeczy są tak szybko wypierane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieją jak najbardziej. Niektóre pasztety są wyjątkowo nieatrakcyjne i nic nie jest w stanie przebić takiej błony. Na widok jej ciała , facetowi opada pała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hmm...myślę,że takich kobiet jest więcej niż nam się wydaje,tylko na pewnym etapie życia nie przyznają się do tego.,bo to wstyd,bo już nie wypada w tym wieku mieć takiego 'problemu",albo nie spotkały nikogo z kim mogłyby 'to' zrobić.Cóż,zdarza się.

Poza tym mężczyźni też różnie reagują na takie nowiny.

O ile  u kobiety w wieku 18-20lat nikogo ten fakt nie dziwi,to już ten sam'problem' u kobiety po 30tce wzbudza inne reakcje ze strony mężczyzn/y.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanoo
Dnia 23.01.2006 o 20:51, Gość alllabama napisał:

istnieją;) ja jestem

Podasz namiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Romanoo, przecież to post z 2006 roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×