Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leonardo

Sukienki i brak bielizny

Polecane posty

Gość Leonardo

Zima straszna, a ja się rozmarzyłem, Lato dziewczyny w sukienkach i bez bielizny mmmm. pytanko: dziewczyny, czy w lecie chodzicie bez bielizny pod sukienkaą i czy to Was podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściBskie
taa i śluz będzie ciekł po nogach, wyśmienite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo
tak, niekturzy sa bez wyobraźni, dosadnie i obrzydliwie, a miało byc tak romantycznie, zwiewne dziewcze, długa sukienka piękne nogi i namiętny szept do ucha w kawiarnianym ogródku - wiesz kochanie - dzisiaj nie mam majteczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo
przepraszam, wtórny analfabetyzm niektórzy oczywiście ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wlasnie a potem w samochodzik i w jakies ustronne miejsce i sie rozbierac nie trzeba..... LATO ja chce latoooooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Leonardo ... meczysz takimi perspektywami ;) ale powspominac mozna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie wyszłabym nigdzie nie zakładajac bielizny. Cały czas martwiłabym sie ze jednak ktos zobaczy...a na tym mi specjalnie nie zalezy. Szczerze mówiąc nie znam żadnej dziewczyny, która paradowałaby bez bielizny... Ale pomarzyc zawsze mozecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo
A ja owszem znam dziewczynę, która kiedyś przyznała się mojej, ze na randki ze swoim facetem - jeszcze na studiach przychodziła bez bielkizny pod sukienka - długa i skromną, więc zaskoczenie tym wieksze podobno było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka mi powiedziała, że jak idzie gdzieś z mężem to zdejmuje majtki w samochodzie, on je wkłada do kieszeni i idą na zakupy albo do restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia345
Co za brednie pisza Ci co uwazaja, ze jak kobieta nie ma bielizny to odrazu chetna na sex, ja mam 35 lat, chodze bez majtek i rajstop wiekszosc lata, a w samych rajstopach pod sukienka zima, nigdy nikt mnie z tego powodu nie zg****il, nie obrazil, nie molestowal, poprostu chodze tak z wygody i lubie to, co to za roznica czy ktos zobaczy skape przeswitujace stringi, czy wydepilowana pusie, tylko ten co zaglada miedzy nogi lub pod spodniczke chce cos zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak 455
Monia, moja żona robi to samo, tylko, że w oewnych sytuacjach brak majtek wpływa na nią b. pozytywnie, jeślinwiesz o co mi chodzi. W dodatku np. na wakacjach potrafi ubrać się bardzo śmiało, co w połą czeniu z brakiem bielizny wyjątkowo mnie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem jak wyjeżdżamy gdzieś na wakacje to obowiązkowo ja bez majteczek pod spódniczką a mój facet pod spodenkami golusi ..... A bez staniczka też się zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mezczyzna I tez czesto chodze bez majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaaaa______
na kempingu zawsze nosze tylko sukienkę i większość tak robi oczywiście na włoskim kempingu , jest to normalne prysznic i tylko plażowa sukienka najlepsze na upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez stanika nigdzie bym się nie wybrała, bo mam za duży biust i to jest po pierwsze niewygodne, po drugie gorzej się prezentuje. Ale bez majtek kiedyś muszę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktoś zaprzeczy że kobieta nie pochodzi od krowy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do tematu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A temat jes.......t..ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wałsnie ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pana_kotta
Ja mam 20 lat i tylko latem zdarza mi się chodzić bez stanika i majtek, uważam to za normalne, w domu chodzę bez ubrań często bo upał, to dlaczego mam zakładać więcej, niż jedną warstwę na dwór? Oczywiście pod spodnie zakładam bo inaczej dziwnie ;p ale pod sukienki można bez, przewiewnie i wygodnie. Nigdy mnie to specjalnie nie podniecało, nie wiem też czy ktoś to zauważył ;) To po prostu swoboda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ładnie:) ale powinno cie to podniecać":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie wyszłabym bez majtek czy stanika gdziekolwiek. Czułabym się skrępowana, po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kobieta bez majtek super zwłaszcza gdy ma miesiączkę ;/ piękny widok nie ma co ...... albo śluzowate dni super widoki A faceci chyba sami piszą te bzdety że bez majtek baby chodzą Jeszcze w to że bez stanika to uwierzę ale bez majtek to chyba jakieś z psychiatryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniatomia:) nie podniecałoby Cie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja praktykuje takie cos w upalne dni super uczucie kiedy wiatr dmuchnie po kroczu super uczucie i podniecenie od razu zaczynaja mi sutki sterczec i robie sie wilgotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och_karolinka

Super się chodzi bez majtek... uwielbiam latem nic nie zakładać pod ...enkę tzn zero majteczek. Jak dla mnie w upalne dni są one zbędne!!! I tak będę trzymać! Nikt tego nie zauważy - no chyba że będzie się postara i zdziwi się, że zamiast majtek zobaczy wydepilowaną na gładko c.i.p.k.e. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×