Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolonek

zwolnienie a ciaza

Polecane posty

Gość lolonek

jestem dwa dni na zwolnieniu lekarskim i juz mnie szlag trafia. Nie wyobrazam sobie siedziec na zwolnieniu całą ciąże. Współczuję wszystkim, które musza przymusowo siedziec w domu przez okres ciazy. Przeciez mozna sie zanudzic na smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreda
nie koniecznie, mowia, ze czlowiek inteligenty nigdy sie nie nudzi. ja bylam cala ciza na zwolnieniu i nigdy sie nie nudzilam, zawsze sie znajdzie jakis zajecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia13
lolonek, ja juz jestem miesiąc na zwolnieniu. Początek faktycznie fatalny, myślałam, że mi sufit na głowę zleci (chyba początki pracoholizmu) ale teraz zorganizowałam sobie czas (chodze z psami na długie spacery, intensywniej z nimi trenuj, ucze się angielskiego, czytam książki na które nie miałam czasu, no i udzielam korepetycji) Czas mija bardzo szybko. Powodzenia i przyjemnego czasu wolnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jest czas na szkołę rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
moze, ale człowiek czuje sie taki niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia13
miałam to samo, nie poddawaj się temu uczuciu tym bardziej jeśli są powody do zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie powody
Dziewczyny. Z jakiego powodu jestescie na zwolnieniu, tzn. sa wskazania ze musicie np. lezec czy macie np. prace, ktora moze byc niebezpieczna dla dzidziusia? Pytam bo planuje ciaze a moja praca nie jest idealem dla kobiet w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×