Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Djabełek

moja dziewczyna jest.......

Polecane posty

Gość Djabełek

moja dziewczyna nie czuje sie ostatnio najlepiej ma dziwne omdlenia boli ja brzych zaczołem gupio zartowac ze badziemy mieli dzidzusa (chociasz ona bieze tabletki anty) jednak jej to nie doało spokoju i zaczeła sie martwi naprawde ze ja w ciazy co mam zrobic zeby ja jakis wesprzec i zeby przestała sie matwic ba dzici lubie i bardzo kocham jesli to mozliwe ze jes w ciazy i w jakich przypadkach tablatki zawodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdwojona_
nie rób idiotycznych uwag...... powinno podziałać na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djabełek
a moze jakies rady!!!!!!! jak mam wspierac i tym podobne bo wiem ze nikture zarty i uwagi sagupie i nie potrzebne ale ona na poczatku tez zartowała z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsigrej
a od kiedy boli brzuch kobiete w ciąże? Pierwsze słysze jak objawy to bolesne piersi, ciągłe zmęczenie, podniesiona temperatura ciała do 37 stopni, ewaentualnie wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natenczas Wojski
kup jej coś ze złota, a potem obowiązkowo wyciągnij dwa bilety lotnicze na Wyspy Kanaryjskie. To powinno ją troszkę uspokoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to nie prawda. U mnie na poczatku ciazy czulam bole brzucha a spowodowane jest to przygotowaniem sie macicy do dziecka.Poprostu sie ona rozciaga.Bralam nospe i przechodzilo i tez nie wiedzialam ze jestem w ciazy. A tabletki nie sa 100% pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
hmmmm.. omdlenia i bol brzucha to samo miala kinga w NA WSPOLNEJ a tez brala tabletki i wyszlo ze jest w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
Mozna zajsc w ciaze pomimo stosowania srodkow antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×