Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryjek

orgazm sama

Polecane posty

Gość ryjek

Ogladam filmy jak pieszcza sie kobiety i masturbuje sie, nie musze nawet wkldac paluszka do srodka , pobudzam lechtaczke tak dlugo i mocno az staje sie wilgotna, wylewaja sie ze mnie soki i czuje ze juz wiecej nie moge czuje ze trace zmysly musze sie zatryzmac bo dretwieje cala, to cudowne, macie tak tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek
z factem tez milo ale samej inaczej.. mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek
a zastanawiam sie dziewczyny jaK wY poznajecie ze to juz orgaaazm bo czasem jest tak milo ze nie wiadomo czy mozna to nazwac orgazmem , moze to zwykla przyjemnosc??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś Ryjek z Muminków? On był ekshibicjonistą, latał goły i trzęsły mu się łapy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek
a Ty przedlurzacz orgazmow jak to robisz kobiecie, potrafisz dlugo piescic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ryjek
weź zrób ryjek a ja zaśpiewam w zamian za to "Kamuflarz" i "Tin pan alley" No i pamiętaj o tym że nad morzem są szambóóówy a w bydgoszczy pompóóóóóówy (i musisz zrobić ryjek) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ryjek
Uwielbiam kaczy stolec z odtłuszczonym majonezem, rozsmarowany na chrupkim niskokalorycznym pieczywie i teraz mam porblemy z cerą.Popadam w skrajności pale cygare z fidelem ,wydłubuje rodzynki z koziej dupy ,stosuje jako niskokaloryczny dodatek do drugiego dania w charakterze przyprawy do mięsa.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek
o yeahh , On tez mi to robi, stwarza nastroj , schodzi miedzy moje uda i zaczyna mnie piescici ale teraz go tu nie ma , a ja tak bardzo potrzebuje tego cudownego uczucia.........mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ryjek
Ale jak wroci ryjku,to nadrobisz.Zwilzylbym swoje usta Twoim nektarem,ale dzis zione alkoholem wysokoprocentowym.Chyba by Cie szczypalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek
spierdalaj bezmozgu, idz dopij ten denaturat bo Ci szajba wali a moj nektar nie dal ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
😴 💤 😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maratika
mówi się, że jeśli wydawało ci się, że miałaś orgazm to znaczy, że na pewno to nie było to - gdybys go miała to wiedziałabys na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare ale ciagle aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemina
To dziwne bo ja choć jestem hetero to zawsze podczas masturbacji też fantazjuje na temat kobiet. Może dlatego, że pierwszy stosunek miałam właśnie z kobietą? trudno uwierzyć ale zrobiła mi to korepetytorka u niej w mieszkaniu. Byłam wtedy bardzo młodziutka najwyżej 14 lat. Teoretycznie kobieta powinna pójść za coś takiego do więzienia ale nikt się nigdy nie dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×