Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak to wygląda

Seks z puszystą Panią

Polecane posty

Gość Jak to wygląda

Czy są one równie aktywne i sexy jak 'normalne'. Czy mają podobną ochotę na seks, jak zwykłe kobiety i jak wogóle się z nimi żyje? Mam taką jedną na oku (ja 74kg/183cm, ona tak na oko 75kg/165cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to wygląda
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeniosę Ciebie na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że nie jesteśmy \"normalne\", po zdjęciu ubrania świecimy na zielono i leje się z nas ektoplazma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to wygląda
No rzeczywiscie z tym noszeniem moze byc problem. Przez prog jej nie przeniose. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz z obserwacji wydaje mi się, że te przy kości są bardziej niewyżyte. Osobiście wolę drobne kobietki bo i sam goliatem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelwin klajn
hmmm to chyba musi być traumatyczne przeżycie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-
Ja mam 161/74kg i nie czuję się nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelwin klajn
no ale dla 99 % facetów to naprawde traumatyczne przeżycie nie ma się co obrażać, taka jest natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to wygląda
Przyznam, ze nawet rajcuje mnie perspektywa zobacznia tego cialka. PRzyznam, ze podoba mi sie jej pelna pupcia. Wiec, tak sadze, ze moze byc z nia baaardzo milo. ALe na wszelki wypadek pytam doswiadczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wymiary które podałeś nie zagwarantuja Ci jakichs niesamowitych przezyć, zapewniam. Sama nie nalezę do osób szczupłych, co tu duzo gadać, mam spory tyłek ale ciało tak proporcjonalne, że nie sposób mnie pomylic ze słoniem. Teraz jestem męzatką, wcześniej jednakze miałam kilka przygód i dla nikogo nie było to traumatyczne :) Niektórym podobaja się wysocy bruneci, innym kobiety z wiekszym biustem czy pupą. Dziewczyna o której piszesz musiałąby mieć ze 25 kg więcej, żeby się tu zastanawiac nad jakimis różnicami w estetycznym odbieraniu jej ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-
A w ogóle to co wy chcecie od puszystych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jak to wygląda\" chyba ma nadzieje na romans z puszysta koleżanką, a reszta pewnie ma ochote się poznęcać nad nami psychicznie, ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki miało byćgrubym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, powyżej mamy przykład... a ja słyszałam, że to tobie śmierdzą nogi, ponoc całe forum juz o tym mówi?? zrób cos z tym wreszcie, od bluzgania na forum ci nie przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser
Nie obraźcie się puszyste Panie , lecz nie należy do pięknych widoków zwały tłuszczu i rozstępy - czyż nie ładniejszy widok pięknegoszczupłego ciała ? - panowie potwierdzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja waże 47 kg przy wzroscie 167 cm i moj facet narzeka ze jestem za chuda i nie ma sie do czego przytulic wiec to nie jest do konca tak ze faceci wola szczuple mowia tak Ci ktorzy ogladaja jakies erotyczne stronki a swojej baby nigdy nie mieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, zwały tłuszczu estetyczne nie są... ale dlaczego doszukujecie się ich u 75 kg dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser
bierzesz za dużo do siebie kochanie - mówię ogólnie o grubych i puszystych paniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mowie dobitnie ze szczuple tez moga byc niefajne :P ale mnie nikt nie slucha tutaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sposób nie brac do siebie wiecznych chamskich komentarzy dotyczących dziewczyn odbiegajacych nieco od obecnych kanonów urody... całe zycie zmagam się z kompleksami, jak pewnie 90% grubszych dziewczyn. Na szczęscie jestem teraz w wieku, kiedy zaczyna mi to wisiec koło tyłka, dziękuję Bogu, że nie jestem już nastolatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to wygląda
Fakt! Zbyt chude dla mnie wydają się aseksualne. I... kosciste-wiec takie.. niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to wygląda
Podobno optimum jest, gdy kobieta jest o 10% do 15% mniejsza niż facet. To tyczy się wzrostu i wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mniejsza ze lzejsza czy nizsza bo jak to w kg jest mierzone to wychodzi mi ze moj facet powinien jakies 52 kg ważyc zeby bylo miodzio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to wygląda
52kg to byloby piorko nie facet ;) Widocznie jestes zbyt szczupla do tego eksperymentu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej czyli wychodzi na to ze najpierw powinnam przytyc jakies 20 kilo zeby sie mierzyc :D nieeee cos mi sie nie halo wydaje ten Twoj pomysl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka kusicielka
Ostatnio znajomomy mi powiedział że miał kiedyś dziewczynę w łóżku duuuużo większą ode mnie (ja 169cm/69 kg, także też sporo :) ) i "była fantastyczna" w łóżku. Twierdzi,że kobietki z nadwagą mają większy temperament i są lepszymi kochankach. Jeśli jesteś już na tyle mądry, żeby kobiety nie traktować jak kolejnej panny do zaliczenia i skupić się na niej całej a nie tylko na tym ile zwałek tłuszczu ma, to zawiedziony być nie powinieneś :) A te głupoty o niedbaniu o higienę przy 75kg? toż to jakaś brednia!przy prawdziwej otyłości może są z tym problemy, ale nie u dziewczyny ważącej o te 10 kg zadużo. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, a puszysta to nie kobieta? .. większość lekko puszystych jest bardziej sexi niż te wszystkie szkielety razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×