Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna_laska

POMOCY!!!!!

Polecane posty

Mam wielki problem i z dnia na dzień jest coraz to gorzej. Od 5 miesięcy mam wspaniałego mężczyznę...jest nam razem bosko ...ale...BRAKUJE MI SEXU!!! Codziennie śpimy razem a kochamy się raz na tydzień w najlepszym wypadku.Jest czuły,kochany.Całuje,tuli,głaszcze,mówi słodkie słówka itd a mi się chce płakać przed zaśnięciem. Dodam ,że jestem naprawdę atrakcyjną dziewczyną, zresztą mój kochany ciągle się mną zachwyca.Ja mam 26 on 27 lat.Czyli to też nie kwestia wieku.Nie wiem co robić! Niedługo zwariuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niemam pytan ... to wlazisz pod koldre.. laska i jazda ... niema lekko jak sie chce duzo to trza sie poswieci albo striptiz obowiazkowo na stole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemot
No tak brakuje Ci seksu-albo ten Twój gość jest nie kumaty albo.....No cóż-służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyno zmien faceta.To ja jestem ze swoim juz 7 lat a on ma caly czas ochote na sex!!!!Przed zasnieciem musi cos byc bo tak to by inaczej niezasnol!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemot
Podzielam zdanie aguli!!!!!Musi coś być!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki za rady, ale łatwo sie mówi \"zmień faceta\". Ja go kocham,naprawdę ,świata poza nim nie widzę...inni faceci? są tacy? nie dla mnie...tylko on...a poza sexem jest naprawdę świetny, taki o jakim marzyłam...tylko ten sex. Czy powodem może być to ,że on ma niezadużego członka? i stosunki trwają naprawdę krótko. Czy może być tak że przez te 2 powody on się stresuje itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak. ale jesli to faktycznie dla niego taki podwod do stresu, to jak juz do czegos dojdzie topowiedz mu ze jego penisek jest taki cudowny, tak Cie rozgrzewa. po prostu pochwal go. moze to cos zmieni. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło__
ZMIEŃ FACETA - jedyna rada, jaką umieją dać panie na tym forum. nie odpisał na smsa - zmień faceta puszcza bąki - zmień faceta dużo pracuje - zmień faceta nie pracuje - zmień faceta ciągle by się kochał - zmień faceta za mało się kocha - zmień faceta A potem zakładają topiki "buuuu jestem sama, nie mam chłopaka i jest mi niedobrze "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ,że ja nie mam tabu w seksie,lubię wszystko (prawie oczywiście :P). Jestem tak zdesperowana ,że zadowoliłoby mnie zrobienie mu laseczki 2 x dziennie...gdyby tylko chciał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wykidajło__ ! A jakaś rada? Jak przesyt seksem? raz w tygodniu? Od początku naszej znajomości tak było. A jednostronna miłość? Czy to nie przesada? Jeżeli poza seksem jest SUPER partnerem , daje mi wiele dowodów swoich uczuć, naprawdę jest wspaniały i czuję się kochana...ale... A może ja go poprostu nie pociągam fizycznie...:( Może emocjonalnie i psychicznie mu pasuję ale coś w moim ciałku mu przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echu
a czy Ty w ogole rozmawialas z nim? mowilas o swoich potrzebach? ze jest Ci z tym zle? pytalas o przyczyny? co do kompleksu malego czlonka- nie daj mu myslec o tym, chwal. Jak malego on ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jakoś bardzo małego, zresztą jakiego by nie miał i tak mi pasuje bo go kocham i jego i jego fiutka :) a wszystko da się dopasować. Nie jest gejem i chyba jednak go pociągam bo wystarczy ,że się przytulimy czy pocałujemy i on ma już erekcję !!!!!!!!!! Ciężko mi z nim o tym porozmawiać bo się boję ,że zacznie o tym myśleć i będzie się jeszcze bardziej stresował i wogóle będzie już totalna klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę staram się mu pokazać ,że mnie podnieca jak cholera,zresztą jak mi wsunie rękę w majtki to sam wie o tym najlepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echu
smutna--> nie boj sie, oczywiscie musisz to zrobic delikatnie i taktownie, bron Boze nie z pretensjami czy wyrzutami :) mozesz np po tym jak bedziecie sie kochac, przytulic sie mocno, powiedziec jak uwielbiasz sie kochac z nim, ze sprawia Ci to radosc i chcialabys czesciej, spytaj sie wtedy czy jemu wystarcza ten raz na tydzien. a poza tym mam pytanie- czy zawsze kochacie sie tylko z jego incjatywy? nie probowalas nigdy sama zaczac go zaczepiac, dobierac sie do niego mowiac wprost :) jak on wtedy reaguje? co do malego czlonka- moj chlopak tez ma malego, mial kompleksy dosc spore z tym zwiazane, ale nigdy z tego powodu nie unikal seksu ze mna :) wytlumaczylam mu w koncu, ze mi jego penis pasuje jak najbardziej, dobrze mi z nim, a poza tym ja akurat nie przepadam za duzymi czlonkami, dosc ciasna tam jestem w srodku, a bol jakos nie sprawia mi rozkoszy ;) moja rada- nie ukrywaj przed nim swoich pragnien, trzeba sie otwierac ba siebie, bo nie ma innej drogi dla satysfakcjonujacego zwiazku dla obydwojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemot
Głowa do góry!Nie martw się- spróbuj mu wysyłać jakieś erotyczne sms-ki.Może sie nastroi w pracy jak dostanie smsa od Ciebie że chętnie byś mu zrobiła dużego lodzika?Próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI WIELKIE WAM ZA ODPOWIEDZI! Próbuję go zaczepiać itd ale on wtedy okazuje mi jedynie czułość...przytula mocno całuje i tyle..a najdziwniejsze jest to ,że zazwyczaj ma wtedy erekcję...nie rozumiem. A i jest jeszcze jedno on dosyć szybciutko dochodzi i przy kochaniu sie i przy pieszczotach.I nie kocha się ze mną np 2 razy zawsze tylko raz i już.I sytuacja jest podobna ja bym chciała znowu ( oczywiście jak sobie odpocznie! :) ) , ale dostaje tylko czułość. Ja naprawdę mam spory temperament i zaczynam się czuć jak nastolatek , któremu buzują hormony, ciagle myślę o seksie...:( zwariuję jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dlatego rozmawiaj z nim, rozmawiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloomy face
Smutna> A pomyslałaś ,że on się zwyczajnie Ciebie boi? że nie da rady? krecisz go staje mu ale sie biedaczynka boi bo niezła jesteś z tego co piszessz a on moze nie podolac...jak naprawde jestes taka atrakcyjna to ja moge pomóc ;P ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloomy face
Oj smutna .ten twój to musi mieć mocno nierówno pod sufitem:) kazdy by sie cieszyl że panienka mu chce dwa razy dziennie lodzika robic. frajer i tyle. zamiast z ciebie przez tydzien nie schodzic to on sobie problemy tworzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hordemm
Ja tez służę pomocą opisz jak dokładnie wyglądasz ja lubie blond rzuć go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie to nie zegarek szwajcarski. Zawsze coś zgrzyta. Słabo mi jak słyszę takie opowieści. Ja mam to samo z moją kobietą. 15 lat małżeństwa i ani razu podwójnego numerka. TO JUŻ TAK U CIEBIE ZOSTANIE. Porzuć wszelkie nadzieje i się z tym pojednaj albo .... poproszę o Pani adres, telefon lub inny kontakt. Obiecuję rozpocząć sprawę rozwodową jeszcze w tym miesiącu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×