Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frelka

kochacie sie podczas okresu???

Polecane posty

Gość frelka

czy moze was to brzydzi,albo nie macie na to ochoty?ja uwielbiam to robic,mam niesamowite doznania.........jest mi duzo przyjemniej niz normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa nie ma to jak sex podczas
okresu, niesamowite doznania zwalszcza podczas minetki:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszsz
Mój nie wytrzymuje abstynencji i już trzeciego dnia okresu dopada mnie i jazda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaaaagaaaaa
ja sie kocham ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwielbaiam te dni
do kochania sie-oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkara
Nogdy nie kochałam sie podsczas okresu, ale slyszalam ze doznania sa jakies inne, ciekawsze i chcialabym sprobowac. niestety moj partner raczej chyba nie ma na to ochoty...nie wiem czy wydaje mu sie to obrzydliwe czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampir
nie ma to jak czyjaś krew na kutasie no i oczywiście ustach yeahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszsz
Nie wiem, czy są inne doznania, bo ja się skupiam głównie na tym, że mam okres i żeby nie uświnić pościeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna cos podłozyc
np.recznik lub cos w tym stylu i jazda:) a w ogole to kto tu mówi,ze minetke trzeba robic, wystarczy sie kochac, pozycja "po bozemu" :P i jest cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeee
przenigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się kocham- bo podczas okresu zawsze mam straszną OCHOTKE i nie wytrzymałabym bez sexu :) Ale np mój poprzedni partner miał opory i nie chciał więc go nie zmuszałam ,ale obecny nie widzi w tym nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dwa razy
się skusiłam. Było fajnie, może faktycznie nieco inaczej, ale ta krew na jego...., to już nie za fajny widok.Tak więc mimo pokus, unikam seksu podczas okresu i mogę pieścić jego ,poddawać się pieszczotom,ale z wyłączeniem tego obszaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freur
pieprzenie kotka....przeciez to super sprawa,dziewczyno pomysl o sobie a nie tylko jak JEGO bedzie wygladal,jezeli on nie ma nic przeciwko to czemu nie??to zupelnie inna rozkosz hmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och i ach
jak sobie przypomnie jak sie kocham podczas okresu to az mokro mi sie robi :) kto nie sprobował to polecam gorąco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochamy się bezgranicznie cały czas nawet w czasie okresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis facet
to ciekawe co tu czytam. probowalem kiedys z partnerka z 2 slownie dwa razy, ale bylo kiepsko. jakos sucho, tepo ta krew jakby krzepla zupelnie nieprzyjemne doznania. Partnerka tez mowila ze jakby sie zacierala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1983
Cos ta twoja partnerka to nie-wydarzona byla chyba. przeciez kobieta podczas stosunku nawet podczas miesiaczki nadal wilgotnieje. Stosuje to jako srodek przeciwbolowy- zamioast tabletki ciagne faceta do wyra=> ból przechodzi i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym chciala
bo straszna mam wtedy ochote, ale on ma opory.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja szczerze powiedziawszy
Nie lubię w "te dni" po pierwsze źle się czuję, odczuwam dyskomfort, a w ogóle kiedy mam okres to nawet nie śmiem myśleć o seksie. Mam bardzo silne bóle menstruacyjne a przy tym też migreny :/ mój dziubek to potrafi to zrozumieć :) raz mnie namówił ale nie było nam obu zbyt przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako facet większych doznań nie widzę niz normalnie, przeciwskazan zbyt wieku nie ma a sa wskazania wiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłe jak krew tryska po nogach, łóżku i ścianach. A najbardziej lubię jak potem wyjmuję zakrwawionego kutasa z pizdy a laska mi od razu zaczyna obciągać........ i te jej usta utaplane całe w jej krwi ..... mniam, to jest dopiero coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediiiunioo
ojj tak to znaczy bardziej palcow ale sex tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psycho_ Kilerka
Mnie moj obecny kochanek namawial dzisiaj do seksu a jak juz domysliliscie sie mam okres. Mowil mi ze ma sie wtedy lepsze doznania i wg . Hmm.. to prawda? mowic szczeze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaKasia90
Tak to prawda, może nie to że jakoś szczególnie ale inaczej - inne doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×