Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

zabulino - c.b.d.u. - już dawno wyszło z mody - teraz jest - c.n.d - to tak apropos tematyki matematycznej. Uważam, że wolnośc slowa nie ma nic wspólnego z chamstwem, głupotą i brakiem poszanowania godności ludzkiej. Tak jak tolerancja - nie jest przyzwoleniem np dla pedofili itp, tak wolność słowa ma swoje granice, poza tą granicą pozostaje już tylko draństwo. A ja jak widać, obie strony konfliktu staram się traktować tak samo. Kiedy widziałam ,że na topiku pań krytykujących granica wolności słowa została przekroczona - zareagowałam kasując go, więc zabulino - proszę o nieco więcej obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiety🌻 coprawda nie widziałam zadnego wpisu o dziecku chorym-ale jesli rzeczywiscie któras z nas to powiedziała a malec jest chory-to ja przepraszam za wszystkie razem i kazdą z osobna. są granice których nie nalezy nigdy przekraczac.nigdy. jesli jednak to jest kolejna chora fantazja tej osoby-to moge jej zagwaratowac ze predzej czy później udławi sie własną żółcia. zabulinko-masz racje,trzeba oddac sprawiedliwosc i o niektórych rzeczach przypomniec czyba moderatorom i całej reszcie: jesli ktos ma krótką pamiec:odsiwerzam \"facet ami to pewno ciota skonczona skoro z takim czyms sie zajmuje jak ona-pewno im obojgu słoma z bucików wystaje\" oj ami ami Ty głupia pusta dziewucho-pewnie temu bezmózgowi swojemu gacie sortujesz\" to jescze teksty bardzo łagodne. jesli to dziecko jest chore bardzo mu współczuje i zycze szybkiego porotu do zdrowia. a jesli jego matka sie nie zmieni-wspólczuje podwójnie. aaa wszystkim kobietą tu,zycze dzionka miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami - tu chodzi o nick dziecko neostrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami - tu chodzi o osobe pod nikiem Dziecko Neostrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa rozumiem ze dokładnie ta osoba jest chora???? w kazdym razie podtrzymuje to co napisałam. czy któras wz was bedzie robic prezenciki dla gosci?JESLI TAK TO CO TO BEDZIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jestem żywym tematem dyskusji. Dobrze to parę kwestii, co do wyjaśnień. 1.Tak jestem chora 2.Tak jest to białaczka, ale nie leżę odłogiem bez możliwości ruszania się w szpitalu, więc mam możliwość korzystania z komputera i łącza, które są moje. 3.W szpitalach i klinikach można posiadać takie cudeńka 4.Zabulinko nie każdy jest tobą i każdy reaguje inaczej na wyśmiewanie się z danych ułomności czy też choroby 5.Nie uraziłam się ani nie obraziłam, bo jakbym reagowała na każde wyśmiewanie się z mojej choroby(chociaż nie zdarzyło mi się to jeszcze) to wtedy dopiero bym potrzebowała psychologa. 6.Rozmowa o mojej chorobie nie jest dla mnie tematem tabu wręcz przeciwnie. Często mnie męczy i staram się jej unikać. 7.Potrzeba wyników badań na dowód posiadania w moim organizmie komórek nowotworowych?? Nie ma sprawy, chociaż nigdy nie byłam zmuszona do udowadniania tak przykrych rzeczy. 8.Mam 22 lata kochana, więc mój nick niech cię nie zmyli. 9.Psycholog mi nie jest potrzebny, bo emocjonalnie poodchodzę do choroby dość dobrze. 10.Mam wrażenie, że ty nie patrzysz na całe społeczeństwo i ich reakcję tudzież zachowania a na jednostkę jako siebie. 11.Droga zabulinko to, że uraziłam twoje ego i brałam czynny udział w kłótni nie daję podstaw do braku wiarygodności z mojej strony. 12.Dziękuje za wysłuchanie wyjaśnień. 13.Ach i bym zapomniała jedna kłótnia nie może zadecydować o osadzeniu mojej osoby. Jestem bardzo spokojna, miła i otwarta dla/na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robie zadnych prezencików, robimy wizytówki i ostatnio sie smiałam, że to beda pamiatki dla gości - niech sobie zabiorą po weselichu :) robimy rodzica na podziekowania w takich pieknych ramach obrazy jesli tak to mozna nazwac - bedzi tam nasze zdjecie i cos napisane - od nas bardzo szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezenty dla gosci sa zwyczajem anglo-ameryk i samo zalozenie jest fajne ale jak sobie przeliczysz koszty czegos podobnegow w pl to wychodza bajonskie sumy (mowie tu o kupowanieu czegos gotowego) ja nie robie tradycyjnie u nas goscie przy pozeganniu dostaja paczke z ciastem wydaje mi sie ze to spokojnie wystarczy z obcych tradycji ktore u mnie maja zastosowanie - listy z podziekowaniami z a otrzymane prezenty wydaje mi sie ze to naprawde mily akcent - jesli mi sie uda to bede do nich dołączac zdjecie ze slubu ale jeszcze nie wiem jak to organizacyjnie wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko neostrady - ciesze sie ze sie pojawilas chcialam cie przeprosic za tamtem komentarz bo mi wstyd ze cos takiego sie w ogole pojawilo bardzo mie sie podoba twoje podejscie do sprawy zycze ci duzo zdrowia i sily choc to brzmi banalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, to mailowo szczegóły:) dziecko, to miło, że masz takie poczucie koherencji, ale sam fakt, że będąc w takim stanie wchodzisz na topiki o ślubach, żeby obśmiać dziewczyny zdrowe i szczęśliwe, nie świadczy dobrze o twoim psychicznym stanie. Nie bądź małostkowa, nie o moje ego mi chodzi, a egzaminy na UJ odsiewają osoby o ego wątłym i podatnym na zranienia. Jeśli nie zauważyłaś, to moja dyskusja nie toczyła się z wami, tylko z moderami i chodzi o tzw zasady. moder - obiektywizm? To proszę - czy wysłałeś maila z sugestią o przeproszenie Ami do tej osoby, która napisała rzeczy sto razy bardziej chamski i głupie, niż to, co próbujesz tutaj napiętnować? Tak czy nie? Marcy - cbdu oznacza \"co było do udowodnienia\" i takiego skrótu używało się w czasach, kiedy chodziłam do liceum. Mored ma widać bardziej współczesne dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chyba nie pamietam kiedy bylam w liceum wydaje sie to w erze dinozaurów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko egzaminy na UW też wymagają pewnej światłej postawy. I mimo tego, że dla ciebie powinnam się leczyć na jakieś wyimaginowane psychiczne zaburzenia O_O dostałam się tam. Twoje wypowiedzi dotyczyły mojej osoby, więc obojętnie przejść nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ami - senioritka i maniusia sa pierwsze - juz w sobote tą 3.06.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o qrcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 na samą mysl o NICH O ICH dniach az mnie zołądek skreca z nerwów!!! ale wiem ze bedą to 2najpiekniejsze panny młode z 3.06 na tej planecie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami hehe:) Chyba nie da się nie denerwować:) Ja stanowczo byłam zbyt spięta:) mx na maila posłałam Ci, które zdjęcia ja bym zostawiła. I kuknij jeszcze, czy aby zdjęcie ze \"strony tytułowej\" nie zasłania jej nazwiska? Nie wiem, czy to całe nazwisko, czy część nie jest przypadkiem niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcza ja napewno tez bede tak zdenerwowana, ze bede sie telepac pamietam na subie u mojego kolegi jak mu strasznie głos drżał, ledwo mozna bylko zrozumiec co mówi taki był przejety i nawet sie popłakał - no facet! alez to bylo wzruszajace no i ja tez oczywiscie łezki popusciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, tiki, akurat przysięga poszła nam gładko - tzn bez łezek - może dlatego, że ksiądz nam nie \"podpowiadał\", tylko mówiliśmy z pamięci i trzeba było bardzo się skupić, żeby niczego nie spaćkać:) No, ale moje curry już pachnie!!! Ja robię takie prawdziwe, indyjskie, z pastą kokosową, kuminem, kardamonem etc i po prostu je uwielbiamy:) Tylko długo się musi gotować - prawie 1,5h. Marcy, teraz widze, ze pytałaś - ależ oczywiście, ze możesz się u nas zaobiadkować:D A kiedys na pewno podrzucę ci ten przepis, bo jest genialny, tylko skomplikowany i teraz nie chce mi się stukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa my na tym slubie w sobote zszokowalismy sie!!!!Panna Młoda popadła w histerie przy przysiedze,,,na poczatku tak delikatnie hlipała pod nosem:) ale później to juz sie rozryczała na amen!!!!! ja sama sie tez popłakałam.... \"i ze cie nie opuszcze az do śmierci\" chociaz sądze ze ja zG.predzej zaczniemy isc w druga strone. :):):):):):):):):):):):):) oby nie. zabulinko dawno odemnie nic nie dostałas .to masz🌻\\jakbys nie wiedziała to kalia jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - takie curry jakie mozna zjesc w angli? tzn chicken tika masala? jak tak to ja dzis przyjezdzam do katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy Akurat to jest bez Garam masali, i bez Tandoori masali, ogólnie - bez masali, no i niespecjalnie wiem, jaki jest ten angielski:) ale przyjeżdżaj, byle szybko!! :D W sumie \"masala\" oznacza po prostu mieszankę przypraw, a przypraw jest w tym multum, więc może to jest to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) Marcy nie pisze, więc już pewnie jedzie:) Niech się lepiej pospieszy, bo przyjdzie jej garnek wylizywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy utknela cholera kolejny raz w pracy wiec co najwyzej zdjecie garnka zobaczy szlag by to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy-nie martw sie napewno zabulina -litosciwa wysle ci priorytetem.z garnuszkiem pełnym:) na własny koszt oczywiscie!! a słyszala któras z dziewczynek \"veni creator\" po łacinie??? az mnie ciary przeszły tak samo jak w przypadku \"pater noster\" cudownie to to brzmi... ach cos dzis\"rozklejona jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Wpadłam powiedzieć \"dobranoc\" :) Nie zaciskajcie ząbków, bo to grozi bruksizmem:) Zobaczcie lepiej, co Wam powysyłałam na maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie na chwile mam do was prośbe trzymajcie za mnie kciuki bo szykuje się awantura z moimi rodzicami a chciała bym by to był ich tylko dialog do mnie musze się postarać nie wyprowadzić z równowagi Trzymajcie mocno kciuki za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini----a co sie dzieje????? ja tam bede trzymała:)za ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko-ja nic niemam:( ale sprawdze ponownie za chwilke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×