Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Witam kochane!! W końcu dorwałam się do kompa:) Widziałam kolejną serię ślicznych sukienek i jestem coraz bardziej załamana:( Data ustalona co mnie pociesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś bardzo mocno cxię duchowo wspieram A do flegmatyczki to nie prawda że teścia nie szkoda bo mi mojego niedoszłego teścia bardzo brak Był świetnym człowiekiem którego mało znałam a był mi bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini, mail nadal nie doszedł. A te mądrości o teściu to nie nasza flegmatyczka, tylko F\"I\"egmatyczka, czyli podszyw:) czyli ignorujemy:) czyli o teściu mowy nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi:) i ja się doczekałam swojego podszywacza:D Ciekawam, jak ci się uda z no to co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Sory flegmatyczko Zabulinko nie wiem dla czego jeszcze nie doszło ale mam nadzieje ze dojdze jak co to przesle jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo z Marcy:) Bo tam nie ma \"l\", które można by zamienić na duże i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Ewuś strasznie mi przykro:( Wiem co czujesz, bo 12 lat temu straciłam brata w wypadku:( Pustka w sercu pozostaje po dziś dzień. zabulinka ma rację uwaga na podszywa. Miałam nadzieję, że sobie dał spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zablokowałam te dwa nicki podszytą flegmatyczkę i podszytą zabulinkę jakby coś takiego tu się jeszcze działo a akurat nie będzie mnie przy kompie to piszcie na maila do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś, bo to zły podszyw był:) Ale moderki czuwają;) kini, wysłałam ci inny adres, może na niego dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym, żeby się obyło bez zgonów ;) bo wszystko będzie na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie co tu się dzieje? Juz nie mozna sobie spokojnie o niczym porozmawiać , bo zaraz to kogoś drażni.... a tak lubiłam tu zagladać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D heheh dobra...dobra bez zgonów;) Jak tam pioseneczki na pierwszy taniec?? Macie coś?? Jakieś tytuły do zaproponowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro i tak już tu siedzę i czytam to się wtrącę :P tylko nie \"Windą do nieba\", błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabulinko nic nie doszło ale może jutro dojdzie poczekam. Jak weszłam pierwszy raz na te forum to się ucieszyłam ze takie fajne i spokojne forum ale to co się teraz dzieje to widze ze szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a wiesz, że właśnie myślałam o tej piosence właśnie:) Muszę czegoś ciekawego poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebnie 2xwłaśnie :) Ja tak samo myślałam..tzn dalej tak myślę, ale trochę takie zachowanie zasmuca. I nasz biedny Anioł Stróż się niepotrzebnie przemęcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flegmatyczka, ZAKLINAM CIĘ :P nie myśl o tej przecież to, że refren jest o sukni z welonem o niczym nie świadczy to jest piosenka o kobiecie która jest nieszczęśliwa, bo kocha innego faceta, niż tego, za którego musi wyjść!wsłuchaj się w całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini, nadal nic nie mam, ale to może poczta dzis szwankuje u którejś z nas.. :( Wiem, że chciałabyś pogadać już dzisiaj, ale skoro nie ma na to widoków, to naprawdę idę spaaać .... flegmatyczko, popieram modraszka!!! To tak, jak gdyby na pogrzebie ktoś zasunłą \"Radosny nam dzień dziś nastał\", bo pojawia się tam słowo \"grób\" :D Ja polecam klasycznego walca angielskiego. Napisz do Agatki, ona ma polską wersję tego, do którego ja tańczyłam - spokojny, nóg się nie pogubi, a jest o fascynacji:) Jest też cudny walc polski - nie wiem, kto go śpiewa, trener z lekcji tańca nie ma namiarów!!! :( Ale słowa idą tak \"Leciutko, na palcach, tańczę z tobą walca\"... Może to Anna Jantar? Brzmi jak nagranie dość leciwe. Pojęcia nie mam, a w piosence się zakochałam. Modraszek, może Ty wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko wysałam na nowy adres Też zmykam spac dobrej nocy i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×