Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość a teraz
no nareszcie! mozna poczytac o czyms innym niz o ciazach. tylko czemu dopiero teraz, gdy ja sie odezwalam? pozdrawiam was wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Zabu - wczoraj juz nie mialam siły siedziec przed kompem, po prostu lecialam z nóg :) Co do Krakowa, to jest w tym mieście jakas magia :P Mieszkam tu juz 9 lat i wiem, ze ten czas powoli dobiega końca, gdyz nie planuje mieszkania w bloku, a domku tez sobie nie wybuduje 20 km od centrum miasta, bo to bezsensu. Ale na pewno i bede tu czesto wracała :) Niezłą mialas historie z tym studentem :classic_cool: Aguu - milo znów widziec :) Ładna wiosna sie nam za oknami zrobila - oby tak dalej! Szczerze powiedziawszy ma juz dość zimna brrr - choć zima i tak byla łagodna. Mam zamiar tez zaczać sie cos ruszac (skakanka, hula-hop) bo po tej zimie czuje sie jak zasiedziala słonica :P :P :P No nic wracam do pracy, bo czas biegnie jak szalony :D Miłego dzionka!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Holly ostatni raz w Krakowie byłam dwa lata temu :( i bardzo chcę przyjechać, ale Robert jak na razie nie dostanie wolnego :O obiecuje sobie, że jak nie w dwójke to w trójkę przyjedziemy :D Zabu ten student po wszystkim musiał mieć niezłą kape. Taki osiłek a tak delikatny ;) Co do tej ciąży u facetów :) biorąc pod uwagę, że nie odczuwa tego wszystkiego co ja inaczej do niej podchodzi. Co nie oznacza, że olewa to bo z początku jak były problemy bardziej to przeżył niż ja. On to musiał się trzymać i pocieszać mnie kiedy miałam doła. Bardzo w tym czasie mi pomógł swoim wsparciem i miłością. Wybieram się zaraz do miasta :D mieszkamy u Roberta i do centrum mam kawałek :O może znajdę coś fajnego na wiosnę dla trochę większych :P Diabełku jak tam piesek się chowa???? 🌻 wczoraj moja Fifi była jedną łapką po tamtej stronie. Kawałek bułki stanoł jej w gardle, na szczęscie w porę to zauważyłam. A teraz 😘 może rzeczywiście trochę popłynęłyśmy z tym tematem :) ale zrozumiesz to jak będziesz w ciąży. Ciąża w tej chwili jest dla mnie najważniejszą rzeczą pod słońcem :) i czy się to komuś podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja trochę może trochę zrobię na złość naszemu gościowi i jeszcze słów kilka o ............................. ciąży ;):p Pytałyście się jak się czuję tak więc szczerz mówiąc nie wiem za bardzo, że jestem w ciąży przypomina mi o tym pierwsze zdjęcie usg i kierowniczka ;) W życiu nie sądziłam, że można tak dobrze znosić ciążę :D Drogi gościu to nie twoja zasługa, że kilka postów nie było związane z ciążą. Dziś byłam odwiedzić moją starą pracę bo strasznie się przywiązałam do tamtej wiary. No oczywiście wpadłam tam po drodze po zrobieniu sobie zleconych badań. Oczywiście pierwsze co jak mnie zobaczyli to pierwsze pytanie kiedy wreszcie urodzę ;) Oczywiście nikt tam nie wiedział, że jestem w ciąży. Potem zakładali się czy to będzie chłopak czy dziewczyna ;) Ale się uśmiałam :D Oczywiście w byłej pracy wiele zmian i niestety nikt z tego nie jest zadowolony. Źle trafiłam bo większość nie była w humorze ze względu na te zmiany. Ale co tam niestety mnie to już nie tyczy. Wiem, że szykują się tam kolejne zwolnienia co też nie poprawia samopoczucia. No cóż tak to już jest. Teraz idę na spacerek bo mam dziś wolne i nie mam zamiaru przegapić tak ppięknego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no nareszcie wiosna znow wraca, coraz cieplej sie robi :) ponoc w poniedzialek moze byc nawet miejscami 25 stopni- super wiadomosc :) :) a jak, teraz- tchorze jestescie, ze nie umiecie podpisac swoich opinii swoim starym nickiem :P ja mysle, ze z tym wymieraniem topicu to jest naturalna kolej rzeczy- w koncu byl on zalozony na potrzeby przygotowan do slubu i wtedy w najgoretszym okresie pisalo sie nawet po kilkanascie stron dziennie- pamietam, ze jak wkroczyla marcy to bombardowala postami jak z karabinu maszynowego :) ;) w jakis sposob sie zzylysmy ze soba, wiec wiekszosc czula jakas potrzebe zagladania tu od czasu do czasu, zeby utrzymac jakis kontakt- ale normalne jest, ze bylo to coraz rzadziej, nieregularnie itp. Jak pojawil sie temat ciazy, to znowu grupa kilku z nas ma wspolny temat. Ale nie zauwazylam, zeby ktokolwiek byl tu pomijany- po prostu dziewczyny nie w ciazy naprawde juz rzadko pisza- byc moze Was poniekad temat ciaz odstrasza ;) a my sila rzeczy piszemy o badaniach itp. ten stan rzeczywiscie powoduje, ze sie nim zyje, ale ja zawsze bardzo chectnie przeczytam entuzjastyczne posty zabuliny czy plany wakacyjne holly (wspaniale zreszta) :) kazdy tu moze pisac o czym chce, i zostawmy to tak :) byleby nie wyrzuty na pomaranczowo macie jakies plany na dlugi weekend majowy? ja bym chetnie gdzies wyskoczyla, ale nie wiem czy moj maz dostanie urlop- zobaczy sie :) odnosnie Twojego pytania zabu- moj P namacalnie poczul moj stan i to, ze jest ojcem w momencie pierwszego USG na ktorym ze mna byl :) jak posluchal serduszka, zobaczyl malenstwo machajace lapkami- po protu mial jakis namacalny dowod ;) pozniej juz bardzo duzo dala nam szkola rodzenia prowadzona przez fantastycznych ludzi- naprawde wtedy w pelni zaczelismy razem przezywac ten stan :) ale jest to takie bardzo nasze, intymne, nie wiem jak to wytlumaczyc- cos co rozumiemy i o czym wiemy tylko my :) wytworzyla sie miedzy nami nowa wiez :) aczkolwiek powiem Ci, ze poczatki mojej ciazy nie byly dla nas latwe- ja bardzo ciezko znosilam poczatek, on oczywiscie sie mna opiekowal, dbal o mnie, ale gdzies tam to sie odbijalo na nas na szczescie teraz juz jest tylko dobrze :) czesto przyklada rece do brzucha i pyta- ciekawe jak ta nasza Gabrysia bedzie wygladala, jaka bedzie :) natomiast facet potrzebuje troche wiecej czasu, zeby poczuc ten instynkt ;) dziewczyny, czy ktoras z Was wybiera sie moze w tym roku na jakas komunie? my mamy niestety dwie w maju (niestety, bo nie przepadam za imprezami tego typu ;) ) i tak sie zastanawiam czy teraz dzieciom sie cos kupuje czy daje pieniadze? ;) achm, dzisiaj moze wybierzemy sie na \'Testosteron\'- widzial ktos moze? :) ponoc zabawny :) pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam jeszcze na koniec dnia :) Potem odpisze :) No to co - ja bylam na Testosteronie - mnie i mojej siostrze bardzo sie podobal , moim rodzicom juz mniej :) Ale film jest naprawde śmieszny :) Spadam do domku, moze jeszcze zlapie troche tego ciepla do domu - piekna dzis pogoda :) Do wieczorka !!!! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co :D w zeszłym roku bylismy na kominii siostrzeńca Roberta :P daliśmy prezent. Drukare, o którą zresztą prosił bo nie miał. Drukarka wielofunkcyjna ze skanerem. Ale mozna też kase dać. Co do długiego weekendu to raczej spędzimy go w domu, ewentualnie jak bedzie ładna pogoda pójdziemy na spacerek :D a tak to nic szczególnego :/ mój Robert również ma nikłe szanse na urlop, poza tym chce go zatrzymać na wrzesień. Wtedy planuje wziąć miesiąc urlopu. Holly słyszałam, że ten film jest swietny :) sama jednak go nie widziałam. Ostatnio zaczęłam ogladać \"Magde M\" od pierwszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja wtrące 3 grosze:) Bo zagladam tutaj regularnie, ale jakoś nie odzywam sie, bo właściwie nawet nie mam o czym pisać, ale chetnie czytam o Waszych ciażach, chociaż u mnie sie narazie nie zanosi, a wrecz przeciwnie-zaczełam niedawno brać tabletki, dla pewności;) Ja zniknęłam jeszcze przed ślubem, potem weszłam tutaj dopiero w grudniu, ale właściwie nie miałam czym się dzielić. Potem nie miałam czasu na nic, małzeństwo pochłania mnie bez reszty:) Jest cuuudownie;) Teraz studiuję, kończe pisać magisterkę, i po obronie szukam pracy. Chociaż nie jest źle, mój Mąż dostał awans, i finansowo stoimy całkiem nieźle:) To tyle właściwie:)Nie pytam, co u Was, bo właściwie wszystko wiem-czytam na bieżąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona- a ja mam do Ciebie mala prosbe :) nie widzialam Twoich zdjec slubnych :( przeslesz mi choc jedno? :) dominika_c@o2.pl z gory dziekuje :) 🌻 kurcze, nie poszlam wczoraj do kina, zakupy nas pochlonely- przyziemna codziennosc ;) za to dzis jest szansa :) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona :D przyłanczam się do prośby No to co również proszę o Twoje zdjęcia ślubne :) kasiak84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, super:)widzę, że pogoda Wam sprzyjała, podobnie jak nam:) Była piękna jesień na naszym ślubie, nie mogło być lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki piękna pogoda aż żal siedzieć w pracy ale jutro mamy z mężem jechać na nowa działkę rowerkami i będziemy planować gdzie będzie stał domek itd.Córcia nam się ostatnio popłakała że ona jutro idzie do szkoły a my jedziemy na działkę poprostu tata nie wie jeszcze co mówić przy dziecku a co nie.Fajnie że wiosnę wszystkie widzicie.A z ciążami to zupełnie normalnie każda kobieta powinna rozumieć te rozmowy i że one sa na topiku bo to sama natura z reszta bardzo piękna.Mamy z mężem nadzieję że i u mnie zaczyna rosnąć maleństwo ale to okaże się jutro lub pojutrze.Mam nadzieję że nie długo będę się mogła pochwalić Wam że też będę mamą.BARDZO CHCĘ BYĆ NIĄ KOLEJNY RAZ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona- pieknie wygladaliscie :) az szkoda, ze nie mozna poogladac wiecej :) bo np ciekawi mnie dol sukni ;) (gora jest sliczna) ja wysle zdjecia, ale jak maz wroci z pracy, bo nie wiem gdzie mamy plyty zgrane z poprzedniego kompa- kurcze, wiecie co, przez przeprowadzke stracilam calego mojego outlooka i wszystko, co w nim trzymalam :( strasznie szkoda, bo tam mialam gotowe zestawy do wyslania- jak ktos sie upominal to hop i juz ;) a teraz bede musiala od poczatku to skompletowac buuu Kasiu- Ty nie masz zdjec, ktore Ci kiedys przesylalam? glupie pytanie :P na pewno skasowalas :) ja to mam jakas manie trzymania wszystkiego w outlooku, nawet jakis malo potrzebnych rzeczy ;) keyti- w jakim wieku jest Wasza coreczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam :D Twoje zdjęcia No to co. Nic nie kasuje tylko zapisane mam w osobnym folderze. Mam wszystkie zdjęcia dziewczyn :) Przesłać Ci???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja tez trzymalam zdjecia Was wszystkich :) dzieki za przeslanie :) 🌻 ale to sa te pierwsze od razu po slubie wyslane- robione przez kogos z gosci pozniej wysylalam Wam chyba ze 4 maile ze zdjeciami z przygotowan, slubu, wesela i pleneru- te robione przez fotografa- tych juz nie masz? ja mam je oczywiscie wszystkie, tylko, ze tam mialam wybrane po kilka fotek- taka przekrojowka, teraz musialabym od nowa wybierac z jakis 700 zdjec, jakie mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co k**** właśnie wysyłam i wysłać nie mogę z mojej skrzynki od wczoraj nic nie mogę wysłać!!!!! Nerwica mnie chyta!!! Spróbuje jutro lub jeszcze wieczorem bo teraz nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, spokojnie :) nie pali sie, jesli masz te zdjecia to bede bardzo wdzieczna jesli wyslesz je nawet za tydzien czy dwa :) ja po prostu trzymalam te maile u siebie w wyslanych i czasem jeszcze komus przesylalam, nie wybierajac juz ze wszystkich od nowa :) takze jak bedziesz miala juz z poczta OK to wtedy na spokojnie wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w naszym stanie niewskazane jest denerwowac sie ;) ja chyba ide sie zdrzemnac chwilke, jakas spiaczka mnie lapie ;) ps Kasiu, ile masz teraz w pasie? :) tak z ciekawosci przyszlo mi wlasnie do glowy ile mam ja sama- nie mamy tu centymetra, ale jutro rano bede u rodzicow to sie zmierze ;) hoho, ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co niby poszło, ale sprawdź poczte :O W pasie mam 90cm :D a miałam 67 super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co, piekne zdjecia, ślicznie wyglądałaś! A ja mam taki sam problem-zdjecia gdzieś są na płytach, ale nie wiem gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki w ten sloneczny dzionek!!!! U mnie wszystko ok jakos zycie szybko plynie ale pracodawca dal nam caly tydzien od 30 kwietnia wolny wiec moze troszke przystopuje.My wyjeżdżamy na majówke na Wegry mam nadzieje ze bedzie pogoda i sobie odpoczne. J a tez mam komunie u Piotrka chrześnicy w tym roku 13 maja i pomalutku poszukuje jakiegos stroju odpowiedniego do okazjii.Tak mysle cos w koloze kawa z mlekiem albo ecru to pasowaloby mi do moich bucikow slubnych jeszcze cchcialabym je wykorzystac:) Dziewuszki a jak tam wasze sukienki slubne posprzedawalyscie je...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten słoneczny dzionek :) prawda jest taka, ze nosa jeszcze z domu nie wychyliam :P Późno wstalam, a teraz nadrabiam zaległości praniowo-porządkowe. Dianusia - milo widziec 🖐️ Twoj weekend zapowiada sie bajecznie! Ja wyjade na caly tydzien do domu rodzinnego - nie mialam ani dnia urlopu w 2007 a mam jeszcze zaległy z 2006 to sobie dychne odrobine :P Zwieńczeniem długiego weekendu majowego bedzie komunia mojego brata - jesli chodzi o prezenty, to mu kompa kupimy, zeby mial swój wlasny :) Za tydzien mielismy pojsc na wesele, ale bedziemy tylko na śłubie, bo żaloba mojego meża za bardzo nie pozwala :O Na nastepne wesele jestesmy zaproszeni na 30 czerwca, no ale na to - to juz pojdziemy ....raczej. No nic spadam do roboty! pozdróweczka papapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Jak sie fajnie ciepluśko u mnie zrobiło pozdrawiam,wszystkie slonecznie i zycze milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiak- dzieki za zdjecia :) :) 🌻 doszly :) ps mialas juz ten test obciazenia glukoza? ja mialam i jest to ohydne- wypic kubek przeslodkiego obrzydlistwa i siedziec po tym dwie godziny z mozliwoscia tylko przeplukania ust lykiem wody :o ja mialam test po jednej i dwoch godzinach od wypicia, wiec w efekcie kluta bylam 3 razy- ale to nic, najgorsze to jak mnie zemdlilo po tym ;) Narzeczona- przeslalam Ci jeszcze pare fotek- to te robione reka profesjonalisty ;) Dianusia- moja sukienka wisi sobie w szafie :) zostala u rodzicow i mi miejsca nie zawala, wiec no problem ;) jakos nie mam glowy do tego, zeby zajac sie sprzedaza jej, zreszta ponoc baaardzo trudno jest sprzedac sukienke i jesli sie juz uda to najczesciej za grosze, wiec jakos dla mnie narazie gra jest niewarta swieczki :) dzis caly dzien spedzilam na powietrzu :) jest cudnie, tak cieplo- poopalalam sie troszke i slonko nawet mnie chwycilo- rumience na policzkach i dekolcie sa ;) a wczoraj kupilismy pierwsze rzeczy dla naszej coreczki :) niezly wydatek, nie powiem ;) wiecie, ze za komplet takiej malenkiej poscieli zaplacilismy 220 zl? ;) mozna co prawda kupic i taka, ktora kosztuje 1/3 tego, ale wiadomo- jakosc a jakosc. Tylko, ze te ceny kompletnie nie maja przeliczenia w stosunku do rzeczy na ludzi doroslych- biorac pod uwage ile tu sie zuzywa materialu a ile tu to rzeczy dla doroslych musialyby kosztowac majatek prawdziwy :) mowie Wam, nic tylko otwierac taka hurtownie z art. dzieciecymi ;) milego niedzielnego wieczorku! mykam do meza, bo cos sie dopomina o moja obecnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×