Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ami, do Ciebie jeszcze idzie - ale za sekundę powinno być :D Kilku baaardzo miłych gości :D moder, jak podasz maila, Tobie też wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazjii przyslij mi swoje jakies nowe zdjecia z ostatnich sesji Waszych. bede wdzieczna i znowu kalia bedzie🌻 :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moder, już widzę - chcesz? :) Ami, w najbliższe dwa weekendy robimy pod rząd, wiec trochę tego będzie - i trochę potrwa obróbka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih:) no żeby ktoś przyawał sobie autorytetu podszywając się pode mnie... no, no... No i jak, dziewczynki?:) Piszcie, który najładniejszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino-mnie urzekł ten przed ostani:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - mnie też:D :D :D a jest jeszcze jeden, tylko mało czasu było:) Odkuję to sobie w przyszłą niedzielę:D Ich, myślałam, że się po prostu roztopię... Taka ilość uroku powinna być prawnie zabroniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - mnie też:D :D :D a jest jeszcze jeden, tylko mało czasu było:) Odkuję to sobie w przyszłą niedzielę:D Ich, myślałam, że się po prostu roztopię... Taka ilość uroku powinna być prawnie zabroniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie haja była mam dość wieczne pretensje jeszcze przed ślubem się chyba stąd wyprowadzę Dzięki za trzymanie kciuków. Wasze wsparcie mnie trzyma jeszcze na nogach. Okazało się ze zapomniałam o dniu matki i niby wieczorem sobie o tym przypomniałam A prezent który jej dałam mi oddała a tato popiera ja Mam dość.Żabulinko ja nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest moder zresztą ,niech robią co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, zanim zdążylas zapytac \"gdzie jest moder\" ja zdązylam skasowac z tego tematu jakies 20 postów i siedzę tu non stop... coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini - karygodny błąd naprawiłam:) Trzymałam za Ciebie kciuki. Wiesz, a u mnie kiedys było tak - ojciec zrobił mi awanturę, że zapomniałam o Dniu Ojca. tymczasem ja wysłałam mu śliczną kartkę z życzeniami (mieszkałam już w Krakowie). Nie miałam pojęcia, jak mogła nie dojść. Sprawa wyjaśniła się, gdy sprzątałam biuro moich rodziców - kartka doszła, została przeczytana i wylądowała w śmieciach... Czyli po prostu miał ochotę powyżywać się..... bo tak. Pamiętaj, że są ludzie, dla których zawsze, ale to ZAWSZE znajdzie się powód do chryi. I nosek w górę! :) Jeszcze tylko CZTERY MIESIĄCE..... to tak niewiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski które tu zamęt sieją litości Przestańcie. Miejcie litość dla moderna który musi wasze chamskie hasła wycinać. PS. Dla pomarańczy nie jestem dziwką więc nie obrażaj nas. A jeśli to już czynisz to miej odwagę się pod tym podpisać Modern dziękuje za wykasowanie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo:P Więc nie wzywaj moda na daremno...Ok to ja idę a Ty obserwuj sobie Modraszku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie strasznie głowa boli:-( Jutro 3 rocznica śmierci mamy, jak ten czas strasznie szybko leci. Msza o 6.40 :-O musze baaardzo wcześnie wstać:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko masz racje. Mnie pociesza to że jeszcze tylko 4 miesiące ale to przykre. Oni odczują swój jad już niedługo jak się wyprowadzę Oby się nie pozabijali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini, no co Ty, z gówienkiem - niealtkiem gadać będziesz? :D Moderowie faktycznie mają kiepsko. Blokować IP trzeba chyba, bo im łapki odpadną w końcu. Chyba na jakichś Red Bullach ciągniecie, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś, wybacz, że zapytam... To Ty straciłaś swoją córeczkę niedługo po tym, jak straciłaś mamę...? Boże, jaka Ty musisz być silna! Kini - no, strach o wzajemne pozabijanie się jest uzasadniony, bo na kimś wyładowywać sie trzeba.. ;/. Moją rolę przejęła kolejna co do starszeństwa siostra, i też sobie powtarza - jeszcze 4 miesiące... do wyjazu na studia:) Ale to już nie Twój problem. Masz super faceta i jesteś szczęściarą:) Czy taka rodzinka to wysoka cena za to? :) W moim przypadku wyszło ZDECYDOWANIE na plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, trzymaj sie... ja nic Ci mądrego powiem, i pewnie nawet tego nie oczekujesz, bo cóż można... Pamiętaj, że masz nas... i Kogoś, kto bardzo Cię kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak każdy. Pamiętam jak mi zdechł piesek ja płakałam a co dopiero mama czy córcia:-( przesyłam ci moje pozytywne wibracje Ewuś PS a ile miałaś lat jak urodziłas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×