Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja 991

GLOWNIE DO MEZCZYZN ALE NIE TYLKO!!!!!!!!!!!!!!POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość to ja 991

WITAM!MOZE TO ZABRZMI DZIWNIE ALE MAM PROBLEM JESLI MOGE TO UJAC W TEN SPOSOB!MAM CHLOPAKA JUZ DOSC DLUGO MA 22 LATA ALE NIE MA JESZCZE ZAROSTU!!!CZY TO NORMALNE CHYBA NIE BO RACZEJ W TYM WIEKU MAJA MEZCZYZNI ZAROST!CZY TO SIE KIEDYS ZMIENI CZY ZAWSZE BEDZIE TAKI GLOADKI!CZYM TO JEST SPOWODOWANE???MARTWIE SIE MOZE JEST NA COS CHORY???PROSZE O POWAZNE ODPOWOEDZI!!!DZIEKUJE!POZDRAWIAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mała
moze Twoj facet sie ogoli i dlatego nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może kolega się depiluje
albo zmienił płeć, i dopiero zarost mu urośnie jak zje odpowiednią ilość hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jajkach tez nie ma?...Wiesz co ale fajnie mieć takiego gładkiego faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 991
nie robcie sobie jaj!!!!wszedzie ma zarost ok tylko na tworzy nikly i troche rzadki na rakach!czy ktos moze odpowiedziec powaznie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endokrynolog - lekarz od zaburzeń hormonalnych a Twój chłopak tez sie martwi? czy tylko Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The SUn
O cholera!!!! Kobieto Ty sie lepeij zastanow czy ty oby na pewno masz problem!!! Po 1sze to nie Ty powinnas sie tym przejmiowac, tylko jesli juz to Twoj facet. Po drugie brak zarostu na twarzy czy tez maly zarost to rzadsze golenie, co wg mnie jest pozytywne. po 3 mozesz tulic sie do miluskiej twarzyczki a nie do obrosnietej czy tez takiej w fazie odrostu-tylko sie cieszyc ze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec pewnie jest blondynem i to bardzo jasnym? Ja sam jestem ciemnym ;-) blondynem i nie mam za duzego zarostu, nie musze sie golic dwa razy dziennie, wystarczy czesto co drugi dzien. A moj qmpel brunet jak sie rano ogoli to juz wieczor musi bo ma "brode". Tak samo z owlosieniem w innych obszarach. Mam plecy gladkie, tors tez praktycznie caly (nie licze tych paru wloskow). Jedyny minus tego to to, ze jest mi zimniej niz innym ;-). Nie ma sie czym przejmowac, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×