Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiapysia

świetnie! odkąd mój chłopak zasmakował w

Polecane posty

Gość misiapysia

analu to nie chce się kochać normalnie😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djabełek
a ty lubisz anal ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiapysia
nie bardzo lubie, wolę dopochwowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiapysia
wiedziałam!mogłam mu nie dawać w tyłek!ale czego się nie robi... ginekologu dlaczego uwielbiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram z calego serca
Lubie, kiedy facet dominuje w zyciu codziennym - nienawidze ciot, ktore kaza sie prowadzic za raczke i wisza na kobiecie jak bluszczyk. Jednak w lozku chetnie zamieniam sie rolami - z luboscia wtedy patrze, jak moj samiec z twardziela przemienia sie w ulegla suke, pelna skrywanych tesknot. Jedna z tych tesknot jest bycie dziwka... Nie twierdze, ze kazdy mezczyzna ma takie ciagotki. Jednak z wlasnego doswiadczenia wiem, jak mocne i fantazyjne potrafia byc takie marzenia. I w jak zaskakujacych sytuacjach potrafia one zostac urzeczywistnione. Ktoregos razu wybralam sie z moim facetem na mala imprezke - poszlismy do znajomego opic jego maly sukces zawodowy. Oprocz nas i gospodarza byl jeszcze jeden kolega, wszyscy znamy sie bardzo dobrze. Zaczelo sie robic pozno, a my bylismy coraz bardziej wyluzowani. Chlopcy opowiadali coraz sprosniejsze kawaly, w ktoryms momencie padlo nawet stwierdzenie, ze jako jedyna kobieta w towarzystwie bede musiala zaspokoic ich, przeciez jako dobra kolezanka nie pozwole alby sie skrecali z rzadzy.... Poczatkowo potraktowalam to jako niegrozne przekomarzanie sie, jednak kiedy jeden z kumpli usiadl obok mnie i wsadzajac reke miedzy nogi zaczal mnie calowac po szyi - wiedzialam ze to nie tylko zarty.... Ja rowniez zaczelam sie podniecac, jednak bylo cos, co wzbudzilo jeszcze wieksze podniecenie u mnie. Wiedzialam, ze moj partner marzy o zasmakowaniu innego mezczyzny. Dlatego wstalam i powiedzialam, ze nie zamierzam dawac im satysfakcji, moga jednak przeleciec moejgo faceta i to tak, aby dobrze popamietal te noc... Kumple zmieszali sie z lekka, a moj partner.... no wlasnie ! Poczerwienial na twarzy, jednak nie potrafil ukryc przede mna tego grymasu ust, ktory pojawia sie u niego zawsze przy duzym podnieceniu...... Teraz juz na pewniaka zaczelam rozmawiac z chlopakami o nim, jakby go wogole z nami nie bylo. Powiedzialam im, ze nie musza sie przejmowac, ze on zawsze spelnia moje zachcianki, a to jest wlasnie jedna z nich. Ze jest mi zawsze posluszny w tych sprawach i ze nawet sprawia mu to przyjemnosc. Na dowod moich slow podeszlam do moejej suczki i kazalam mu wstac - nie mylilam sie, rozporek byl juz mocno napiety na napecznialym czlonku! Rozpielam go i na oczach dwoch pozostalych wyciagnelam na wierzch jego skarb. Skarb, ktorego stan ewidentnie mowil o tym jak bardzo jest podniecony. Nabiegla krwia pala znacznie wysunela sie z napletka, a glowka sliska od sluzu zostawila na majtkach duza mokra plame...a potem byly tylko lody i duzo spermy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie kazda odmiane, inaczej bylo by przeciez nudnie ! wlasciwie obojetne jest ....jak .... najwazniejsze ze obu stronom sie podoba ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli
Misiapysia: Ty mala uwazaj...bo za rok...dwa....w momencie kichniecia bedziesz robic kupe...zwieracze ci puszcza.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
chyba raczej to lubią.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
po za tym pewnie jesteś ciaśniejsza w analu dlatego mu to tak pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×