Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Jestem pierwsza :D:D:D Dziś juz lepszy dzień się zapowiada, chociaż się wyspałam. Nie spałam z MM. Tylko z synem :(> Wczoraj się pokłóciliśmy, może niepotrzebnie, ale strzeliłam focha i On też. No cóż, szara rzeczywistośc i nas dopada. whisky-x dzięki za meila ❤️. Zaraz sprawdze pocztę. Mikołajkowo życzę dziś wszystkim kobietkom i nie tylko cudnych upominków :D i udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka- 🌻 dzięki za kawkę :) . Nie ma to jak Ktoś zaprasza. Tylko mocną i gorzką poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majówki🌻 No to ja też już siedzę z kawką,dzięki Anka---taka jak lubię z mleczkiem i słodzona(2.5łyżeczki:-D ) Malibu ---tak czytałam twoje nocne wpisy i przypomniało mi się ,że masz umówioną wizytę u stylisty.No ja jestem bardzo ciekawa co on Ci wymysli.A czy On jest gejem?Nie to,że mam jakieś ale ,ale podobno większość ludzi z tej branży tak ma.Juz jestem ciekawa jak opiszesz nam to spotkanie:-D A wiecie ,że teraz w Polsce ponoć jest trendy mieć przyjaciela geja---dotyczy to kobiet.To chyba wpływ Magdy M. Whisky---pytałaś o Magdę.Powiem Ci szczerze,że trochę zaczyna mnie wkurzać ten serial.Został jeszcze ujeden odc. czy dwa.Ale przecież nie wszystkie wątki będą rozwiązane.Np Kontakty przyjaciela Magdy(nie pamietam jak ma na imię w filmie)z rodzicami,problemy małżeńskie u Waligórów..Ten ostatni odcinek to chyba będzie jeden wielki kicz. Zahirek---No my kobiety tak już mamy.Najpierw foch a potem piękne godzenie:-DPlus tego focha jest taki,że się wyspałaś:-) Anka---jestem pełna podziwu dla Ciebie.Chodzi mi o to,że stosujesz diety,ćwiczysz.Jesteś tak samo energiczna jak Malibu.Skąd wy bierzecie na to siły?Ja chyba jestem tak padnięta bo jestem sama i z wszystkim muszę sobie poradzić.I to z czwórką moich potworków:-)Was ma kto motywować na codzien a mi tego brak.No zostalo jeszcze tylko niecałe siedem m-cy:-D Fizz---nawet nie waż się rezygnować z tai chi.Daje Ci to tyle energi,radości.I jak pisały już dziewczyny---trening czyni mistrza:-D Moniał----wyruszyłaś na poszukiwania garów?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta * szukaj w sobie tej energii i nie poddawaj się. Czasem tak cięzko wydobyć z siebie tą siłę, ale to jest możliwe. A dzieciaki tez potrafią zmobilizować ;) Uwierz w siebie :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleto mobilizuje sie sama ,jak mi na czyms zalezy to potrafie miec silna wole.Najgorzej zaczac a pozniej juz leci z gorki.Ale tak wogole to ja podziwiam Ciebie,bo masz na glowie caly dom,dzieci i tysiace innych spraw.Nie potrzebne Ci diety i gimnastyka bo nie masz czasu przytyc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Anka, Zahirek, Foleta.. i oczywiście cała\"śpiąca reszta\" :D Dobrze, że macie fajne humorki... Ja spaliłam dziś garnuszek, jak gotowałam sobie jajko....Na pewno zaraźliwe Whisky ! Monia przyniosła zarazę :D To znak, że powinnyśmy ogłosic strajk i przestać gotować. Ja prawie juz to stosuję. Wkurzona jestem, nie smutna nie nieszczęśliwa, ale wkurzona tak, że przydałby się worek treningowy, obojętne w jakiej postaci. Zaplanowane sprawy dzis nie do załatwienia i nie ma w tym ani krzty mojej winy. Cholera mnie bierze i wszyscy diabli... 😡 a tak naprawdę powinny wziąć kogo innego. A z tai chi wcale nie mam zamiaru rezygnować. Wreszcie jest coś w czym jestem zdecydowanie zła :D, bo nawet gorsza niż w śpiewaniu. A jako 80-latka...hmmmm .To juz niedługo będę dobra w to tai... U nas też kobitki chodzą po parę razy, ale się przyznają do tego, zresztą widać, że większość się dobrze zna. Ci mlodzi juz odpadli... tylko jeden młody napakowany chłopak chodzi. Jest niezły i chyba pierwszy raz, przynajmniej tu. Malibu, Ty masz życie !!!! Ciagle coś sie dzieje. Fajnie. Jeśli chodzi Zahirek o kłótnie z MM, wolę się nie wypowiadać. Nie posiadam umiejętności bycia z mężem od wielu lat :( Whisky, jak masz magnetowid /wiem, że dziś raczej malo osób korzysta z tak przestarzałego sprzętu/, mogę Ci nagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Foleta - bingo!!! Ten stylista to gej :D:D:D:D Lecę z dzięćmi do szkółki. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sobotni film ...miało być dokończone No i co sie ze mna dzieje???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---:-D:-D:-D:-D Nie wiem jak to zrobisz ale masz nam tu wszystko opisać jak tylko wyjdziesz od niego.Nawet do kafejki internetowej idź.Już sobie wyoprażam jak to nam cudnie opiszesz.No chyba,że bedzie taki normalny jak Sebastian z Magdy M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny----co wy z tymi garami?:-D:-D:-D Fizz---wolę jak jesteś wściekła niż smutna,zdołowana..No i zobacz jak dużo dziś nam piszesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleto czas na nasze garnki,jeszcze my nie popalilysmy . Fizz wlasnie o tego tarota mi chodzilo ale czasem stawiam jeszcze innego. http://horoskop.wp.pl/kat,43006,typ,2,hkartytarota.html?ticaid=42cf1 nie to zebym az tak bardzo w niego wierzyla ale czasem naprawde wiele sie zgadzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRAJK Foletko, strajk !!!!! To ZNAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się tych prawdziwych tarotów, wróżek. Raz w zyciu mi wróżono. I niestety część się sprawdziła. Potem nie bardzo chciała mówić..... Na szczęście udało mi się telefonicznie przełożyć wizytę na 13-tego /:(:)/, ale jak wtedy MM zawali sprawę, to będziecie mi posyłać paczki do pier.., bo go zabiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---jak go zabijesz to my Ci wszystkie damy takie alibi,że nawet W11 tego nie podważy:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chociaż nikt nawet nie zauważył, że reszta tak dzielnie wstała. Nie wiem czy cała reszta, bo Malibu jeszcze sie nie odezwała. ;) Nawet sama się obudziłam, ale stwierdziłam, że to stanowczo za wcześnie i jeszcze wskoczyłam na chwilkę do łóżka, niestety brutalnie mnie przywróciła do rzeczywistości pani z elektrowni. To było jak alarm. Mam nadzieję, że nie wkurzam za bardzo normalnych kobiet. Tym bardziej, że jak trzeba, to wstanę o każdej porze. Foletka, to ja jestem modna! :) bo znam paru gejów. :) Niektórych to tak przelotnie, na wyjazdach, ale z jednym prawie się zaprzyjaźniłam, podczas pracy. Bardzo krótko zachowywał się normalnie? przyzwoicie? powiedzmy - zwyczajnie... Lubił, np. ostentacyjnie wyrażać swą niechęć do intymnych kontaktów z kobietami, bo jako kumpel był świetny. Mawiał \"kobiety mają ten obrzydliwy narząd, pochwę\" i takie inne teksty puszczał. No i bardzo obrazowo dzielił się wrażeniami ze swoich randek. No wiem, że wkurzające jest jak tak nagle ucinają serial. Fizz, mam jakieś zdezelowane wideo, ale już ledwo chodzi, ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że śpioch, to jescze ślepawa skleroza, bo przecież widziałam Malibu:) i się rozpisałam a propos stylistów i tej orientacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu się odezwała !!!! Odbierzcie pocztę. Dzięki Whisky. Mnie może tak, ale MM już nic nie pomoże. I dzięki za alibi...ale to forum jest publiczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky---to chyba był jakiś \"skrzywiony\"gej:-DPrzecież on lubią kobiety.Nie jako partnerki w życiu ale jako ludzi,przyjaciólki,znajome. A może ja się nieznam,za dużo naoglądałam się TV:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---no i co że publiczne?Wymienimy kompy,dostawców netu i nas nie złapią:-D:-D:-D A jak nie to poszykamy dobrych hakerów i oni zrobią porządek z naszymi kompami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---no i co że publiczne?Wymienimy kompy,dostawców netu i nas nie złapią:-D:-D:-D A jak nie to poszykamy dobrych hakerów i oni zrobią porządek z naszymi kompami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ślicznego Mikołajka Fizz:), ja też się nie spodziewam raczej prezentów. U nas prawdziwy Mikołaj przychodzi w Wigilię. No dzieciaki dostaną jakieś drobiazgi, słodycze dzisiaj też. Coś tam kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No dziewczynki Wy się nie wygłupiajcie i garów nie palcie...bo w razie czego gdzie ja na obiad pójdę??? :D :D Od rana też macie temat ekstra - geje! :D Mnie tam oni nie przeszkadzają, ja pod kołdrę nikomu nie zaglądam. Dla mnie liczy się co człowiek sobą reprezentuje, reszta to jego sprawy. Dobra, spadam do kuchni bo gotuję zupę i dobrze by było aby jakiś gar w tym domu się ostał :D :D :D Fizz---Mikołajek prześliczny!!! Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał---nam też oni nie przeszkadzają.Ich życie,ich sprawa.Jedni zachowują się jak normalni faceci i to jest ok a inni jak \"baby\" i to mnie śmieszy.Nie ważne z kim śpi.Ważne jego zachowanie,bo to odrazu narzuca nasze podejście do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz dziekuje za Mikolaja,ja tez sie dzisiaj prezentow nie spodziewam.Dzieci juz dostaly prezenty o tesciowej ,wlasnie przed chwila wyszla. Podobnie jak u Whisky teraz dajemy tylko symbolicznie jakies drobiazgi dla dzieci a w Wigilie przynosi prezenty pod choinke dla wszystkich Gwiazdka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz - dzięki za Mikołaja, jest taki miły i dobroduszny. U nas też jest tradycja dawania słodkości tylko dzieciom. Gejów kilku znam - a jednego bardzo lubię :):):):):) A tego stylistę dopiero poznam. Obawiam sie, że bedę miała kłopot napisać Wam jak było, bo nie mam juz w domu , w Polsce neta. Ale coś na pewno wykombinuję. Zwariuję przez te trzy tygodnie bez Was i naszego topiku. Nawet nie mam telefonu stacjonarnego - wszystko polikwidowałam oprócz mieszkania i ubezpieczenia w PZU. A z tymi garami to nieźle idziecie hihihihi!!! A teraz idę vabank - trzymajcie kciuki za mnie : idę na pierwszą część testu do collegu. Mam pełne gacie strachu. Chociaż przed chwila zadzwonił MM i powiedział mi, że Jego szef stwierdził po wczorajszej wizycie, że zrobiłam postepy i nienajgorzej sobie radzę. UFFFF. Ale i tak mam pietra. To lecę. Papatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×