Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Własnie wróciłam z angielskiego i spać mi się chce strasznie. Fizziałku mógł to być tasiemiec,bo są różne-u kota to są takie ruszające się makaroniki. Whiski gdzieś czytałam,że niewielka ilość pasożytów działa immunostymulująco i antyalergicznie:DA tak poważnie to sama już miałam kilka razy się odrobaczyć,tak profilaktycznie- alejakoś od myśli do czynu daleko. A żebyście widział;y co krowy potrafią zjeść-worki,łańcuchy,gwożdzie,sznurki-niemal wszystko co na drzewo nie ucieka. Z takich posiadłości rodzinnych to u nas niewiele.Babcia-mama mamy pochodziła zza Buga-kiedyś w nocy ostrzegł ich Ukrainiec ,żę będą mordować i babcia z maleńkimi dziecmi zdążyła uciec . Emmi:)chyba fajnie tak urządzać całkowicie niezagospodarowaną przestrzeń.A jaki kolor zasłonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziałku ciężko coś doradzić .Sama nigdy nie wiem co można dać takiemu maleństwu.A możę jakąś pamiątkę po Waszych wspolnych przodkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, a może aniołek na szkle? kiedyś widziałam zestawy sztućców dla dziecka, mogły być na taką okazję, ale to jakieś poważne takie. Może Emmi nam napisze dokładnie, ale pisała, że kremowe, a ja myśłałam, że w Ikei to tylko bardzo wzorzyste materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd kładź się dziecko. No i odpowiedziałam Ci o zasłonkach, choć Cię nie widziałam jeszcze. :) Zawsze myśłałam, że tylko kozy są takie wszystkożerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd kładź się dziecko. No i odpowiedziałam Ci o zasłonkach, choć Cię nie widziałam jeszcze. :) Zawsze myśłałam, że tylko kozy są takie wszystkożerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że srebrne łyżki przynoszą dziecku szczęście. Taki prezent dostała ode mnie moja chrześnica, ale chyba ich nie ma, czyżby gdzieś się zapodziały w domu rodzinnym.. Z pamiątek rodzinnych mam po prababci albo praprababci pierścionek, którego nie zdejmuję, kiedyś dostanie go chrześnica, wie o tym, potem, majowa panienka i może będzie jeszcze potem. Jest dość cenny, nie tylko historycznie. Ale teraz dla dziecka.... nie wiem, może faktycznie jakiś obraz z aniołem, ale nie w okno i nie wiem, gdzie mógłby być, bo ściany pokoju dziecinnego po skosach. Ale anioł, to może dobra myśl, żeby czuwał. Dzięki za pomysły, słucham dalej. Nadd, mój pierwszy jamnik zjadal regularnie koce, zawsze po posiłku na deser, jak nie było koca zjadał obicie z kanapy i byla kolorowa era kupek. Jak kocyk był czerwony, kupki były czerwone i odpowiednio zielone, albo w różne kolorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie dzień dobry wszystkim 🖐️ i miłego dnia. Póki co zimno, ciemno, paskudnie i prawdziwa jesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nolaski:-D Miałam wczoraj popisać ale nie miałam dostępudo kompa:-(Moje trole go okupowały. Dziewczyny ale macie "przygody"z tymi swoimi zwierzakami.Jak toczytałamto przypomniała m isię moja Ala(pisałam Wamkiedyś o niej)Jej pies ma fioła na pkt.chusteczek higienicznych.Pożera wszystkie jakie znajdzie.Potem głupek(to słowa Ali)jest chory ale jakoś dziwnie nie kojarzy tego z chusteczkami:-D:-D Fizz--no to masz problem z tym prezentem.Faktycznie-pełnisz szczególną rolę w życiu Maji i prezent też musi być szczególny,niebanalny.Dziewczyny chyba dobrze Ci radzą. Nadd a Ty kiedy wybywasz z kraju?Domyślam się,że na święta Cię nie będzie. Emmi a jak tam zasłonki?Podziwiam Cię,że szyjesz to w ręku.Ja mam opory by przyszyć guzik:-D:-D:-D Whisky--coz tym Twoim remontem?Czy to już koniec?Mam nadzieję,że podeślesz jakieś zdjęcia. Ja nadal nie mam jak wysłać.Dziś idę do szkoły,jutro popołudniu mamy gości.W sobotę jest mecz(Polska-ktoś tam:-D) i też wpadną znajomi na meczyk i piwko. Moniał-jak tam chandra,mija?Masz trochę luzu?No i napisz jak tam Mały radzi sobie w szkole! Malibu,Anka🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Foletka Polska - Belgia hihi...:) A Ty co byś radziła na prezent ? Masz jeszcze stosunkowo małe dzieci, więc doświadczenie większe. Szkoda, że nie masz zdjęć :( No właśnie Whisky, pisałaś o pomalowaniu ściany , czy na ten kolor wymieszany przez Ciebie, to w sumie jaki wyszedł, bo na ścianie zawsze inaczej. A reszta ścian ? napiszę do Ciebie maila, ale po konsultacji z koleżanką. MM powiedział, ze to szatański pomysł. No cóż, gdzie diabeł nie może, tam babę pośle :D Co Ci jeszcze brakuje do skończenia ? Emmi, no szkoda, że nie jestem bliżej. Rach ciach bym Ci przeszyła. A ręcznie, to współczuję..:( A może Ty coś jeszcze podpowiesz z prezentem? Nadd, rozumiem, ze Ty w pracy. A napisz, jak z tym wyjazdem i kiedy. Moniał, może trzeba Ci koparkę podesłać, Wiesz, że ja to potrafię :D Anuś, Malibu ?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo-wiem co chciałam jeszcze napisać bo wczoraj mi zjadło.:-( Fizz-Whisky dobrze Ci radzi z tymi studentami.Napewno w łodzi na wydziale prawa mają takie darmowe konsulatacje.Kiedyśc oglądalam taki program w TV.Przyszli prawnicy w ten sposób zdobywają doświadczenie,mają problemy ze zrobieniem aplikacji(brak kontaktów tzw.pleców).Bardzo się starają by pomóc.Te fora internetowe też są dobre.No i tak na marginesie to też jestem ciekawa co wymyślilaś. Jeżeli chodzio sprawyz alimentami to to jest porażka.Niestety nasze prawo w tej kwesti jest często bardzo niesprawiedliwe.Mam nadzieję,że uda Ci się to wszystko zalatwić pozytywnie dla Was. Jeżeli chodzi o prezent to polecam coś praktycznego.Dzieci zabawkami szybko się nudzą.Wiem to po moich.Moja najstarsza dostala takie specjalne kszesełko ze stolikiem.Jedno naklada się na drugie i dziecko siedzi normalnie na wysokości stołu także mamie jest wygodnie karmić.A jak jest starsze to ma swój stolik przy którym siedzi i samodzielnieje lub sobie rysuje.Takie samo kupiłam mojej chrześnicy-bratowa była bardzo zadowolona.Moje dzieciaki długo z tego kożystały.I cieszyły się,że siedzą razem przy swoim stoliku.Koszt to około 200zł.No i jest dość ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wyjść, bo wczoraj umówiłam się z ciotką na zakupy, ale nie odbiera telefonu. :o To co proponujesz Foletka, to podejrzewam, że dziecko już na pewno ma, rodzice zwykle wcześniej kupują, takie krzesło jest niezbędne przy małym dziecku, a Maja juz nie taka mała. Fizz co Ty na to? Z kolei z punktu widzenia dziecka to na pewno ono nie woli niczego praktycznego. ;) Np. to złoto, oprócz łańcuszka cos tam jeszcze dostało, ale nie każdy lubi, a z drugiej strony wcale nie takie ono cenne, w sumie w cenie dobrej zabawki. To co pisałyście o przygodach zwierzaków to tez mnie trochę zaskoczyło, u mnie aż takich nie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky-no to teraz Fizz namieszalyśmy:-D Ale wierzę,że sobie dziewczyna poradzi i jej prezent będzie super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż teraz też bym wolała dostać cos praktycznego:) tzn. jako dziecko. A, ścianę pomalowałam w drugim pokoju, bo była pozdzierana przez krzesło. Nie wiem jak ale wyszedł mi prawie taki sam kolor jaki był. Łatwą mają pracę w tych mieszalniach. :) Czego mi brakuje to lepiej nie mówić, nie będę powtarzać, chyba wciąż tego samego , łatwiej odpowiedzieć na pytanie \"czego mi nie brakuje?\".:D Albo powiedzieć \"wszystkiego mi brakuje\". Ściana w kuchni - barszcz czerwony lekko zabielony, tzn. taka chyba, jak ochronnie malują statki, taka fabryczna trochę, ale nieźle wygląda. I jest to trochę zmodyfikowany(kolorystycznie) przez mnie Beckers, bardzo lubię tę farbę, jest naprawdę dobra. Jeśli kiedyś kuchnia się dokończy to zrobię fotki Foletka. Sama kuchnia jest nowoczesna, znaczy szafki, ale w drugiej części stary kredens, stół, trzeba kupić jakąś małą, prostą kanapę, może właśnie w Ikei(cena!). Znalazłam fajny materiał na zasłonki, ale resztka i nie starcza. A taki srebrzysty szary, by mi trochę zniwelował to \"rozlane mleko\" na ścianach w pokoju. Wypiję chyba kolejną herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję Whisky, że tez dostane fotki :) Zabielany barszcz baaardzo mi się podoba. Na bank będę miała przy następnym malowaniu w stołowym zamiast tego różu. Mała ma sprzętu różnego tyle, że lepiej nie mówić i zabawek też. Tak mi utkwił w głowie ten anioł. I pomyślałam, że gdyby patchwork nad łóżeczko, na nim księżyc rogalik na którym siedzi anioł, spogląda na dziecko, a tle jakieś cuda, marzenia, takie dobre dla oka, żeby dziecko broń Boże się nie bało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem dlaczego tak przyczepiłam się do tych zabawek, bo ja jestem z takiego pokolenia co cierpiało na ich niedosyt. Dlatego nasze dzieci zasypaliśmy zabawkami. Pewnie dlatego tak szybko im się nudzą. I nie doceniaja. I nie mają dla nich wartości. Fizz! Mam takiego anioła!, już dawno namalowałam córce(!?!) chociaż już taka stara, nie zrobiłam fotki, bo w sumie tak byle jak zrobiony, ale na księżycu jest! tylko bez marzeń - a to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz-i to jest super pomysł.Maja zachowa sobie to na pamiątkę i kiedys wykożysta dla swoich dzieci.To bęędzie taka piękna rodzinna pamiątka. Mnie zawsze przerażaly te kiczowate aniolki na obrazkach w sklepach z dewocionaliami(chyba dobrze napisalam:-D)A coś takiego sama bym chetnie powiesila u dzieci. A ja siedzę przed kompem,latam po róznych stronkach a dom leży odłogiem.Dajcie mi solidnego kopa na zapęd bym się wieła za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślalam, żeby takie dziecięce marzenia były na chmurkach... może Whisky, podeślij zdjęcie..proszę. Ja nie chcę na szkle, bo nie daj Boże spadnie, a patchwork można wyprać, podotykać, nawet przytulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poszła, chyba popracować. Foletka. Fizz, nie mam fotki aniołka, a nie mam czym teraz zrobić. Może później jakoś się uda. Byłam na poczcie i na cmentarzu. Zimnawo jest, mroźno. A u mnie dziś grochówa rozgrzewająca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie gotuję, MM późno wraca będzie po obiedzie. Zjadłam kanapkę i piszę, piszę, piszę..... Jak będziesz mogła zrób aniołka :) A to na szkle? Ja może jeszcze coś innego zrobię, nie wiem, na razie nie wiem, muszę miec taki impuls, nie wiem, jak to nazwać, żeby zdecydować. MALIBU, MONIA, Foletka /??/ dziś dzień rzucania palenia !!!!!!!!!!!!!!!! Coś śmiesznego dostałam, to Wam wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na jakims forum :D Po prezencie, jaki otrzymałam od matki chrzestnej z okazji chrztu (potajemnego) polegającego na wykupieniu mi miejsca na dwuosobowy grób na snobistycznym cmentarzu, uważam, że nic nie jest w stanie tego przebić. Dlatego w tej kwestii już dawno przestałam ludziom doradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D no bardzo praktycznie:D Fizz nie mam tych fotek w kompie, aparat też nie działa, ale to naprawdę nic ciekawego. Powinnam mieć w kompie wzór, ale na razie nie znalazłam, powiększyłam zdjęcie zawieszki srebrnej. Pomysł był fajny ale ja to sknociłam. Może się dzisiaj wcześniej położę?:) Ale raczej się nie uda. Nigdy się nie udaje. Coś ucichłyście wszystkie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz-masz rację!!!!!!!!!Tego prezentu nikt i nic nie przebije.Makabryczny ale wiesz co?Myslę,że dzieki temu będziesz dlugo żyła.Iz tego powodu ja się cieszę. Wróciłam zeszkoły i jestem padnięta.Moje koleżanki przegoniły mnie przez pół Belfastu.Mam odciski na podeszwie stóp.Normalnie masakra.Nie cierpię ludzi,którzy szczędzą przysłowiową zlotówkę.Mogłyśmy jechać autobusem.Sama nie dała bym rady bo bonie znam na tyle miasta noi zawszejadę z M samochodem. W sumie było wesoło. Jestem padnięta.Dobranoc dziewczyny. Acha,Fizz ja i tak będę palić.(pokazuję Ci język:-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać,znowu-bo zasnęłam po powrocie z pracy przed telewizorem. Fizziałku:Dnie chcę cię martwić ale w \"dobrym miejscu\"to chyba niezła inwestycja:D Foletko a za czym tak biegałaś po mieście? Wyjeżdżamy 4 grudnia. A teraz spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim:) U mnie niezły przymrozek a ja już piję herbatkę malinową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nadd:) i Wszystkim🖐️ Ja piję kawkę i pochłaniam kanapki, bo lecę po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×