Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość Bardzo się podoba...
I oczywiście , że jestem życzliwa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo się podoba...
Skąd jesteście dziewczyny //?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Pierwsze prosze sie zaczernic. Po Drugie prosze cos o sobie napisac. Po Trzecie jezeli poczytasz troszke nasz topik to sie duzo o nas dowiesz. Po Czwarte witamy u nas. Przepraszam,to po czwarte powinno byc po pierwsze:-D:-D A tak szczerze,to mysle ze ktos robi nas w konia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss.... To na razie na tyle :D Jakby co to mam jeszcze 15 minut i moge sie poklocic :D albo pogadac :D Potem spac ide....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monial to w koncu Ty czy nie Ty bo juz glupia jestem:-PNudzisz sie dziewczyno czy co?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brayana napisz nam cos o sobie,skad jestes,czym sie zajmujesz czy masz rodzine(chodzi o meza,dzieci)wiek(moze byc przyblizony):-D bo wiadomo,kobiety o wiek sie nie pyta ale my tu same "baby":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jnesteście na tym topiku dwa lata ??? hmmmm...., zajęłoby mi czytanie jego jakiś dłuży czas. Jejku !!!! Opisałam się i wywaliło mi wszystko.... O ! zgrozo ! Więc, jeszcze raz w ogromnym srócie....... przyjmiecie mnie do siebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka---dziecko kochane...ja w domu nigdy nie brudze :D Na NASZYM topiku na pomaranczowo nie rozrabiam :D Nie Sloneczko, to nie ja.... Przyznac sie do diaska bo mnie posadzaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Trójmiescie i mam dwie dorosłe córki.... A Wy ??? No i co dalej... Dalej w sercu maj, jak głosi temat topiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze tak,zawsze to weselej jak jest wiecej Troche nas tu jest,jedne przychodza inne odchdze.Bardzo nam brakuje tych,ktore odeszly.Nie musisz czytac wszystkiego.Jak z nami pobedziesz to sama sie zorientujesz skad,ktora jest .A jak zajdzie potrzeba to kazda z nas sama Ci o sobie napisze w wielkim skrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brayana --- przyjmiemy Cie. Nawet do klatek z piersiami Cie przytulimy :D Tylko sie przyznaj - Ty rozrabialas? Bo widzisz...ja mam tu etat - zlatywaczki ze schodow, pakowaczki i jeszcze rozrabiaczki...Troche za duzo na moj lepek :D A powaznie---wlaz dziewczyno....U nas w sercach zawsze maj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta, moniał dzieki....' Chetnie będe uczestniczyć w waszym topiku... I juz się cieszę, że przyjęłyscie mnie i do klaty przytuliłyscie, jak bosko sieczuję , eh,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brayana -to wiekowo jestes zblizona do nas,bo tu wiekszosc to tak w okolicy 40 ryczacej.Jedna Nadd to jeszcze mlodka no ale my dychem tez wciaz mamy nascie lat:-D No to ja Ci napisze o sobie.Mieszkam od roku w Belfascie,mam cudownego meza,czworke dzieciakow(najstarsza ma 9lat,syn 8 a blizniaczki 6).narazie nie pracuje zajmuje sie domem i kafe:-D:-D:-D chyba zaczynam przegrywac zycie:-P Monial juz Ci wierze,ze to nie ty:-)ale mi Ciebie bedzie brakowac dziewczyno przez te dwa tyg.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dychem dychem -a nic nie pilam dzisiaj:-D DUCHEM mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta, Tak czterdziecha, nawet ponad , a dokładnie 46.... Nie czytałam specjalnie wątku, ale tytuł mówił sam za siebie.... Mam ponad 40- lat. Dwie dorosłe córki, a jedna z nich zrobiła mnie juz o rtety.... babcią !!!!! Córki w wieku 21 i 24 lata. Mikeszkam w Trójmiescie.... Chętnie napisze wiecej, jesli Was zainteresuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka---jakie my ryczace?? :O Jakie czterdziestki?? :O Toz my wszystkie mlode i "pikne" jak...ten maj :D Brayana --- mna sie nie przejmuj...oprocz zlatywaczki, pakowaczki i rozrabiaczki :-) mam jeszcze etat topikowego blazna :O Taki moj los! :D I tak je lubie wszystkie :D Pisz dziewczyno co ci tam na sercu lezy - tu sie wyzalisz, posmiejesz i ogolnie na duchu podniesiesz (jak Ci to potrzebne bo jak nie to nas mozesz podniesc :D ) Umiem zagmatwac, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz to co uwazasz,ze mozesz nam powiedziec,my tu wscibskie nie jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mieszkacie ??? W jakiej części polski ??./ Jest któraś z trójmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Was już, trudno. Pewnie spać pszłyście, no tak jest zbyt późno na pogawędki. Zawitam tu do Was jutro. a teraz idę lulu.. Pa,pa... dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moja droga,dziewczyny sa porozrzucane po calej Polsce.Whisky w Warszawie,Emmi gdzies w poblizu Warszawy,Fizz okolice Lodzi,Nadd(wstyd mowic ale nie pamietam)A reszta w W.Brytani siedzi i tez rozrzucona.Sorki zapomnialam o Ance- kieleckie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Trojmiasta to chyba zadna z nas.... Ale Ci powiem, ze uwielbiam Gdansk, Gdynie i Sopot - zawsze nad morzem chcialam mieszkac, to moj taki "zyciowy swir", uwielbiam morze... I wiesz...chcialabym byc babcia :D - a smiejcie sie "moje wariatki"...Bycie mama to odpowiedzialnosc, bycie babcia to przyjemnosc - dzidziulek jest i to tylko do rozpieszczania :D Niech sie rodzice o wychowanie martwia! Ja musze troche jeszcze poczekac bo moje dzieciaki to 13 i 7 lat maja dopiero...Pozno "w dom" zaczelam sie bawic ;-) Ide spac... DOBRANOC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniał, a ja w dom zaczęłam bawić siędosyć wczesnie i dlategoż mam już dziadki... hi,hi... I masz rację, jest to super sprawa, bo nie muszę martwić się o nich, wszak mają rodziców !!! Juppii !!! A ja jestem już wolna i swobodna..... Superowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Nocne Rozrabiaki:D Brayana ,bardzo milo cię poznać🌻:) Fizz a Ty gdzie się podziewasz? Foletko,może okolice wiosny:DAle jak będę coś wiedziała pewnego to Wy też:) Monialku a dlaczego się nie cieszysz z przylotu do Polski?Toż to tak na chwilę.A tak w ogóle to kiedy dokładnie będziesz? Whiskuś 🌻u was to pewnie nieustajaca rodzinna fiesta:DA w kwestii pracy coś ruszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×