Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fetish

Właśnie mój dom a raczej przybytek rozpusty opuścił ksiądz

Polecane posty

Dowiedzialam sie że żyje w grzechu , a moi rodzice to wykolejeńcy moralni że pozwalaja mi na związek bez ślubu a jeszcze że nie mam dziecka -- to juz grzech śmiertelny bo na pewno ........uwaga.......stosuje ANTYKONCEPCJE rozumiem że żyje troszke wbrew nakazom religii ale takiego chamskiego i prostackiego księdza jescze nie spotkałam !!! Myślałam że zaraz wejdzie do sypialni i podpali mi łóżko :) a moglam niechcący nadepnąć na ta sutanne ale by leciał z 4p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
no to teraz bedziesz odnotowana w kartotece parafialnej jako rozpustnica; a koperte wzial? ;DD hihihi, a ja bylam ciekawa co by mi powiedzial ksiadz na koledzie na moj temat, to juz wiem ze ten twoj to co tobie ;DD buu, tymczasem nie moglam przyjac koledy i taki potencjalny show mnie ominal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja wina Twoja wina
po co wpuszczasz czarną hienę do domu!Było mu walnąć drzwiami przed nosem i won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek
I po co Ci to było?Nie wpuszczaj gamonia więcej do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz żałuje !!!! tego że nie zwaliłam go z tych schodów!!!! w zeszłym roku - gdy się wprowadziliśmy z moim chłopakiem był u nas sympatyczny ksiądz - pomachał tylko palcem i pożartował ale ten to cham !!! I jescze na moich rodziców gadał- powiedziałam że ja pod kloszem nie żyłam a moi rodzice w moje życie nie ingerują !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie ze cie nie spala na stosie...... nie rozumie tego, ze w naszych czasach dalej tacy prostacy sa ksiedzami. moglas sie spytac, czy mu ktos nie zrobil prania mozgu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zdać mojemu Miśkowi relacje z wizyty Faceta w CZerni :) a potem splugawie z nim swe łono i będzie mi z tym bardzo przyjemnie i....błogo :) Dobranoc życze grzesznej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już koniec.....
koniec mojej grzesznej miłosci z księdzem,to był 2 letni koszmar!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×