Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pieniek1971

golenie miejsc intymnych .....

Polecane posty

Witam Golenie tych okolic zapewne nie jest tematem nowym i nie wzbudza entuzjazmu no może poza nielicznymi przypadkami gdzie kwestionuje się estetykę takowych zabiegów. Interesuje mnie natomiast to ilu z forumowiczów powierza tę czynność swoim partnerom i jak oni do tego podchodzą. Dla niezdecydowanych można by umieścić wykaz produktów służących uciesze golenia ( przynajmniej w naszym przypadku ). Zaintrygowała mnie wypowiedź jednej z naszych koleżanek która przed porodem ogoliła się sama ponieważ obawiała się, że jej partner nabierze do niej obrzydzenia czy jakoś tak ( co strasznie nas zszokowało ). Ewentualnie jeśli nie macie nic do ukrycia podajcie swój wiek i od jak dawna to robicie. Jeśli chodzi o nas to mamy 31 i 34 latka pierwszy raz ogoliłem swoją połóweczkę przed porodem ( swoją maszynką do golenia ) 11 lat temu , a od 2 lat robimy to regularnie. Najpierw stosowaliśmy maszynkę Wilkinson Intuition z własnym \"mydełkiem\" do golenia, a teraz po uprzejmej sugesti Pani z kolejki nabyliśmy maszynki Wilkinson`a Xtreme 3 oraz krem do golenia Gilette for Women Satin Care ( na dziś dzień efekt golenia jest znacznie lepszy ale nie możemy porównać trwałości ostrza - pierwsza starczała na 3 do 4 razów ). Najbardziej lubię położyć swoją ukochaną żonkę na pleckach w brodziku w odrobinie wody i delektować się kiedy znikają resztki kłaczków ze wzgóreczka i cipki ,ale najczęściej niestety robimy to na stojąco w tymże samym brodziku. Ciekawi mnie także ( i mam nadzieję innych czytelników ) czy ogolenie swoich ciałek przyniosło Wam korzyść w postaci zwiększonych doznań seksualnych czy może odwrotnie. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja próbuję
...mnie naprzykład mąż goli...pod pachami i częściowo wokół łona... ale to głównie z powodu nadwagi / nie chwalą się...139 kg / ....ale oboje to lubimy....ja, bo mnie mniej swędzi ....on, bo lubi pomagać w domu Naprawdę raz w miesiącu urządzamy \"golonko\"...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZKOSZ.....
naprawdę super temat...podbijam topik ....golimy sobie nawzajem, cudownie, a potem....oddajemy się rozkoszy. A WT moje współczatowiczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z Poznania
Uwielbiam jak mnie goli fryzjer od "fryzur intymnych", najlepszy, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mala
o goleniu, ale nie intymnym....mam 23 latka, swojemu facetowi uwielbiam golić twarz, na poczatku mial obawy ze go pozacinam;), ale przekonał się do moich umiejetnosci i teraz bardzo to lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge po botem boli
kiedy odrastają .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do myszka mała : też fajnie , ale spróbujcie niżej ,też warto przynajmniej spróbować jak na twarzy go nie pozacinałaś to i tam pewnie się uda :) do \"ja nie moge po botem boli\" : a ile razy próbowałaś ? i czym ? ja jak się nie golę regularnie to też mi dokucza , najgorsze jest pierwsze kilka razy, podobno po golonku salicylowym warto natrzeć to nie ma uczulenia chwilkę piecze ale potem jak u niemowlaka, nie próbowaliśmy jeszcze bo sprzęt zmieniony i uczulenie znikło. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzoryk
Wraz z żonką jakieś pół roku temu wpadliśmy na pomysł pozbycia się owłosienia - teraz dopiero człowiek się zastanawia dlaczego nie zrobił tego wcześniej - ale jazda teraz i jak cipka golutka smakuje - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gładziutkie jajeczka, język przy skorze, piękny zapach i ta bliskość. Uwielbiam lizać malucha i nie czuc, że coś mnie łaskocze w język. Stanowczo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenia
...ja sobie sama zaraz ogole, podniecacie mnie tekstami o goleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChOcHlicZeKk
Wolę być ogolona , lepiej się wtedy czuję. Poza tym włosy czasami przeszkadzają , swędzą, majtki niektóre potrafią im zrobić krzywdę rtzn wyrwać ;) Fakt że jak włoski odrastają to majtki podrażniają i też swędzi .... ale podczas minetky lepiej wszystko się czuje :):):):) a poza tym to mój chłopak nie lubi całkiem ogolonej (mówi że tak jakby spał z 11 latką ) wolę zostawić sobie trójkąt , lub paseczek :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UNIT
golę sobie co drugi trzeci dzień i żonie to się bardzo poboba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×