Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nIeŚmIaŁa D

jak to jest z LODAMI??

Polecane posty

Gość nIeŚmIaŁa D

faceci naprawde to lubia? bo ja.. na dzień dzisiejszy.. nie mogłabym :( mam jakieś zahamowania.. źle mi się to kojarzy.. takie.. wyświechtane.. i poniżające dla kobietki.. wiecie.. spotykane jedynie.. jakby to delikatnie nazwac.. u "kobietek lekkiego obyczaju".. myślicie że jestem.. zacofana?? Proszę o Wasze poglądy na ten temat.. doznania.. itp. po prostu.. CO O TYM SĄDZICIE.. pozdrówki for all of you :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
tyle juz tego bylo.... poszukaj, a nie zasmiecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to my chłopy tyż wom piczek lizać nie bedziemy bo to dla nos poniżające i momy zahamówania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra radaaa
seks oralny to zboczenie, fetyszyzm, ale zbyt wiele osób to robi, żeby uznać to za coś nienormalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie kogos kocha to w calosci, lacznie z penisem, a wtedy mozna go dotknac nawet ustami :-) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra radaaa
jak się kogoś kocha to można pieścić i całować jego (choć zwykle jej) stopy, a to już się nazywa fetyszyzmem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co? klasczna pozycja i tak jazda do końca zycia? Ty chyba jeszc ze nie wiesz co to pożądanie i poped seksualny. \'nawet jesli kocha się duszą-fukcje milosne wykonuje ciało\'. chyba za mloda jeszcze jestes aby zrozumiec istote czerpania przyjemnosci ze sprawiania fizycznej przyjemnosci partnertowi. i nie ma w tym NIC ponizającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sex jest dla LUDZI, nie tylko dla dziwek i zboczencow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra radaaa
w ogóle seks to zboczenie... spytajcie pierwszego lepszego 5-latka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjjjjj
Ale to jest zajeb........... A najlepszy jest koniuszek. Sama rodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananannanana
ja bardzo to lubie robic mojemu mezowi ale on nie chce sie zgodzic na minetke. tak strasznie bym chciala. myslalam o zdradzie ale nie jestem pewna czy to dobre rozwiazanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuppppppp
uuuuuuuuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt.. doświadczona nie jestem.. za to dość młoda (21 latek) i naprawdę zanim rzuciłam ten temat wcześniej szukałam czegoś podobnego ale nie znalazłam :( i dlatego pytam WAS. DZIĘKI śliczne za Wasze odpowiedzi :)) ps. też kocham swojego Menszczyzne :) i moooooże kiedyś dla niego się przełamię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alias12345
gdyby mój mąż lepiej dbał o higienę to może nie miałabym zahamowań ale z tego powodu MAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiania
Sex oralny to u mnie w wiekszosci gra wstepna... nie rozumiem jak mozna mezowi calowac a on nie chce Tobie co brzydzi sie Ciebie. Poszukaj sobie kochanka tak szybciej mozesz dostac orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×