Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roztrzęsiony

moja żona ma romans ?!

Polecane posty

Czytam na tym forum ciągle o zdradach, zdradach i jeszcze raz zdradach.Po co się z kimś wiążecie na stałe?Po co siedzicie z partnerem / partnerką , których zdradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały ten topik
to wielka ściema. jaka kobieta w trakcie podniecającego romansu zostawiłaby komórke w domu??? gdyby miała romans i pisala namiętne smsy z kochasiem, to NIGDY nie dopusciłaby do takiej sytuacji. mając swiadomosc,ze mąz moze tę komóre przejgladac. na bank nie usiedziałaby ani seksundy w pracy - tylko rwała do domu po telefon. na pewno wszystkie te zdradzajace wiedzą o co chodzi.bo nawet spią z komórką :) ale denny pomysl na topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananannanana
pozatym jaki facet uzywa ąęćżź itd duzych liter kropek przecinków i tych wszystkich szczeggolowych opisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
Chlopie to teraz ci wytlumacze jak ma zrobic mezczyzna a nie ciota. Jak tylko wejdzie w drzwi odrazu lisc na pol glowy, pozniej za leb i do pokoju niech sie pakuje ma na to 6 minut. Znowu za leb i za drzwi sprzedajac takiego buta jakiego w zyciu nie widziala.Gwarantuje ze w 5 minut wroci przepraszajac i proszac o wybaczenie. Jezeli zdradzila to wie za co dostala jezeli nie to odechce sie jej milych smsow na dlugie lata. Takie baby trzeba krotko bo sobie za duzo pozwalaja i pamietaj z zaskoczenia liscia sprzedaj niech nie mysli ze ty glupiec i nie wiesz o co chodzi. Porozmawiac to mozesz z kumplem przy piwie a nie z zonka szukajaca przygod. Trzeba stanowczo i bez owijania w bawelne.......powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEKINO
DO CAŁY TEN TOPIK,............ TO CAŁA PRAWDA, A AUTOR NIECH SIĘ WYPAŁUJE NA DO WIDZENIA CEKINO DO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieja
roztrzęsiony i jak tam sytuacja?? Daj znać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie skonczyło??? wiecie jak na to wszytko to opanowany facet ze wytrzymał...nie zadzwonił odrazu..nie zrobił awantury..cos jest nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztrzęsiony1
i co dałeś żonce liścia na twarz i solidnego buta na drogę?? Ale pewnie ona zdjęła seksowne stringi jeszcze wilgotne po poprzednim kochanku i wycofałeś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do roztrzesionego
Jesli ci na niej zalezy nie puszczaj tak tego bo stracisz ja na zawsze a tego chyba nie chcesz ??????? Moja rada nie mów jej o tym tel bo tylko pogorszysz sytuacje - zachowuj sie jakby nigdy nic sie nie stało . A zone zwinteresuj na nowo swoja osoba pokaz jej ze jestes przy niej i ze ja kochasz . Zrób cos dla niej , kolacje cos milego miłe słówka itd , a sytuacja sie rozwiaze moze sama Ci cos powie .Wyjazd jesli tpo mozliwe to przesun na inny termin wymysl cos bo ją stracisz .Iwszystko wtedy bedzie bez szans i do niczego . Posłuchaj rady i ukryj zdenerwowanie .Pozdrawiam i zycze powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztrzesiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuisa1
i co? roztrzęsiony??? pogadaliście? wszystko oki? mam nadzieje ze tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to....
piszesz, ze ona swoj telefon zawsze trzyma w torebce to jakim cudem go zapomniala? no chyba, ze byl akurta w ladowarce ale o tym nie wspomniales :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co sie wydarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roztrzęsiony Merro Kuba30
bawi się z naiwniakami na innych topikach wymyślając coraz to inne historyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbcg
myslicie, ze po takim dniu jak wczorajszy będzie mu się chciało od razu siadac do kompa i z wami wdawać się w pogaduszki! facet pewnie musi otrzeźwieć biedak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bngnvx
A skąd niby wiecie, że roztrzęsiony, rozmażony, merro, czy kuba30 to jedna i ta sama osoba?????Macie dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka.a
po prostu porozmawiaj z nią, powiedz wszystko szczerze jak się dowiedziałeś, powiedz ile bólu ciebie to kosztuje, jak się strasznie czujesz i że ją kochasz. Jeśli ona ciebie kocha i jest mądra kobietą to przerwie romans - jeżeli w ogóle coś było, bo tego nie wiesz. Nie oskarżaj tylko powiedz co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztrzęsiony
napisze cos pozniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztrzęsiony
Długo się zastanawiałem czy usiąść do komputera, zwłaszcza jak co niektórzy wątpili w to czy jestem facetem :) Ale robię to dla tych, którzy byli wczoraj ze mną. No dobra. Kiedy wróciła z pracy poprosiłem ją żeby usiadła i porozmawiała ze mną. Jej telefon leżał na ławie i od razu zbladła strasznie. Powiedziałem jej o tym moim odkryciu, przypadkowym zresztą, że nie chcę drążyć tematu, ale jeśli ma romans, to albo natychmist go zakończy, albo się rozstajemy. Rozpłakała się i wybiegła do sypialni. Wiedziałem że oboje jesteśmy w takim stanie, że zadna rozmowa nie ma teraz sensu. Wyszedłem z domu, ale nie bardzo wiedziłem gdzie iść. Mimo że było zimno pojechałem na przystań, gdzie mam hangar na żaglówkę, jest tam nawet coś w rodzaju pokoju, znalazła się nawet odrobina alkoholu :) Jeszcze raz zacząłem sobie to wszystko układać i postanowiłem że jednak wyjadę. Zadzwoniłem do tego swojego kolegi, mogę jechać choćby jutro. Dziś dzwoniłem już do swego szefa w sprawie urlopu bezpłatnego, byłem już od rana w zakładzie, dali mi 2 m-ce i jeszcze cały wypoczynkowy. Kiedy wróciłem do domu wieczorem czekała już na mnie. Powiedziała że mnie przeprasza, że mnie kocha, tamto to tylko takie wygłupy, że nie chciała nic złego. Powiedziałem jej że w porządku, niech tak zostanie. Powiedziałem jej o swojej decyzji co do wyjazdu. Że będzie lepiej jeśli odpoczniemy od siebie, a czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztrzęsiony
wyjeżdżam w niedzielę, przez Niemcy, Szwecję do Oslo. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieja
roztrzęsiony przykro mi bardzo... A ten wyjazd może faktycznie nie jest złym pomysłem, ochłoniesz trochę, spojrzysz bardziej z dystansu. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efemeryda___
wyjazd to fatalny pomysł, pomysł dla tchórzy, którzy zrywają "na raty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×