Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fetyszysta Pach

Mam dziwny fetysz podniecają mnie lekko nieogolone pachy u kobiet

Polecane posty

Gość Fetyszysta Pach

Takie z kikkudniowym zarostem badź sladami, zarostu, małymi odrostami, takimi kropeczkami. Podnieca mnie to srasznie. Nie lubię ani gładkich, ani owłosionych pach u kobiet, uwielbiam właśnie taki odrastający zarost. Najlepiej to wygląda u brunetk z ciemnym i gęstym zarostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetyszysta Pach
wiem, że to dziwne, ale tak jest na serio. to mój fetysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to ślicznieja tak miewam
może spotkamy się gdzieś...kiedyś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzich
witaj w klubie! tez bardzo to lubię... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jesteś zboczeńcem
a ty na pewno jesteś kobitką, co? nie wszystko co wydepilowane, pachnące perfumami, wysmarowane balsamami, opakowane w drogą bieliznę jest sexi...;) trochę "natury" budzi w facetach zwierza!;) ps. mój facet np....lubi jak mam lekko spocone stopy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden gość
Nie martw się - ja też się nie wychylam ale też mnie to czasami kęci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetyszysta Pach
Obciagam z polykiem koreanskim turystom pod Palacem Kultury i Nauki za paczke ryzu parabolicznego a wieczorem wystawiam na klatke schodową mapę swiata i urzadzam prognoze pogody dla wspólokatorow.Przed snem patrze na fotke Tomasza Zubilewicza i jadę zawziecie na recznym aż trysna na jego piękną łysinę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma
wspolnego ze zboczeniem?Jeżeli to podnieca to ok jego sprawa...a ty zaraz że zboczony....może sam{a}masz większe odchyły....Przecież to normalna rzecz.Moj facet też lubi mieć kobietę ,a niekoniecznie chodzącą drogerię,co nieznaczy że niedbam o siebie.Scałowywanie pomadek błyszczyków,konturówek ,podkladów,pudrów,kremów,rożów ,cieni,tuszów ,brokatów ,balsamów nie zawsze musi sie podobać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zboczeńcem
no ale sami powiedzcie, jak to wyglada jak kobieta na plazy ma pachy nieogolone? albo idzie latem w bluzeczce bez rekawow, podnosi reke, a tam odrastajacy zarost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jesteś zboczeńcem
nie wierze w to że jesteś facetem...a jeśli faktycznie nim jesteś to szczerze wspóczuję twojej dziewczynie porównujesz odrastające wlosy pod pachami do gówna?!?! to ty chory jestes w takim razie mam tylko nadziję, że jeśli faktycznie jesteś facetem- pod swoimi estetycznemu pachami nie hodujesz czegoś tak "ochydnego" jak wlosy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zboczeńcem to na pewno
kobieta. pusta jak balon, skupiona tylko na swoim ciele, kilka razy dziennie depilujaca sie i prozna jak dzwon. i zaden facet jej nie chce, pomimo, ze ona ciagle dazy do perfekcji ciala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jesteś zboczeńcem
;) prawdę mówiąc też tak myślę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest takie
jak sie komus takie cos podoba to nic zlego, jesli kobieta takiego faceta lubi sie przy nim tak pokazywac, to czemu nie. ale w miejscu publicznym kobieta nie powinna odslaniac nieogolonych pach. niech robi to "prywatnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdizhn
mojej kobiecie capie zpod pach,jak sie rozbiera - otwieram okno,taki smrod:( cipka tez jebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_m
ale macie schize ale usmialam - nie mam wlosow pod pachami - kudzie czy wy nie macie co robic- ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien facet xxx
mnie to też to kręci, ale bardzo rzadko. zobaczyć u swojej kobiety tak 2 razy w roku taki "trzydniowy' zarost - to jest czasami podniecające :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-zbok
jak kogoś podnieca u kobiet owłosienie pod pachami, to moze niech lepiej sobiefaceta owłosionego poszuka. bo mi to pedalstwem smierdzi. za owlosienie odpowiada testosteron czyli meski hormon. czyli jak faceta podnieca owlosienie to znaczy ze jest gejem i tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze antyzbok lubi kopiowac swoje wypowiedzi z innych topikow i je wklejac:DDobzre ze wkleja swoje, unikniemy wojny o prawa autorskie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chuck norris siedzi i zawija
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrulik
nie rozumiem jak kobiety moga nie golic sobie glowy - to jedno wielki siedlisko brudu, o wiele gorsze niz pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre !!!! A to się z tą głową uśmiałem !!! :classic_cool: Respect !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi jesteście
a te bab, co myślą, ze face się wszystkiego brzydzi niech kupią chłopom gumowe lalki:o Poza tym skoro trochę włosów pod pachą wystarczy, zeby was pomylić z facetem, to współczuję:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skirje
Mnie też podniecają kobiece pachy !! Uwielbiam je łaskotać !!! A o lekko niedogolonych już nie wspominam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skirje
Która Pani lubi być łaskotana pod pachami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skirje
Może się powymieniamy fotkami z takimi paszkami kobiecymi ?:) Mam tego trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko stad
ty zboczku ja mam taki las ze by ci pala szybko stanela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammy
Jak jusz sex to z kobietom a nie z niemowlenciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenz
Uwilebiam kobiece pachy a już na pewno lubię je tam łaskotać :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksandra357
no a jak dbacie dziewczyny o to by wasze pachy byly zawsze ładne i zadbane??ja używam rexony skin care bo nawet po depilacji nie powoduje ona podrażnień i zawsze czuje sie świeżo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
Też mam rexone skin care i zgadzam się z tobą, jest delikatna dla skóry więc wszyscy fetyszyści do drogeri po dezodorant dla swoich pań;) - kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×