Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fetyszysta Pach

Mam dziwny fetysz podniecają mnie lekko nieogolone pachy u kobiet

Polecane posty

Gość Lorenz
Ale bym Cię kruszynko pod paszkami pomiział pawim piórkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzallez
Kobiety lubią łaskotki i dlatego prowokują facetów, kręci je łaskotanie pod pachami myślę że one same podniecaja się swoimi pachami np. jak się golą albo same się w nocy po nich miziają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freddy loix
Mnie kręcą kobiece pachy i też lubię swoją żonę łaskotać pod pachami, ją to kręci, ostatnio jak się goliła pod pachami to w łazience zacząłem ją tam łaskotać:) Słodko chichotała ale widać było że się podnieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam taka ksiazke o prostytutce niemieckiej ona miala klikentow co lubili kobiety naturalne nie ogolone i nie pachnace To byla dla facetow odmiana od ich zon co pachnialy na kilometr i dbaly przesadnie o siebie .Sa tez faceci co ich podnieca zapach potu ,zony byly strasznie zadbane wiec mezowie chodza na prostytutki .Oczywiscie ludzie bardzo bogaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaskotka2088
Mnie mąż ostatnio przywiązał do łóżka i łaskotał piórkiem pod pachami, na początku nie mogłam wytrzymać, wybuchłam śmiechem, ale potem mocno mnie to podniecało, sama się prosiłam o łaskotki, zgadzam się z kolegą że pachy u kobiece pachy to wyjątkowo wrażliwe miejsce, a łaskotanie ich może mocno podniecać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JARUSIEK
A ja uwliebiam ssac kobiece, spocone wlosy z pod pachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartuz
Ja często łaskoczę pod pachami moją dziewczynę, a ona słodko się śmieje, ma tam straszne łaskotki:) Kiedyś przyglądałem się jak goli sobie pachy, sexy widok, ale najbardziej kręci mnie jej łaskotanie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei lubię niedogolone odbyty u kobiet. Ale bez rodzyn. Ze swoją byłą tak się bawiliśmy, że ona zmaczała owłosienie swojego rowa (miała gęsty zarost) potem mocno suszyła suszarką. A potem gdy włoski były naelektryzowane lekko trącąłem je nosem podmuchując. Jęczała jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy rockwort
Tu piszemy o kobiecych pachach a nie rowach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lingerje
uwielbiam kobiece pachy łaskotać i drażnić są cudowne i sexowne zwłaszcza wygolone !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trokx
Zapraszam wszystkie kobiety na przyjemne łaskotanie pod pachami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkowsky
łecht łecht :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlitka
A ja wybucham śmiechem jak mnie mój dotyka pod pachami, kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacławo de long pachawo
tez to lubie i mysle ze takich facetow jest wiecej ,pamietam do dzis widok babeczki w autobusie ,miala na oko jakies 30 lat krotkie czarne wlosy (na głowie ;-)) i trzymala ręke za to trzymanko w autobusie i,miala koszulke z takimi b.krotkimi rekawami wiecie o co chodzi, no i ten widok odrastajace takie czarne kropeczki na opalonej paszcze ,wacław wtedy stal mi prez cala droge, ten widok jest nie do opisania ,cos pięknego ,uwielbiam to ,wogole cialo kobiety to jedno wielkie piękno ,no i oczywiscie z utesknieniem czekam na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wacławo de long pachawo
doskonale wiem o co ci chodzi, mnie tez to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan 82
Oj kolego wyjąłeś mi to z ust... Kobiece pachy są cudowne, zawsze mnie to kręci jak podnoszą ręce do góry i widać ten szary ślad pod pachami po wygolonych włoskach, normalnie bym ją wtedy połaskotał !!!! :) Podobno kobiety podnieca jak się je zwiąże i łaskocze np. piórkiem po tych wygolonych delikatnych paszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bogdan 82
tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arminek
Oj ja ostatnio na dyskotece widziałe taką brunetkę że szok, tańczyła i podnosiła co chwile ręce do góry, nie dało się nie zauważyć że kolesie lukali jej na pachy, widziałem te spojrzenia! Ach te kobiece paszki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademiczka...
ja lubie calowac pachy mojego kochanka zaraz po stosunku. on jest wtedy lekko spocony i ten zapach bardzo mnie podnieca. on oczywiscie odsuwa sie bo mysli ze to jest nie przyjemny zapach a ja moglabym wtedy jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hroly
Poczekajta jak się ciepło zrobi, będzie co oglądać :) Śliczne wygolone paszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademiczka...
za to on piesci mnie jezykiem miedzy palcami stóp i caluje cale nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta
ja tez lubie paszki ale jednak ogolone i barzo lubie jak sa spocone, to samo dotyczy stop- lubie stopy u kobiet jak sa spocone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polędwiczka
Ale wtedy jest smród i brud .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek 22
Uwilebiam wygolone kobiece pachy! Z tym sexy szarym śladem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FEROMONY
to własnie tam ich mamy najwięcej i na genitaliach Golimy, szorujemy, walimy tony dezodarantów i blokujemy ich wydzielanie... niestety... to dlatego lekko odrośnięte są takie sexy bo więcej tam feromonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Janek 22
popieram cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 23
Racja z tymi feromonami, ale tu też chodzi o estetykę. Kobiece paszki z tym sexy szarym śladem po zgoleniu włosków są sexy więc zgadzam się z przedmówcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika275
A mnie mój facet ciągle łaskocze pod pachami i mam ten szary ślad po zgoleniu włosków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie swiezy zapaszek pod pachami mojego facia. kiedy mamy sie kochac to po kapieli nie uzywamy zadnych pachnidel dlatego nawet wloski tu i tam pachną naturalnym ciałem. możemy lizac się wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten szary slad jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×