Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fetyszysta Pach

Mam dziwny fetysz podniecają mnie lekko nieogolone pachy u kobiet

Polecane posty

Gość zygga ed
No właśnie często widzę u kobiet pełno czarnych włosków na ramionach podczas gdy paszki są gładkie, ale i tak najważniejszy jest ten sexy szary ślad pod pachami, to kręci ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość collmen ren
Kobiece pachy z lekkim zarostem są bardzo sexowne, sam jestem miłosnikiem łaskotania kobiet i powiem wam że fajnie się łaskocze takie paszki z meszkiem z włosków, a ten szary ślad po zgoleniu włosków mają nawet blondynki, wdziałem nie raz, kręci to strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja233
Witam wszystkich mam pytanie ogólnie dla wszystkich ,czy facetów podniecają nieogolone nogi i cipka ,bo mnie zmogła choroba i nie goliłam nóg przez tydzień i mój poprosił bym ich nie goliła bo jego to kręci??,chodzę teraz w spodniach więc nie ma problemu ale wyjście na basen to co wtedy ???,może mu przejdzie ale jak nie ???proszę o podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonio tonio
Ja233 zostaw włoski na jakiś czas, a potem jak zgolisz to zobaczysz jak Twój men zareaguje, zapropopnuj mu żeby Cię łaskotał to będzie fajna zabawa :) pachy też masz nieogolone? Czy Twój facet lubi ten sexy szary ślad jak zgolisz pachy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 226
Ja lubię być pieszczona pod pachami, jest tu ktoś taki kto mnie wymizia? Jestem z katowic :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robol ed
Diana to może dasz się połaskotać po paszkach, lubię to robić kobietom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zboczeńcem
Ja też mam zboczenie, je...ię krowy d=w d...e zawwsze w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szary man
O tak, ten szary ślad u kobiet pod pachami w zgoleniu włosków jest bardzo sexowny! Zawsze jak widzę w markecie jakąś ładną panią podnoszącą ręce do góry i widzę te lekko niedogolone paszki to zaczynam świrować! Od razu mam ochotę ją tam łaskotać, wyobrażam sobie jak chichocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja233
Antonio jak byś czytał wszystkie posty to byś wiedział że paszki mam zrobione laserem więc nie rosną mi tam włoski,byłam u kosmetyczki na depilacji nóg i pusi to na razie mam gładkie ale ostatnio mój na zakupach stwierdził że jego też kręcą babki z śladem po goleniui jak sama zobaczyłam to jest jakieś dziwne uczucie ten szary śladzik po goleniu? bo czy blondi czy szatynka to szary śladzik jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz łaskotek
Każda pani masz szary ślad pod pachami, mniejszy czy większy ale ma :) Mnie najbardziej kręcą brunetki z tym szarym śladem, aż chce się je tam łaskotać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz łaskotek
Każda pani masz szary ślad pod pachami, mniejszy czy większy ale ma :) Mnie najbardziej kręcą brunetki z tym szarym śladem, aż chce się je tam łaskotać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz łaskotek
Każda pani masz szary ślad pod pachami, mniejszy czy większy ale ma :) Mnie najbardziej kręcą brunetki z tym szarym śladem, aż chce się je tam łaskotać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kręcący kręciołek
Bardzo lubię zerkać na kobiece pachy, zwłaszcza wygolone ale z tym sexy szarym śladem, to jest takie sexowne ! Zgadzam się z poprzednikami, łaskotanie tych miejsc u kobiety jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granja CE
O tak sama mam ten szary ślad pod pachami jak wygolę włoski, no i uwielbiam być pieszczona pod pachami, łaskotki też mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a granja CE
a lubisz bluzki na ramiaczkach? co ile dni pachy golisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granja CE
Uwielbiam bluzki na ramiączkach, a pachy golę co dwa, trzy dni. Czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a granja CE
bo podnieca mnie jak kobieta ma bluzke na ramiaczkach i ciemny slad zarostu albo malutkie wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granja CE
łaskotać w pachy kobiety też lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a granja CE
tez. najbardziej lubie jak kobieta jest brunetka i ma ciemny gesty zarost pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granja CE
Ja jestem brunetką i mam bardzo widoczny szary ślad pod pachami, ale nie ma mnie kto teraz łaskotać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a granja CE
a na nogach po goleniu jakiś lekki ślad widać tzn. że rosną tam włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granja CE
Tak, w zimie rzadziej golę nogi, mam takie delikatne włoski, a na udach meszek, ale taki bardzo delikatny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a granja CE
czyli nogi golisz tylko do kolan? zawsze czy tylko w lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granja CE
tak do kolan, a w lecie częściej, ale czasem mam lekkie niedogolone włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a granja CE
do kolan zawsze czy tylko w zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a granja CE
fajnie. takie kobiety mi sie podobaja. mam nadzieje, ze nie golisz rak i lubisz dobry sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granja CE
zależy co masz na myśli dobry sex, a rąk nie golę w życiu! Też mam takie lekkie włoski ale nie ogolę tego bo po co ? żeby mi większe rosły? Wystarczy że golę sobie pachy, zresztą mnie samą kręcą moje pachy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmin 29
granja CE jak cię chętnie połaskoczę po twoich cudownych wygolonych paszkach ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a granja CE
a na brzuszku masz malutki meszek - takie male delikatne wloski? a co z okolicami intymnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×