Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pragnę...

Porozmawiać z k..

Polecane posty

Gość Pragnę...

szukam.. aby... coś....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie sunę
ale ciota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berat16
To idź do agencji pajacu jeden....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
agula nie wie wiem co? pragnę może Ciebie... może coś co mnie jeszcze nie spotkało?!!!!!!!!!1........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
Agencja???? Dupa????? z brania????????? tylko/ Błagam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie sunę
ale z ciebie zwał masowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
ale zwałował! zwalić!!!!!!!! spałować!!!! prosta sprawa!!!!!!!!! frajerze??????? pedale...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypalowac sie czyli
blaszczyć pytonga, błogosławić plebana, brechtać serdla, bzykać trzmiela, chapać organa, ciągać strzałę, ciosać pala, ciskać kałasza, ciumkać bigosa, ciuprać penia, cucić kapucyna, ćwiczyć młodego, cykać świerszcza, cyklinować klepkę, czarować różdzkę, czesać pafnucego, czesać grześka, czochrać predatora, dobruchać kata, drapać konara, drażnic byka, drażnić grzybozola, dręczyć wystawkę, dusić flaka, dusić kobrę, dzwonić dzwona, fałdowac mutona, falować ogóra, fasować szwunga, frezować trzonka, gladzić węgorza, gnębić karminadla, gnębić włóczęge, gruchać frędzla, grzać muła, heblować belę, imać draga, iskać fistaszka, jechać jasia, jechać prezesa, karcić prezesa, karczować foresta, kąsać międzynoga, kąsać palucha, klepać banana, klepać rynnę, klękać dżonego, kręcić tuleję, kulać bobsona, laskać pytonga, łupać orzeszka, łuskać kaczana, łypać klosa, marszczyć freda, męczyć pałę, męczyć goryla, męczyć sznurówę, miażdżyć podkłakowca, mieszać plemniasy, miotać patyka, miziać sztyfta, mlaskać burmistrza, mlaskać pytonga, młócić capa, młócić tarzana, muskać pieniek, musztrować jungsa, nastrajać śrubę, nękać jaszczura, niańczyć smerfusia, obierać parówkę, odwieszać freda, oprawiać gnata, osmolić narzędzie, oszukiwać jaszczura, patroszyć śledzia, pędzić kaktusa, pienić rurę, pie..ąć gołębia, pitolić grzybka, pitrasić minoga, plumkać wajchę, pocierać dolnego, podkręcać knota, polerować kolbę, pompować budyń, pompować układ, praktykować długopis, prężyć strunę, prostować druta, przesuwać pręta, przestawiać łodygę, pstrykać pytę, pucować torpedę, pukać ćwieka, rąbać kłodę, rąbać szkapę, regulować potencjometr, resetować dżordża, robić buta, rozwijać kabelek, ruszać obiektem, rypać źrebaka, ryrać dzidę, ścinać tłoka, siekać wafla, siorbać pysiora, skakać małysza, smażyć frytkę, śmigać wała, smyrać gwoździa, straszyć węża, strobilizować tasiemca, stroić fleta, stroszyć bobra, stroszyć starego, strugac rysia, studzić pręta, stukać faję, szanować wała, szarpać transformator, szkolic majstra, szlifować stalagmita, szorować zbroję, szorować linijkę, szturchąć smoka, szurać podeszwę, ściągać organa, targać wihajstra, tarmosić pinokia, tasować dżordża, tłoczyć galaretę, toczyć majoneza, trenować wyciora, trzachać kapcia, trzaskać cipciola, trzeć absolwenta, trzepać prącie, tuczyć ephraima, tuptać zbrojnisia, tyrać herkulesa, ubijać schaba, urwać sopla, ustawiać młodego, walic gruszkę, walić maśloka, wbijać smyka, wichrować małego, woskować lufę, wspomagać przyrodę, wychowywać dzidzię, wycierać skórkę, wyrzymać pisiora, wysuwać nadjajka, zamiatać frendzla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
Właściwie ta berta to ma rację. Jetsem pustkiem i idę się wypałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
jestem tu pierwszy raz i teraz wiem co o mnie "czyli o facecie myślą kobiet"!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
ale fajnie......................!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
chyba większość wypowiadających to mężczyżni i dlatego są takie obrażliwe komentaże,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnich_kapturnik
jesss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zdaje się jestem kobietą
Jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
dlaczego sądzisz, że mam problem ??????????/ chcę porozmawiać.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zdaje się jestem kobietą
Spytałam tak po prostu...przecież zawsze trzeba jakoś zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
Ja zdaję się?!!!! chciałbym porozmawiać !!!! na ............. temat.............. ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zdaje się jestem kobietą
Na jaki temat chciałbyś porozmawiać? Nieśmiałość jest zaletą, nie zaś wadą... uśmiechnij się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
dla Ciebie postaram się uśmiechnąć:( mam nadzieję, że to jest to..... jeżeli nie bardzo przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
Sorki wyszło odwrotnie. świeżak jestm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zdaje się jestem kobietą
Uroczy uśmiech... pamiętaj o jednym...życie jest piękniejsze jak się uśmiechamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
myślisz, że móje uśmiech jest ok:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zdaje się jestem kobietą
Co to znowu mina ? A tak uroczo się uśmiechasz....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zdaje się jestem kobietą
Powinno być ...co to za mina... widzisz, mylę się przy Tobie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę..
to jest tylko pomyłka ... lub może zamierzone...:( ) może pragnę?............. czekam.........???????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zdaje się jestem kobietą
Czego pragniesz? Na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×