Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppp33

pobrzeb - jak sobie poradzic

Polecane posty

Gość ppp33

Kochani. Potrzebuje pomocy i rady. Moja chrześnica 8 letnia cudowna dziewczynka umiera. Przygotowujemy się na nieuchronny koniec. Trzeba przygotować wszystko do pobrzebu. Proszę poradzcie jak takie dziecko przygotować. W co ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w trakcie
Takie dzieci są nad wiek dojrzałe wiec wiedza o co chodzi. Nie wiem jak jest ale wg mnie powinna być przygotowana na przejście bez strachu. To najważniejsze. Być przy niej, kochać, zeby się nie bała ani o siebie ani o tych, co zostają. Ty też wykorzystaj ten czas na bycie z nią bo go nie cofniesz. A cała reszta, która "po" zależy od was. Czy sukienka komunijna czy coś co się jej podoba. To już drugorzędne. Dbaj o jej psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prowokacja
to wyjątkowo podła :P a i pisze sie pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak.......
i taki topik na życiu erotycznym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp33
Dziekuje w trakcie. W niedziele czując, że koniec jest blisko odwiedzilam ja w szpitalu. To chyba bylo moje pożegnanie. Dzisiaj dzownila moja kuzynka i powiedziala, że jest bardzo źle. Nie chciala jednak, abym przyjechala. Prosila jednak o pomoc w przygotowaniach do pogrzebu. Godziny są już niestety policzone. Dziekuje z calego serca za slowa otuchy. "Prowokacja" to jest dramat życia mojej rodziny, a wy sie doszukujecie takich banalów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp33
wybralam zle forum. Czlowiek w chwilach smutku nie zwraca na wszytko uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×