Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIKITA55555

Z ILOMA FACETAMI SPAŁYŚCIE?

Polecane posty

Gość nunez
To jest chore. Spałem z 2 dziewczynami. Szczerze żałuje. Zepsułem tą wyjątkową chwilę eks i obecnej dziewczynie. Są wyrzuty sumienia. W cale to nie jest wcześnie. Bardzo mi się podoba wypowiedź : "Za, a czemu? Wojciech Cejrowski kiedyś powiedział: "(...) babcia uczyła: nie jedz konfitur przed obiadem! Co, czy konfitury złe? Nie, świetne, znakomite... Tylko, że jak najesz się ich przed obiadem, to nie dość, że obiad nie smakuje to jeszcze na dodatek Cię zemdli... Z seksem przedmałżeńskim tak samo - jak wyjesz wszystkie słodkości z tego "słoika" przed ślubem, to po co Ci jeszcze ślub?! Czym dzień ślubu będzie się różnił od innych?"."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunez
To jest chore. Spałem z 2 dziewczynami. Szczerze żałuje. Zepsułem tą wyjątkową chwilę eks i obecnej dziewczynie. Są wyrzuty sumienia. Bardzo mi się podoba wypowiedź : "Za, a czemu? Wojciech Cejrowski kiedyś powiedział: "(...) babcia uczyła: nie jedz konfitur przed obiadem! Co, czy konfitury złe? Nie, świetne, znakomite... Tylko, że jak najesz się ich przed obiadem, to nie dość, że obiad nie smakuje to jeszcze na dodatek Cię zemdli... Z seksem przedmałżeńskim tak samo - jak wyjesz wszystkie słodkości z tego "słoika" przed ślubem, to po co Ci jeszcze ślub?! Czym dzień ślubu będzie się różnił od innych?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor bob
lubie facetw raz z ciekawosci spalam z 5 na raz ruchali mnie po kolei bylo super zmieniali sie na wzajem i zmieniali tez moje dzury na koniec sie tam wszyscy spuscili piekny byl ich koniec wyzyli sie dokladnie a ja mialam nastepny dzien na toalecie chetnie zrobila bym to jeszcze raz tylko nazbieraj tu az 5 facetw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka 26 Lat
Spałam z około 30-40 :), lubię zwyczajnie penisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulussss
Karinka 26 Lat :) to do 100 dojdziesz przed 30stką?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dziewczyna ma 28 lat,jak ją poznałem miała w sobie 8 potem rozstalismy sie na rok i miała 2,zły byłem na początku bo razem ze mna to druzyna piłkarska ale teraz mi przeszlo bo nie wazne ilu ich bylo ,wazne jaki kto dla kogo jest iczuje ze mnie kocha i robi dla mnie w sexie takich rzeczy ktorych przedtem nie robila,byłem pierwszy w jej analku,spija kazda krople mej spermy i spełniła me marzenie wylizała mi jaja razem z d*pką,a ja uwielbiam jej lizac c*pke i jestem tak tym zajarany ze zapominam o tym ze 10 kutasów tam było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallyyy
Ja mam 24 lat i miałam 8 w sobie...Ale mam taką chcice i temperament,że jeszcze chętnie z 20 bym przepuściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z niektórych was są oblesne kurwy. Az przykro czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 lat z trzema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie poznam ktoras na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
Mialam 16 facetow, z dwoma bylam w dlugich zwiazkach, z czterema krotko sie spotykalam, z reszta to przypadki. Siedemnasty i pewnie ostatni lezy obok mnie, 3 lata. I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 lat,ok.35 facetów.Trzeba korzystać z życia póki jest się pięknym i młodym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na twój wenerolog ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 lata przed ślubem miałam między nogami 3 facetów + mój obecny mąż oraz 2 kochanków a dalej mam chcicę coś czuję że jeszcze kogoś wpuszczę między nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 i trzech facetow. Z jednym bylam w zwiazku, z drugim w dziwnej dlugiej relacji, a trzeci to przygoda zakochal sie, ale nie widzialam szansy na zwiazek wiec zerwalam kontakt po dwoch seksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat, z jednym - moim mężem, z którym jesteśmy parą od połowy liceum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99%kobiet zdradza i 99%kobiet ma wiecej partnerów do seksu niz jeden kilka coraz wiecej kobiety nie moga byc gorsze od facetów i prostytutek jest coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

I jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

ja mam 36i miałem 11 facetów ale dwóch z nich było jednocześnie ze mną i we mnie taka rzecz to tylko po alkoholu raz się wydarzyła chociaż nie żałuje bo było fajnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×