Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makaron66

lekko skrzywiony penis.. drogie panie czy to problem?

Polecane posty

Gość betty boopppp
to żaden problem!!! i nie martw sie tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik.jest cacy
ja mam leko ku gurze pasuje do lechtaczki az kobieta wyje z podniecenia a nieprawda ze to z walenia konia bo tez wale czesto pare lat jest jak struna prosty pozdrawiam.tadeusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackie
a jeśli jest pionowo do góry??? i to tylko troche wynika z zakrzywienia, przede wszystkim cały jest skierowany w góre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaa blaaaa
Nie czytałem (bo mi się zwyczajnie nie chce czytać bredni jakie wypisują niektórzy "fachowcy") całego topiku. ;) Skrzywiony penis w niczym nie przeszkadza (Kilka lat temu mój naczyciel od PO poświęcił całe 20 minut temu zagadnieniu) ale jeśli w jakikolwiek sposób czujesz się z tym źle możesz we własnym zakresie, bez żadnych operacji sobie go"wyprostować". ;) Przejrzyj strony o powiększaniu penisa, tam znajdziesz odpowienie informacje jak tego dokonac. ;) (Szukaj tych darmowych) Pozdrawiam, Forumowicz z o2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penismetr
a myślicie ze babki maja proste pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arsenal
Ja mam lekko skrzywiony w lewą stronę. Mam tak od wypadku, który miał miejsce ok 4 lata temu. Miałem rozciętą nogę, zaraz pod pachwiną i mój fiut przez dwa tygodnie leżał na lewej stronie. Mam kompleks, ale jakoś żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 w lewo
jest nas trzech pijemy sobie pifko i czytamy wasze wypociny. Po doswiadczeniach zwiazanych z kobioetami doszlismy do wnoisku ze kobiety lubia jak jest podniesiony do gory a jak jest w ktoras strone skrzywiony to nie wprowadza zadnego problemu do stosunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka___
Tz. facet mojej kumpeli ma skrzywionego. Ona mówi że to fajne bo ją tak dodatkowo pobudza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie skrzywiony penis??? wy to macie problemy poza tym w seksie to sama przyjemność a już o korekcie nie gadajcie i nikogo lepiej nie namawiajcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexlex
ja mam lekko skrzywionego i mojej partnerce to nie przeszkadza a sprawia to jej jeszcze wieksza frajde z sexsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfd
lekko skrzywiony jest super :P jak jeszcze trafi w punkt g to jusz jest mega:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaka89bdg
ja mam w duł i niewiem co robić jeszcze nie uprawiałem sex su o niewiemco dziewczyna na to powie moze mi doradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaix
a wy jak trzymacie penisa w gaciach bo ja mam krzywego w duł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA IRLANDIA hehe
POKAZ ZDJECIE TO GO OCENIMY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaix
no ja mam w duł i to mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywiony 40 stopni
babka jeczy z rozkoszy, ale lodzik faktycznie wyglada dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KontoFikcyjnexdddddd
Mam ten sam problem. Masturbuje sie prawa reka, lewa wcale i od tego sie skrzywil. Zacznij robic to lewa a po paru miesiacach zobaczysz skutki :P Działa, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56547856724565835826
Haha to medycznie potwierdzone - masturbacja NIE MA wpływu na odchylenie penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
metodą indianinów z plemienia "tatamajaja" mocujesz na kutasie odważnik 5 kg i chodzisz z nim przez miesiąc, w razie braku ciężarka możesz użyć kości łonowej mamuta. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekaw
Ja mam pytanie, Więc mój penis zakręca lekko w lewo, Jak dla mnie to nie jest aż takie straszne 'widoczne' ale ciągle mam te podświadomość że jest krzywy.. Jest czym sie przejmować? Swoją drogą mój wiek to 15. P.S. Rzucę fotke, http://imageshack.us/photo/my-images/502/obraz003ss.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUGU
Mój facet ma skrzywionego penisa pierwszy raz się z Tym spotkałam, kochamy się od nie dawna i mam problem żeby się z nim zgrać ,że tak powiem "wyskakuje" ze mnie podczas stosunku co mnie lekko irytuje do tego podczas seksu oralnego skrzywienie daje po przełyku na drugi dzien boli mnie gardło ... i jak ja mam mu to powiedzieć , bardzo go kocham jakoś nie potrafię boje się ze go przygnębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×