Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy macie stresa przed

czy macie stresa przed 1 sexem z nowym facetem???

Polecane posty

Gość czy macie stresa przed

i w ogóle jakie jest wasze zdanie na temat minetki podczas 1 kontaktu z nowym chlopakiem, czy to nie za wczesnie na takie intymne pieszczoty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nic nie jest za wczesnie jesli sie czegos naprawde chce. Nie wyobrazam sobie wzbraniac sie przed minetka tylko dlatego ze kogos krotko znam.A stres zawsze lekki jest, ale mija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia
stres?ja nigdy seksu nie planuje, wiec sie nie stresuje jesli jestem z kims to seks poprostu sam "wychodzi":) wtedy kiedy sie go nie boimy i jestesmy gotowi i chcemy tego.Jesli jest stres to znaczy ze jest to albo nieodpowiednia osoba albo jeste jeszcze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy macie stresa przed
TO moze nawet nie chodzi o fakt ze to nieodpowiednia osoba, bo z taką bym tego nie zrobila... tylko mam taki cholerny problem... nie jestem brzydka, i w ogole, ale caly czas mam jakieś głupie fobie ze mu sie nie spodobam nago, ze nie będzie mu ze mną dobrze (bo miał przede mną wiele dziewczyn)że poprostu go nie zadowole... i to mnie tak onieśmiela ze aż mi sie tych całych sexów odniechciewa..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aj, to moze dziabnij sobie cos na rozluznienie? Jakies piwko, jakas wódę albo drina jak wolisz i powinno bc spoko. Nie ma co sie martwic na zapas, jak masz mu sie nie spodobac to nic na to nie poradzisz zamartwianiem sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juta666
mnie stresuje bardziej to, że nie chce ci się słowa stres uzyć we właściwym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×