Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arash

kiedy podobam sie facetowi?

Polecane posty

Gość arash

kiedy sie usmiecham? kiedy jestem dowcipna? kiedy zaloze krotka spodnice? OD CZEGO ZALEZY okreslenie "fajna dziewczyna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a faceta doić potrafisz
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jest fajna gdy
podziela zainteresowania danego faceta dba o swoją urodę nie jest nazbyt wulgarna zachowuje się kobieco lubi odrobinę szaleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.kiedy jestem slaba,zagubiona,totalnie rozwalona psychicznie, szukajaca silnego faceta,na ktorego ramieniu moge sie wyplakac.. -wtedy znajduje grono kolesi,ktorzy pedza aby mi pomoc, przytulic,pocieszyc..ale na dluzsza mete takie relacje nie przetrwaja,bo w pewnym momencie staje na nogi i nie jestem juz slaba dziewczynka szukajaca w facecie wsparcia i oni nie moga zrozumiec co sie ze mna stalo.. 2.kiedy jestem silna,niezalezna, samowystarczalna,w jakis sposob niedostepna, zwariowana, szalona,pelna wariackich pomyslow (i realizuje je!)- wtedy znajduje sie grona kolesi,ktorzy tez by chcieli tak zyc, kreci ich to,krece ich ja..ale oni mnie nie kreca..bo maja slaby charakter,osobowosc..i potrzebuja kogos,kto rekompensowalby im te braki.. 3.mojemu Miskowi podobam sie zawsze (no prawie..:p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy nie zadajesz
głupich pytań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze.....
........... podobam sie facetom wtedy kiedy nie chce zeby zwrocili na mnie uwage a kiedy chce sie podobac to mi to nie wychodzi.. wiec sie nie staram... jeste po prostu soba i nie pokazuje ze mei zalezy..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
od tego czy jest ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×