Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gaj

hej, Wrocławianki!

Polecane posty

czy wy spicie? upadł topik, a tak jestem ciekawa co slychac w przyszlym tygodniu jade na wizyte hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gaj Ja też w przyszłym tyg jadę na wizytę. Może nareszcie dowiem sie czy to dziewczynka czy chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa, no cóz ja tez tego niewiem. prawde mowiac, nie wiem czy jest mi to do szczescia potrzewbne wole wiedzxiec ze dziecko jest zdrow ogladalismy ubranka w sklepi pod w-wiem (chyba Baby max) po drodze na trzebnice. koszulka 0k 8.50 ale szok przezylam na targu, bo taka koszulka kosztuje 10 zl, a komplecik bawelniany bialy, koszulka, czapeczka i spioszki 35zl ale tym sie zaczne martwic w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też słyszałam o tym sklepie. To prawda że można tam dostać wszystko?? Co do płci, to niestety taka już jestem. Bardzo niecierpliwa i \" w gorącej wodzie kompana\". Jak podejrzewałam ciążę, to test zrobiłam z pierwszym moczem, czyli przed 5 rano. Oczywiście później już nie zasnęłam :o Gaj...napisz po wizycie jak było. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tam sporo rzeczy od ubranek, po lozeczka komplety mebli ,posciel, zabawki na razie mam porownanie cenowe koszulek z korzyscia dla baby max odezwe sie a moze masz gadu-gadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze dziewczyny
sledze wasz topik, ale juz nienadazam, raz jestescie na :Hej, wroclawianki", a wczesniej bylyscie na "Przyszle mamusie z Wrocklawia i okolic" , moze ustalicie jeden kompletny topik, a na pewno moze ktosby sie jeszcze dolaczyla ,a tak co ??? troche tu, troche tam .... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska*/*/*
dziewczyny doradzcie, gdzie kupic odziez ciazowa we Wrocku, gdzie same sie zaopatrywalyscie ???? Dziekuje za informacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam sklep z taką odziezą
na placu legionow- dawniejszy PKWN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj w tym sklepie ciazowym kolo Kromera- nie wiem dla kogo sa te ciuchy. ja juz do szczypiorkow nie naleze i niestety w zadna z tych rzeczy nie wejde nawet dzis, a co dopiero w maju. zgadzam sie , mozna polaczyc topiki- tylko czy znowu nie padna? grzywa- bylam dzis na badaniu i jest wszystko OK termin 1. 06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegałam ostatnio za spodniami ciążowymi i powiem ze w tych sklepach z odzieżą ciążową nic fajnego nie znalazłam. Jeżeli już było coś co mi się podobało to było brzydko uszyte i cholernie drogie:o Postanowiłam więc pobiegać po lumpeksach i panie mówiły ze ciuchy ciążowe rozchodzą się jak świeże bułeczki, ale trafiają się naprawdę fajne, porządne ciuszki za bardzo małe pieniądze. Jutro idę na dalsze poszukiwania:) Jutro tez mam swoją wyczekaną wizytę. Muszę zapytać gina o wklęsłe brodawki, bo właśnie stwierdziłam że mam takie. A na topikach to nawet mogę pisać dziesięciu. Czy tam, czy tu...Ważne ze się z kimś pogada. Odezwę się jutro, albo w sobotę żeby zdać relacje z wizyty. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ U gina byłam i prawdopodobnie będziemy mieli córeczkę. Jeszcze na 100% pewien nie jest, ale raczej kobitka tam siedzi:) Jest duża i wazy jakieś 650g Rozerwę się po sam kręgosłup;) hehe Mam nadzieje że nie będzie takim klocem jak ja:P Jest ułożona główką w dół. Szyjka krótka, ale twarda i zamknięta. Macica miękka. Przy badaniu szyjki wyczuł główkę:) Na 28 lutego umówiłam sie w klinice na ten nowoczesny sprzęt:) Myślę ze już wtedy na 100% będziemy pewni płci:):):) Aaa... i wiecie ile przybrałam przez ten miesiąc?? 3,5kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prawdziwy wieloryb z nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję córeczki! :) Córeczki są fajne, sama mam jedną :D Jestem tez z Wrocka, podczytuję Was czasem, ale się nie dołączałam, bo ja już moje maleństwo mam \"na zewnątrz\" od 15 miesięcy :D A ciuchy ciążowe są też na Traugutta, po prawej stronie ulicy, jak się jedzie od Pułaskiego w stronę szpitala. Z tym, że ja chodziłam w ciąży latem i kawałek jesieni, więc nosiłam 2 spódnice z gumką w pasie i jedne za duże dżinsy po koleżance, jak już nie dopinałam ich, to nosiłam rozpięte z szelkami męża. A robiłam tak, bo strasznie mi się nie podobały ciążowe ciuchy dostepne w sklepach :( Ale są fajne sklepy internetowe: www.mamadama.pl www.9fashion.pl i inne, juz nie pamietam, ale w wyszukiwarce można znaleźć. Pozdrawiam ciężarne Wrocławianki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie:) widzę że powstał nowy topic, bo ten stary co założyłam to rzeczywiście troszkę upadł ;) Pytacie o ciuszki ciązowe. Jestem teraz w 7 miesiącu i też sporo się nachodziłam na początku ciązy szukając czegoś fajnego i w normalnej cenie!! Pierwszym sklepem który odwiedziłam z koleżanką był właśnie ten na Traugutta. Porażka !!!! Ciuszki koszmarne jak dla mnie totalne bezguście, te materiały i fasony brrrr .... a ceny jak z kosmosu !! Obeszłam jeszcze parę miejsc i w rezultacie wszyskie swoje ciuszki ciązowe kupuję w H&M ale na Bielanach na piętrze (bo w tym w Rynku nie ma kolekcji H&M Mama). Myślałam że ceny mnie zwalą z nóg, jednak nic mylniejszego. Rzeczy są na prawdę bardzo dobre gatunkowo i co najważniejsze nie są to typowe \"worki ciązowe\" a ciuszki które z powodzeniem mozna nosić i po urodzeniu dziecka gdyż są szyte tak by \"rosły\" wraz z naszym brzuchem. Sweterki i bluzeczki które kupiłam w październiku są również bardzo ładne i wygodne teraz. H&M uważam że jest to sklep dla matek które chcą ładnie i modnie wyglądać nie płacąc za to dużej kasy!! Kupiłam tam ostatnio bluzeczki ze \"zwykłej\" kolekcji (nie tej specjalnie dla mam) i to w rozmiarze L (dodam że nie należę do osób szczupłych i przed ciążą nosiłam rozmiar 46/48 ). Tak wiec nawet te \"większe\" mamusie mające często problem ze skompletowaniem swojej garderoby, znajdą tam cos dla siebie. Teraz w sobotę chcę jechać po spodnie, bo mój brzuszek jest coraz większy i przydałaby się jeszcze jedna para tak na koniec :) Fajne rzeczy można też dostać w C&A też na Bielanach. Zaraz po wejściu do sklepu po prawej stronie jest część gdzie ciężarne mamusie mogą znaleźć coś dla siebie. Kupiłam tam ostatnio śliczną bluzeczkę (białą \"wizytową\" 59zł) i nawet w pracy na korytarzu zaczepiły mnie dziewczyny i spytały gdzie kupiłam i za ile. Po ciązy z powodzeniem też będzie mozna ja nosić. Jeśli chodzi o sklepy internetowe, to mozna znaleźć m.in.na www.9fashion.pl ale ceny nie są najniższe a poza tym to rozmiar rozmiarowi nie równy i ja wolę coś przymierzyć zanim to kupię. Ale się rozpisałam, ale mam nadzieję że chociaż troszkę pomogłam :) Pozdrawiam wszystkie mamusie z Wrocławia i odzywajcie się częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniejszy topic dla mamuś z Wrocławia to \" Przyszłe mamusie z Wrocławia i okolic\" tam też mozna pogadać o tym i owym ;) Pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrix
Cześć dziewczyny!!! Nie bardzo wiem gdzie pisać ,ale postanowiłam na tym topiku bo tu zaglądacie częściej.Jajuż zostałam mamą dorodnej dziewczynki.Urodziłam ją 25.01.06 ważyła 4440g ,a dł 60 cm.Pomimo moich wcześniejszych obaw jak dam sobie rade z dwojgiem bąbli,to jest ok. ,dzidziuś właściwie je i śpi,starsza córka troszkę zazdrosna,ale dajemy radę.Jeżeli odzież ciązowa to ja polecam H&M,ciuszki fajne i stosunkowo niedrogie. Narazie kończę bo dzidzia chce jeść .Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×