Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dasiek-41

kosmetyki dla starszej pani

Polecane posty

Gość dasiek-41

Czy możecie mi polecić kremy do twarzy na dzień i na noc oraz krem wokół oczu do cery mocno mocno dojrzałej(65 lat).A może jeszcze make-up maskujący piegi sam jednak nie tworząc maski na twarzy.Cena-aby nie powaliła z nóg. Czy nasze pisma kobiece pamiętają,że kobietą zadbaną lub choćby nie straszącą na ulicy chce się być do śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altehekse
Czasopisma może i nie pamiętają, ale producenci tak. Sprawdź na stronie Eris i Dax Cosmetics - obie firmy mają w ofercie serie po 45-50-tym roku życia, Ceny kosmetyków nie są zbyt niskie - zaczyna się chyba od 50 zł - ale cóż - te kremy mają więcej niż inne aktywnych składników. Jeśli chodzi o podkład - moim zdaniem absolutny top dla tej grupy wiekowej to kryjący, o właściwościach nawilżających Eris. Kosztuje toto między 10, a 15 zł, a wygląda rewelacyjnie. Ja miesiące całe zastanawiałam się co się stało mojej Mum (lat 65, alergiczna, bardzo sucha skóra), że ma taką gładką buzię, aż beztrosko wyznała, że używa właśnie tego. Tyle, że tu klucz do sukcesu to kolor - musi być taki jak skóra lub pół tonu jaśniejszy. Wybieranie bez testu na skórze jest ryzykowne, ale zawsze można bezpośrednio zainteresowaną zabrać do drogerii (upewniwszy się, że mają cały wybór kolorów i testery). Dla pewności dodam, że testuje się na nieumalowanej twarzy, w miejscu między twarzą, a szyją (czyli na żuchwie mówiąc wprost). Jak nie widać kosmetyku - kolor jest ok. Powodzenia w zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×